Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kāzu dekorēšana ir būtisks kāzu plānošanas uzdevums, jo dekorācijas rada noskaņu, tādēļ dalāmies ar jautājumiem, ko uzdot dekoratoram, lai viss noritētu gludi.

Kāzu dekorēšana – ar ko sākt?

Mīlestība sirdī, tauriņi vēderā, burbuļi glāzē un patīkams satraukums gaisā – tā ir daļa no kāzu dienas burvības, par ko mēdzām sapņot bērnībā. Viens no aspektiem, kas izsapņoto var pārvērst realitātē, ir kāzu vizuālais noformējums. Kāzu svinību noformējums nav tikai pieskaņotas salvetes vai ziedu kompozīcija uz jaunlaulāto galda, bet gan vienots koncepts, izstāstīts stāsts un vīzija visās detaļās, sākot ar ielūgumiem līdz sveču tonim, no ceremonijas vietas dekorācijām līdz galda piederumiem.

Profesionāli veidots noformējums izceļas ar to, ka ikvienā niansē ir ieturēts kāzu tematiskais stils. Savukārt profesionāls dekorators ieteiks kāzu dekorāciju idejas, kas izcels un pasvītros noskaņu, ko vēlaties uzburt.

Deko: SEPTEMBER EVENTS KĀZU DEKORĀCIJAS

Piedzīvojums kāzu dekorēšanas pasaulē var būt gan aizraujošs, gan mazliet biedējošs, jo Pinterest laikmetā ir tik viegli apjukt un saprast, kas patīk tieši tev. Vai nepieciešama kāzu dekorāciju noma, vai uzņemsieties veidot DIY kāzu dekorācijas? Un kādas ir jaunākās kāzu dekorāciju tendences? Lai neapjuktu visos šajos jautājumos, talkā nāk profesionāļi, kāzu dekoratori, kas palīdz pieņemt informētus lēmumus, kopā uzburt kāzu noskaņu un realizēt neiedomājamākos risinājumus.

Sava īstā dekoratora izvēle var būt laikietilpīgs process, tāpēc zemāk esam sagatavojuši dažus ieteikumus un jautājumus, ko uzdod savam dekoratoram, lai plānošanas process norit bez aizķeršanās.

Ko pajautāt kāzu dekoratoram

Lai kāzu plānošana noritētu iespējam efektīvi un sadarbība ar dekoratoru būtu strukturēta, ir vēlams iepazīt pāris dekoratora darba būtiskākās nianses. Kāzu dekorators ir kas vairāk par cilvēku, kuram atrādāt savas kāzu floristikas idejas. Dekoratora pārziņā ir arī kāzu galda noformējums, kāzu aksesuāru izvēle un arī viens no būtiskākajiem aspektiem kopējas unikālas noskaņas radīšanā – kāzu krāsu palete. Tādēļ uzskaitām aspektus, kurus noskaidrot sarunā ar dekoratoru, lai sadarbība noritētu gludi un nerastos pārpratumi.

Deko: SEPTEMBER EVENTS KĀZU DEKORĀCIJAS
  • Pieejamība. Pirms sūti dekoratoram sevis saglabātās Pinterest bildes, pārliecinies, ka kāzu dekorators ir pieejams izvēlētajā datumā. Tas ietaupīs tavu laiku, kuru pavadītu sūtot garas ziņas, kā arī ātri sapratīsi, ar ko turpināt detalizētu sarunu tālāk. Aplūko piemērus no iepriekš dekorētām kāzām. Ja foto nav pieejami mājaslapā vai dekoratora sociālajos tīklos, nekautrējies jautāt! Ir svarīgi, lai jums ir līdzīga uztvere par skaistumu un gaumi. Kā arī, pēc portfolio sapratīsi, kāda apjoma un sarežģītības darbus potenciālais dekorators ir veicis un vai tie atbilst tavai vīzijai par savu kāzu noformējumu.
  • Piedāvātie pakalpojumi. Noskaidro, kādus pakalpojumus dekorators piedāvā – vai ir iespējams nodrošināt papīrlietu dizainu, kāzu ceremonijas un vietas dekorēšanu, norāžu izstrādi, floristiku? Vai dekorators sadarbojas ar citiem floristiem, nomas uzņēmumiem un var nodrošināt noformējumu no A-Ž? Kādi speciālisti būs jāpiesaista atsevišķi. Te būtiski arī ņemt vērā iecerēto dekorāciju specifiku. Piemēram, ja būtisko lomu noformējumā spēlēs kāzu gaismu dekorācijas, vēlams uzreiz piesaistīt profesionāļus, kas tās spēj nodrošināt.
  • Komunikācija. Kāds ir vēlamais saziņas veids un vai tu vari sazināties ar dekoratoru jebkurā laikā, uzdot jebkādus ar kāzu dekorācijām saistītus un nesaistītus jautājumus? Kāzu plānošana ir satraucošs laiks, tāpēc svarīgi, ka saņem morālo atbalstu arī tad, ja jautājumi nav tieši saistīti ar kāzu dekorācijām. Dekoratoram ir pietiekama pieredze, lai paturētu rociņu un norādītu pareizo virzienu, ja tas ir nepieciešams. Tāpat, lai padarītu plānošanu efektīvāku un raitāku, varat vienoties par konkrētu saziņas formu un pat laikiem, kuros būsiet pieejami kāzu plānošanas jautājumiem.

Deko: SEPTEMBER EVENTS KĀZU DEKORĀCIJAS
  • Plānošana. Kādi ir plānošanas soļi, lai vienotos par kāzu stilistiku un konceptu? Vai dekorators izveidos moodboard, piedāvās kāzu noformējuma variantus un iepazīstinās tevi ar visām detaļām? Varbūt tev ir kāzu tēmas idejas un savs redzējums par kāzu dekorācijām un vēlies saņemt profesionāļa konsultāciju? Varbūt tu vēlies uzticēties un neiedziļināties detaļu saskaņošanā – arī šo jānokomunicē ar dekoratoru.
  • Loģistika. Precizē, vai dekorators nodrošina dekorāciju transportēšanu, uzstādīšanu un novākšanu. Cik ilgs laiks būs nepieciešams, lai uzstādītu un novāktu dekorācijas? Lai arī tas var šķist pašsaprotami, šo jautājumu nebaidies uzdot, lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem, papildus izmaksām par transportēšanu, nepieciešamības sasteigt dekorēšanu vai piemaksāt par svinību vietas pārāk ilgu izmantošanu.
  • Plāns B. Noskaidro, vai dekoratoram ir plāns B, ja ceremonija jūras krastā nebūs iespējama laikapstākļu dēļ? Vai dekorācijas ir transformējamas un pielāgojamas citai ceremonijas norises vietai, ja tā nepieciešamības gadījumā tiek mainīta? Kāds ir rīcības plāns, ja nestrādā tehnika vai apgaismojums? Cik operatīvi dekorators ir spējīgs reaģēt un glābt negaidītās situācijās?

Deko: SEPTEMBER EVENTS KĀZU DEKORĀCIJAS
  • Izmaksas. Ir skaidrs, ka dekorēšanas izmaksas ietekmē vairāki faktori, piemēram, vēlmes, svinību vieta, viesu skaits. Tomēr tu vari lūgt dekoratoram, kāda ir aptuvenā summa, ar ko jārēķinās, lai kāzu dienas priekšvakarā nav pārsteigums, saņemot rēķinu. Tāpat vari lūgt paskaidrot, kas sastāda izmaksas un kādas ir to pozīcijas, lai saprastu, kā veidojas gala tāme. Atceries, ka dekorators ir zinošs profesionālis, kas pārzina ziedu, floristikas piederumu, kāzu aksesuāru un vēl dažādu nianšu izmaksas un spēs ieteikt labākos veidus, kā šīs izmaksas optimizēt un kā ar kāzu dekorācijām radīt iespējami labāko efektu.
  • Atcelšanas politika. Noskaidro, kas notiek, ja jūs pārceļat vai atceļat kāzas.

Kāzu dekorācijas, kas uzbur atmosfēru

Uzdodot pareizos jautājumus, tu atradīsi īsto dekoratoru, ar ko saskanēs ne tikai gaumes izjūta, bet arī vispārīgā enerģija. Izvēloties īsto profesionāli, jūs kopā varēsiet uzburt maģisku atmosfēru, kas atspoguļos jūsu kā pāra īpašo stilu un vīziju. Ar pārdomātu plānošanu, radošiem risinājumiem un atklātu komunikāciju, tavs kāzu dienas noformējums būs skaists jūsu mīlestības stāsta atspoguļojums.

 

Raksta autore: kāzu plānotāja Baiba Petere / September Events

Citi Raksti