Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

PADARIET SAVAS KĀZAS ORIĢINĀLAS

PADARIET SAVAS KĀZAS ORIĢINĀLAS

Ikviens pāris vēlas, lai viņu kāzas atšķirtos. Atšķirīgs var būt pats kāzu koncepts, dekorācijas, kāzu kleita, līgavas pušķis un vēl daudzas citas lietas. Pat, ja, plānojot kāzas, pāris nolēmis pieturēties pie klasiskām vērtībām, unikalitāti īpašajai dienai var piešķirt dažādas interesantas detaļas.

Detaļas jaunā pāra apģērbā

Viens no veidiem, kā jaunajam pārim savās kāzās izcelties, ir parūpējoties par oriģinālām detaļām savā apģērbā.

Līgavas kleita nav vienīgais veids, kā līgavai parādīt savu unikalitāti – tam noderēs arī dažādi aksesuāri, apavi, pat plīvurs. Nereti līgavas plīvuru kāzās aizstāj ar ziediem matos, dažādiem aksesuāriem vai izvēlas neko nelikt galvā. Tomēr, ja izvēlēts pareizi pieskaņots plīvurs, tas kleitai un līgavas kopējam tēlam vai piešķirt oriģinalitāti.

Arī tradicionālo līgavas kleitu ir iespējams dažādi transformēt, piemēram, iešujot elementu, ko tik ļoti novērtē daudzas sievietes savas funkcionalitātes dēļ – kabatas. Tām var būt gan funkcionāla, gan dekoratīva nozīme.

Tāpat arī šogad daudzas līgavas augstpapēžu kurpes turpinās aizvietot ar sporta apaviem, velkot tos pie kāzu kleitām. Piemēram, pagājušā gadā Keds un Kate Spade radīja īpašu snīkeru kolekciju kāzām – ar gliteriem, kristāliem, pērlēm un ziedu motīviem. Vairāk lasiet šeit: KĀZU KEDAS?

Arī līgavaiņi savu kopējo tēlu var papildināt ar dažādām interesantām detaļām, piemēram, krāsainām un rakstainām zeķēm, unikāliem apaviem, tauriņiem. Detaļās var atspoguļoties līgavaiņa personība, humora izjūta un intereses, piemēram, izmantojot aproču pogas golfa bumbiņas formā u.tml.

Oriģinālas dāvaniņas kāzu viesiem

Lieta, kur pavisam noteikti izpaust savu radošumu, ir plānojot un gatavojot dāvaniņas viesiem. Kādēļ gan tik ļoti ierasto saldumu un pašgatavoto ievārījumu vietā šoreiz viesiem nesagatavot ūdens pudelītes ar pāra kāzu logo, klāt pieliekot dažādus vitamīnus (šajā aspektā, protams, var arī spēlēties, tos aizstājot ar konfektēm), tādā veidā izceļot tik ļoti zināmo solījumu “kā slimībā, tā veselībā”?

Unikālas papīrlietas

Detaļas, kas kāzas padara personiskākas, noteikti ir kāzu ielūgumi, savs unikālais kāzu logo, kāzu avīzes un citas papīrlietas. Nekas nebūs tik oriģināls, kā pāra kāzu stāsts, tādēļ, ja tas tikpat unikāli tiks pasniegts un pastāstīts, to novērtēs gan līgava un līgavainis, gan viņu kāzu viesi. Zīmols Pujene piedāvā ne tikai kāzu avīzes, bet arī lielformāta plakātus, kas ir unikāla kāzu avīzes alternatīva.

Dekorācijas, kas ļauj atšķirties

Viens no redzamākajiem veidiem, kas ļaus jūsu kāzām atšķirties, protams, ir dekorācijas. Šajā aspektā var pilnībā izpausties:

  • dzīvo ziedu vietā izvēloties sausos ziedus, pasteļtoņu vietā melnbaltos;

  • bet ziedus kopumā var aizstāt ar dažādām citām detaļām, piemēram, var pamēģināt uzdrīkstēties un veidot kāzas bez ziediem, bet, piemēram, tikai ar ļoti daudzām svecēm.

FOTO: ANNIJA VELDRELINDA LAUVA, LŪCIJA ROŠĀNE,  MIKS ŠĒLS, Pinterest
Citi Raksti