Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Līgavas kleita jau izvēlēta, un atklājas, ka piemeklēt īstās kāzu kurpes ir krietni sarežģītāk? LĪGAVĀM palīdzēs orientēties, kā sameklēt savas īstās līgavu kurpes!

Kādas kurpes piestāvēs kāzu kleitai?

Te nu paveras iespēja fantāzijas lidojumam. Vilkt baltas kāzu kurpes, kas ir tādā pašā tonī, kā kleita – tāda noteikuma līgavas tērpa etiķetē vairs nav! Var droši ļauties krāsainu vai ekstravagantu kurpju izvēlei – nav nekādu tabu. Neatkarīgi no tā, jāraugās, lai kurpju un kleitas toņu gamma ir saskanīga, tādēļ kāzu saloni pēc kleitas iegādes piedāvā gabaliņu auduma, ko ņemt līdzi, dodoties apavu meklējumos.

Ļoti svarīgi ņemt vērā – kleitas garums jākoriģē tikai un vienīgi tad, kad pie kleitas piemērītas izvēlētās kurpes. Un tad jau kāzu salona šūšanas meistars varēs pielāgot kleitai tās ideālo garumu.

kāzu kurpes līgavai
Foto: ILZE OSE / Kurpes: BADGLEY MISCHKA / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Kur nopirkt kāzu kurpes?

Ir dažādi virzieni, kuros lūkoties. Atsevišķi kāzu kleitu saloni piedāvā ne vien tērpus, bet arī aksesuārus un kurpes. Ja nu tomēr kāzu salona klāstā kurpju nav, var lūkot jebkurā apavu veikalā vai meklēt kāzu kurpes internetā.

kāzu kurpes līgavai
Foto: ILZE OSE / www.ilzeose.lv / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Kāzu kurpes var iegādāties šeit:

Populārākie kāzu kurpju zīmoli

Ja pašmāju apavu veikalu sortiments neatbilst tavai gaumei, vari pameklēt skaistākās kurpes ārzemju internetveikalos. Līgavas un arī kāzu viesi īpaši iecienījuši britu modes zīmola Jimmy Choo piedāvājumu un amerikāņu Badgley Mischka, kas iedvesmojas no Holivudas četrdesmito gadu glamūra.

JIMMY CHOO

BADGLEY MISCHKA

Zīmols no Latvijas – WIMS

Varbūt esi izsapņojusi pati savu kurpju dizainu? Apavu ražotājs WIMS piedāvā pasūtīt oriģinālas kurpes ar mūsdienīgiem dizaina risinājumiem pie saviem meistariem. Tostarp – sarūpēt arī pieskaņotas vīriešu kāzu kurpes. Par labu sadarbībai ar WIMS lēma Lelde un Aivis Ceriņi, kuru kurpes vienoja karaliskais bordo tonis.

kāzu kurpes līgavai
Foto: LŪCIJA ROŠĀNE / Apavi: WIMS / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Līgavai tās bija rotātas ar stilizētiem ceriņu ziediem un personalizētiem uzrakstiem. Lelde par kurpju tapšanas pieredzi saka: “Daudz lietu, kas izsapņotas prātā, nemaz tik viegli nevar atrast veikalos, piemēram, kurpes. Taču izrādās, nemaz tik tālu nav jāmeklē.

Abi divi kāzu apavus pēc pasūtījuma radījām pie zīmola WIMS.”

kāzu kurpes līgavai
Foto: LŪCIJA ROŠĀNE / Apavi: WIMS / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Skaties pilnu Leldes un Aivja Ceriņu kāzu stāstu šeit: LELDE & AIVIS

Lai kāzu kurpes būtu ērtas

Ar apavu skaistumu vienā no īpašākajām dzīves dienām nepietiks – ļoti svarīgs ir ērtums. Ērtas līgavu kurpes padarīs kāzu dienu vieglāku un atbrīvos no liekiem uztraukumiem. Tādēļ ieteicamāk izvēlēties kurpes ar tādas formas un augstuma papēžiem, ar kādiem jūties komfortabli.

Vēl svarīgi pievērst uzmanību, lai to zole nebūtu pārlieku slīdīga un papēži neķertos grīdas segumā vai zālājā, ja svinības paredzētas brīvā dabā. Īpašai ērtībai kāzu organizatori iesaka sagādāt papildu kurpju pāri – kāzu kurpes uz zema papēža, ja plāno dejot visu nakti.

kāzu kurpes līgavai
Foto: ILZE OSE / www.ilzeose.lv / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Lasi arī rakstu: KĀZU KURPES – KUR MEKLĒT UN KĀ ATRAST SAVAS ĪSTĀS?


Foto: ILZE OSE, LŪCIJA ROŠĀNE

Raksta autore: IEVA KRASTIŅA

Citi Raksti