Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

5 SOĻI KĀ ŽĀVĒT MATUS MĀJĀS KĀ SALONĀ. SADARBĪBĀ AR PHILIPS LATVIJA

5 SOĻI KĀ ŽĀVĒT MATUS MĀJĀS KĀ SALONĀ. SADARBĪBĀ AR PHILIPS LATVIJA

Visas ilgojamies pēc laika, kad iznākot no salona ar tikko svaigi fēnotiem matiem, jūtamies kā miljons dolāru vērtas. Laikā, kad friziera apmeklējums ir apgrūtināts vai neiespējams, kovid dēļ, jāatceras, ka mēs joprojām esam pelnījušas lieliski izskatīties un parūpēties par sevi. Inovatīvais Philips Prestige SenseIQ matu fēns būs lielisks palīgs, lai tavi mati izskatītos skaisti un veseli katru dienu. Sagatavojām 5 padomus, kā izžāvēt matus ar matu fēnu, lai tie izskatītos, kā tikko no salona.

1. Izmanto kvalitatīvu dvieli

Pirms matu žāvēšanas, tos ieteicams rūpīgi izsusināt dvielī, lai noņemtu lieko ūdeni. Taču liels un smags vannas dvielis var radīt pārāk lielu berzi un smagumu, kas matiem var nodarīt pāri un padarīt tos spurainus. Ieteicams izmantot speciālus mikrošķiedras dvielīšus vai matu turbānus, kas būs daudz saudzīgāki pret matiem, turklāt lieliski uzsūc ūdeni. Atceries nekādā gadījumā neberzt matus, bet tos maigi izsusini.

Philips

2. Atšķetini matus

Visi zinām, ka mitrus matus nav ieteicams ķemmēt, jo tie ir trausli. Tomēr tos nepieciešams atšķetināt, tāpēc vislabāk izmantot lielu koka ķemmi ar retiem zariem. Tas palīdzēs matiem vienmērīgāk izžūt un novērsīs matu mezgliņu veidošanos žāvēšanas laikā. Ja nepieciešams, var iesmidzināt matu atšķetināšanai piemērotu līdzekli.

Philips

3. Izvēlies pareizo matu līdzekli

Atkarībā no matu tipa ieteicams sagatavot matus žāvēšanas procesam. Šajā solī vari ielikt matos putas matu apjomam, vai neizskalojamu kondicionieri, ja tavi mati ir izteikti sprogaini vai lokaini. Neaizmirsti arī līdzekli pret karstuma aizsardzību. Izvēloties saudzīgu un profesionālu fēnu, kā piemēram, Philips Prestige SenseIQ, šo soli iespējams izlaist.

Philips
PHILIPS MATU FĒNS

4. Izvēlies vislabāko fēnu

Nav noslēpums, ka bieži izmantojot karstu gaisu, mati var tikt bojāti, tāpēc ieteicams izvēlēties fēnu, kas saudzīgi veiks savu funkciju. Mums patīk Prestige fēns ar SenseIQ tehnoloģiju no Philips, kura viedie sensori nodrošina maksimālu matu aizsardzību žāvēšanas un ieveidošana laikā.  Tā nav burvestība, bet jaunākā tehnoloģija. Speciāls infrasarkanais sensors pastāvīgi skenē matu temperatūru un pielāgo gaisa plūsmas karstumu. Patīkami, ka jaunāko tehnoloģiju iespējas ļauj izmantot jonizētu* gaisu, kas novērš matu sapinkošanos un ļauj saglabāt līdz 95% matu dabiskā mitruma. Tas nozīmē, ka mati būs veseli un daudz spīdīgāki. Turklāt žāvēšanas laiks ir par 30% īsāks.

Ar šādu fēnu profesionāls rezultāts ir garantēts.

Philips
PHILIPS MATU FĒNS

5. Fēno kā profesionāle

Lai matus padarītu vijīgus un kuplus, sākumā tie jāizžāvē līdz tie ir tikai nedaudz mitri. Uzliec fēnam veidošanas uzgali, kas padarīs gaisa plūsmu koncentrētāku. Sadali matus divās daļās: atdalot augšējo no apakšējās. Saspraud augšējo daļu un sāc fēnošanu ar apakšējo. Ar apaļas ķemmes palīdzību pacel matus pie saknēm un fēno vadot gaisa plūsmu virzienā uz leju. Tas padarīs matus gludus un spīdīgus. Jo lielāks apaļās ķemmes diametrs, jo kuplākus matus iespējams ieveidot. Veidojot augšējo matu daļu, ķemmē tos virzienā uz priekšu, tas piedos papildus apjomu. Pabeidz fēnošanu, ieveidojot matus ap seju un ieveidojot matu galus sev vēlamajā virzienā. Pabeidz ar matu laku, ja nepieciešams.

Philips
PHILIPS MATU FĒNS

*Negatīvie joni novērš matu elektrizēšanos, kondicionē matus un galvas ādu, kā arī izlīdzina matu kutikulas, kas ļaus vieglāk ieveidot frizūru. Philips Prestige SenseIQ fēns nodrošina 2 reizes vairāk jonu spīdīgiem, veselīgiem matiem.

Raksta autore: ELISA RUDZĪTE

Skati produktu šeit: PHILIPS MATU FĒNS

Citi Raksti