Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Zelta auskari līgavām - 5 idejas ideālam koptēlam

Zelta auskari līgavām - 5 idejas ideālam koptēlam

Foto: GIVEN

Tā diena tuvojas un vari būt droša, ka tā būs viena no tavas dzīves dienām, kuru tu atcerēsies visa mūža garumā. Kāzās vēlamies, lai viss būtu perfekti, – radīt to skaisto dzīves pusi, kuru atcerēties un lolot turpmākajā laulības dzīvē.

Kāpēc izvēlēties tieši zeltu?

Zelts ir ļoti populāra izvēle kāzās un skaidrojums tam ir pavisam vienkāršs. Pirmkārt, zelts simbolizē ilgmūžību, labklājību un gudrību – īpašības, kas labi saderas ar laulību un jauniesākto ģimenes dzīvi. Tieši tāpēc arī laulības gredzenus jau daudzus gadu simtus izvēlas no šī dārgmetāla.

Otrkārt, atšķirībā no daudziem citiem metāliem, zelts ir pieejams visdažādākajos toņos – sākot no spilgti dzeltena, bronzas krāsas vai sārta, līdz pat tīri baltam. Latvijā rotaslietas, tajā skaitā zelta auskari, 585. provē ir vispopulārākie, jo šīs proves rotas ir gan skaistas, gan izturīgas.

5 idejas kleitas un auskaru saskaņošanai

Visticamāk, tev jau ir zināms, kāda būs tava kleita šajā lielajā dienā. Tieši kāzu kleita nosaka to, kādi zelta auskari vislabāk iederēsies tavā koptēlā. Veidojot šos ieteikumus, esam iedvesmojušies gan no tāda pasaulē populāra līgavu palīga kā Brides.com, gan arī Vogue weddings padomu sadaļas un citiem uzticamiem avotiem. Turpinājumā uzzini, kādi auskari piestāvēs tieši tev!

Zelta auskari ar briljantiem - ideāls risinājums gandrīz jebkuram koptēlam

Zelta auskari ar briljantiem ir nekļūdīga izvēle kāzu koptēlam, gan vizuāli, gan simboliski. Kā apgalvo Brides.com, briljanti iederas gan īsos, gan garos auskaros un ir ideāls papildinājums gan minimālistiskai, gan greznai kāzu kleitai.[1] Tie var būt gan dzeltenā, gan sārtā vai baltā zelta auskari, kuros iestrādāts briljants.

Foto: GIVEN

Eleganti zelta auskari riņķīši piestāvēs kleitai ar atkailinātiem pleciem vai taisnu izgriezumu

Ja vēlies uzsvērt kakla līniju un tavai kāzu kleitai būs atkailināti pleci vai taisns kakla izgriezums, apsver zelta auskarus – riņķīšus. Tie ir ļoti dažādi, sākot no nelieliem, beidzot ar ļoti pamanāmiem. Kā apgalvo Vogue, šāds auskaru dizains kāzu koptēlu padara spilgtāku.[2]

Zelts un pērles – saskanīga savienība

Zelta auskari, kas rotāti ar pērlēm, – tā ir skaista izvēle, ko mēdz saukt par timeless – tādu, kas aktualitāti un vērtību nezaudē nekad. Kā norāda portāls Town&Country, šādi pērļu auskari ir vērtīgi arī ar to, ka tos var valkāt arī pēc kāzu svinībām.[3]

Jo minimālāks kleitas stils, jo drosmīgāki auskari

Ja tavas kāzu kleitas stils ir minimālistisks, auskaru izvēlē vari būt drosmīga – ideāli iederēsies arī zelta auskari ar krāsainiem dārgakmeņiem. Brides.com atgādina, lai, izvēloties auskarus, paturi prātā citus zelta juvelierizstrādājumus, ar kuriem rotāsies šajā dienā, lai saglabātu saskaņotu stilu.[4]

Zelta auskari – kniedītes – droša izvēle

Tā sauktās kniedītes (angliski: stud earrings) ir ausij pieguloši auskari, kas var būt ļoti minimālistiski eleganti (piemēram, tikai zelta) vai eleganti šiki (piemēram, ar briljantu). Šādi auskari noteikti nenovērsīs visu uzmanību, bet būs elegants akcents pārdomātā koptēlā.

Zelta auskari tavai kāzu dienai atrodas GIVEN veikalos

Kāzas ir liels notikums, kurā kaut kas var noritēt ne pēc plāna, tāpēc atceries – svarīgākais ir tas, ka tu jūties un izskaties lieliski. Perfekti izvēlēti, vērtīgi un skaisti zelta auskari ir viens no nosacījumiem, kas palīdzēs tev apzināties sevi šajā satraukumiem pilnajā dienā.

Ja vēlies redzēt neskaitāmi daudz variantu klasiskā, elegantā, minimālistiskā vai ekstravagantā dizainā, zelta auskari sievietēm kāzu dienai ir jāmeklē GIVEN juvelierizstrādājumu veikalos klātienē vai internetā.

Tev šajā procesā nav jābūt vienai, vaicā pēc palīdzības un draudzīgas GIVEN konsultantes tev dos padomu gan par to, kāds dizains piestāvēs tavai kāzu kleitai, gan arī to, kā nepieciešamības gadījumā pāris minūšu laikā noformēt dalīto maksājumu pirkumam.

 

Raksta autors: GIVEN


[1] Brides.com

[2] Vogue.com

[3] Town&Country.com

[4] Brides.com

Citi Raksti