Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Pieci veidi, kā piepildīt savu pilno potenciālu

Pieci veidi, kā piepildīt savu pilno potenciālu

Ko nozīmē sasniegt savu potenciālu?

Ja tu neapzinies savu vērtību, apšaubi sevi un stāvi ceļā saviem panākumiem, tu spēlē zaudētāju komandā. Ja tavi standarti ir zemi jebkurā dzīves jomā, tu piesaisti tāda paša līmeņa rezultātus. Tonijs Robins saka: “Ja tu nenosaki, kādus standartus tu esi gatavs pieņemt, tava attieksme un darbības nesīs dzīves kvalitāti, kas ir zem tās, ko tu patiesībā esi pelnījis.”

Izmanto šos piecus panākumu pamatprincipus, lai paceltu savus standartus, sasniegtu vairāk un beigtu sev pārmest par neveiksmēm.

MenuLiene Uresina

1. Uzņemies atbildību

Tiklīdz tu sāc uzņemties atbildību par visu, kas notiek tavā dzīvē, vari mainīt visu, kas notiek tavā dzīvē! Proti, tev jāspēj pieņemt savas kļūdas un izvēles, un to, kā tās ietekmē tavu dzīvi. Brīdī, kurā tu uzņemies atbildību, tu uzņemies kontroli. Tavi standarti un tas, ko tu pieņem, ir tava izvēle. Pārstāj būt upura lomā - izvērtē prioritātes, ļaujies diskomfortam un izmet visus attaisnojumus no savas vārdnīcas.

2. Vizualizē panākumus

Visi veiksmīgi cilvēki redz savus panākumus pat tad, ja tie vēl nav notikuši. Patiesībā pat dažādi pētījumi ir pierādījuši, ka mentālā iztēle rada tādu pašu efektu kā tad, ja tu patiešām to darītu fiziskajā pasaulē. Tas ir viens no manifestācijas paveidiem. Vizualizējot savus panākumus, tev ir jāiztēlojas detaļas maksimāli specifiski, lai tev izdotos “apmuļķot savu prātu”. Vizualizē savu mērķi, kā tu jūties, kad to sasniedz, ko tu redzi, dzirdi, saod, sajūti. Atkārto šo vīziju savā prātā līdz tā kļūst par realitāti.

3. Saskaņo savas darbības ar savām vērtībām

Iespējams, tu esi nodefinējis savas vērtības un centies dzīvot saskaņā ar tām, taču cik bieži tavas darbības sakrīt ar izvirzītajām vērtībām? Ja tu aktīvi nepielāgo darbības savām vērtībām kādā dzīves jomā, visticamāk, tu to nedari arī citās jomās. Lai gūtu panākumus, tavam ārējam “es” ir jāatspoguļo tavu iekšējo “es”. Es piekrītu, ir grūti atpazīt un noķert brīdi, kad rīkojies pret savām vērtībām, jo tas var būt pat šķietami nekaitīgs un mazs ieradums, taču centies izvērtēt situācijas un darbības, kurās neesi saskaņā ar savām vērtībām.

4. Atgūsti savu ego

Diemžēl sabiedrībā ego tiek uzskatīts par sliktu, to nonievājot tiktāl, ka esam pārliecināti, ka mums tas ir jāsamazina. Ierakstot vārdu “ego” Google meklētājā, tevi sagaidīs tūkstošiem rakstu par to, kā to mazināt. Bet patiesībā būtu jādara tieši pretējais. Tavs ego ir cieši saistīts ar tavu pašcieņu. Tiklīdz tavs paštēls uzlabosies, tavi ierobežojošie priekšstati sāks zust. šeit ir trīs padomi, kas palīdzēs tev atgūt savu ego:

  • Pabaro savu ego. Tāpat kā jebkuru muskuli, arī ego nepieciešams trenēt, lai tas augtu. Meklē vidi, kas palīdzēs tev augt. Tiecies pēc “nekomfortablā” un apgūsti zināšanas par pašapziņas veidošanu.
  • Atbrīvojies no sliktajiem ieradumiem. Viens no bīstamākajiem - domāt negatīvi par sevi. Ievēro disciplīnu un neļauj negatīvām domām apstādināt sevi, lai kustētos savu mērķu virzienā ātrāk.
  • Saproti, ka tava ego pamatā ir autentiskums. Patiesā ego būtība ir ļaut būt sev pašam, proti, centies būt autentisks un neļaut nevienam citam noteikt tavu vērtību. Vienīgā persona, kura var definēt tavu vērtību, esi tu. Izmanto pozitīvās afirmācijas ikdienā, lai nostiprinātu pārliecību un paceltu savu pašapziņu jaunos augstumos.

5. Svini savas uzvaras

Atceries, bērnībā mēs svinējām katru mazo uzvaru, vai ne? No zoba izkrišanas līdz pēdējai bērnudārza dienai. Taču, būdami pieauguši, mēs bieži aizmirstam apstāties, novērtēt un svinēt savus sasniegumus. Ir svarīgi atcerēties, ka katrs mazais solītis ved tevi tuvāk uzvarai.

Praktizē sasniegumu pierakstīšanu un sevis apbalvošanu.

Brīdī, kad sāc apzināti pielietot šos piecus ieteikumus ikdienā, tu pamanīsi neizmērojamu izaugsmi, un ar laiku tu pavisam noteikti kļūsi par sevis labāko versiju un spēsi ne tikai apzināties, bet arī piepildīt savu potenciālu!

P.S. šomēnes Liene Uresina Coaching svin 3 gadu jubileju un jebkuram ir iespēja svinēt kopā ar mums, un saņemt kādu no dāvanām vairāk nekā 13 000 EUR vērtībā! Piesakies un meklē dāvanu sarakstu [šeit]!

<p>Rakstā izmantota nodaļa no Lienes Uresinas grāmatas “Ar Tevi viss ir kārtībā”. Vairāk par grāmatu uzzini <a href="https://lieneuresina.com/lienes-uresinas-gramata">[šeit].</a></p>

<p>Raksta autore: Liene Uresina</p>
<p>Piesakies konsultācijai <a href="../../../pasizaugsmei/pasizaugsmes-treneris/liene-uresina">šeit</a>.</p>
<p>Skati apmācību programmu <a href="https://lieneuresina.com/lv" target="_blank" rel="noopener">mājas lapā</a> un seko jaunumiem <a href="https://www.instagram.com/liene.uresina/">IG profilā</a>.</p>

Citi Raksti