Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

DROŠA UN EFEKTĪVA FOTOEPILĀCIJA MĀJĀS. KĀ SAGATAVOTIES UN LIETOT FOTOEPILATORU

DROŠA UN EFEKTĪVA FOTOEPILĀCIJA MĀJĀS. KĀ SAGATAVOTIES UN LIETOT FOTOEPILATORU

Ikvienai no mums ir lieliska iespēja iegūt gludu ādu un atbrīvoties no matiņiem dažādās ķermeņa daļās, par to ataugšanu aizmirstot pilnībā pat sešu mēnešu garumā – ar fotoepilācijas palīdzību. Pētījumi un tehnoloģijas arvien attīstās un fotoepilators ir tieši tas palīgrīks, kas tev noderēs, lai tiktu pie kārotā rezultāta. Pastāstīsim par sagatavošanās darbiem, lai uzsāktu lietot Philips Lumea fotoepilatoru.

Kā sagatavot ādu

Lai veiksmīgi likvidētu matiņu, fotoepilatora gaismas impulsam jāpiekļūst tā folikulam. Lai to varētu sekmīgi izdarīt, pirms fotoepilācijas jāatbrīvojas no matiņiem. Vislabākais rezultāts būs, ja matiņus noskūsi. Vari arī izmantot citas metodes, kā piemēram, vaksāciju, tomēr tad jāpārliecinās, ka āda tiešām ir gluda un ir likvidēti visi matiņi. Var šķist, ka skujot kājas, matiņi ataugs biezāki un tumšāki. Jā, tā tas ir, ja izmanto šo kā vienīgo metodi, lai atbrīvotos no matiņiem, tādēļ kā pastāvīga metode tā nav ieteicama. Tomēr kombinācijā ar fotoepilatoru tā nav uzskatāma par matiņu likvidēšanas metodi, bet gan ādas sagatavošanu fotoepilācijai, kas ir ārkārtīgi būtiska un vajadzīga procedūra. Rezultāts, lietojot ērto un eleganto Philips Lumea, kļūs acīmredzams jau pēc pirmajām fotoepilatora lietošanas nedēļām!

Ja tavi matiņi ataug ātri, skūšanu veic tajā pat dienā, kad plāno fotoepilāciju, lai āda būtu maksimāli gluda. Ja āda ir jutīgāka, labāk to dari dienu iepriekš.

philips lumea fotoepilators
Fotoepilators: PHILIPS

Kā sagatavot un lietot Philips Lumea fotoepilatoru

Philips Lumea fotoepilators ar SenseIQ tehnoloģiju ir aprīkots ar četriem uzgaļiem, kas paredzēti dažādām ķermeņa zonām: kājām un rokām, sejai, padusēm un bikini zonai. Izvēlies atbilstošo! Ierīce aprīkota ar uzlādes vadu, līdz ar to īsākām procedūrām to vari lietot arī bez vada, vien iepriekš uzlādējot fotoepilatoru.

Savukārt Smart skin sensors noteiks tavas ādas tipu un pielāgos tam gaismas impulsus, – tev nevajadzēs lauzīt galvu, kādu programmu izvēlēties, jo Philips Lumea to izdarīs tavā vietā. Apstrādāt epilējamo zonu vari divējādi: turot nospiestu fotoepilatora gaismas pogu un lēnām pārvietojot to pāri apstrādājamai zonai vai arī nospiežot pogu atsevišķi katrai apstrādājamai zonai.

philips lumea fotoepilators
Fotoepilators: PHILIPS

Pirmās 4-5 procedūras veicamas ik pēc divām nedēļām. Nākamās astoņas procedūras – ik pēc četrām līdz astoņām nedēļām. Kad būsi izgājusi 12 procedūru kursu, būsi ieguvusi gludas kājas, rezultātam saglabājoties līdz pat sešiem mēnešiem.

philips lumea fotoepilators

Pieredzē dalās LĪGAVĀM zīmola radītāja Iveta Rikmane:Philips Lumea fotoepilatora lietošana ir ārkārtīgi vienkārša un ērta. Procedūra ir diezgan ātra, un kas ļoti būtiski – nesāpīga. Pirms procedūras uzsākšanas svarīgi ievērot, ka jābūt gludi noskūtai ādai, kā arī tā jāieplāno laikā, kad zini – pēc procedūras nedosies sauļoties. Apstrādājot ādu, jāseko līdzi, lai viena un tā pati zona netiktu apstrādāta divas reizes. Izmantojot fotoepilatoru, ādai jābūt tīrai un sausai – bez krēma vai citiem kosmētikas līdzekļiem. Ierīce ir komplektēta ar vairākiem uzgaļiem, lai varētu tos piemērot vēlamajai ķermeņa zonai. Fotoepilatoram līdzi nāk ārkārtīgi praktiska lietošanas instrukcija latviešu valodā ar izsmeļošu, smalki aprakstītu informāciju, kā fotoepilatoru lietot. Pēc lietošanas svarīgi ierīci atdzesēt un ar komplektā esošo drāniņu notīrīt lietotos uzgaļus. Fotoepilators komplektēts ar pievilcīga dizaina baltu somiņu, ko ērti paņemt līdzi ikvienā ceļojumā. Jau pēc diviem pirmajiem ierīces lietošanas mēnešiem novēroju matiņu daudzuma samazināšanos apstrādātajās ādas zonās.”

philips lumea fotoepilators
Fotoepilators: PHILIPS

Raksta autore: IEVA KRASTIŅA

Iegādājies šeit:  PHILIPS

Vairāk informācijas arī: ESI SKAISTA KOPĀ AR PHILIPS


Lasi arī: FOTOEPILĀCIJA – GLUDAS KĀJAS MĀJAS APSTĀKĻOS

Citi Raksti