Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Pilnveido un palutini sevi Sieviešu dienā

Pilnveido un palutini sevi Sieviešu dienā

8. marts ir diena, kurā svinam to, cik daudzveidīgas var būt sievietes, cik neaptverami daudz viņas spēj paveikt un cik būtiska un neatņemama ir viņu loma šajā pasaulē. Sieviešu dienā atzīmējam viņu personiskos un profesionālos sasniegumus. Tā ir diena, kurā novērtēt sievietes lomu ģimenē un sabiedrībā, kurā atcerēties sievietes, kuras dzīvojušas pirms mums, un padomāt, kādu sievietes tēlu vēlamies radīt nākamo paaudžu sievietēm.

Lai gan ir ļoti patīkami saņemt ziedus un apsveikumus no vīriešiem, vēl svarīgāk ir šajā dienā atcerēties vienai par otru un arī katrai par sevi. Padomāt par to, kā ne tikai sniegt vairāk citiem, bet arī rast veidus, kā ikdienā pievērsties savai izaugsmei un labsajūtai. 8. marts ir īstais brīdis, kad parūpēties par sevi, jo ir ne mazums Sieviešu dienas piedāvājumu, kas ļaus izmēģināt ko jaunu, palutināt sevi un sajusties īpašai. Tie apkopoti un papildināti ar ieteikumiem, kā parūpēties par savu garīgo un sajūtu pasauli.

Nekad nepārstāt mācīties

Pats galvenais dzīvē ir - lai nebūtu garlaicīgi! Spars un motivācija rīkoties būs tikai tad, ja vadīs patiesa interese. Tādēļ nekad neatstāj novārtā sava horizonta paplašināšanu, vienmēr centies uzzināt vairāk un atklāt ko jaunu. Pats vienkāršākais veids, kā to darīt, protams, ir grāmatu lasīšana. Ja esi sākusi ko lasīt, bet iestājusies pailga pauze, pamēģini ko jaunu, palasi cita žanra grāmatu. Vajag tikai sākt, viena grāmata aizvedīs pie nākamā. Un arī laiku grāmatu lasīšanai ikdienā patiesībā var atrast pietiekami. Ja izmanto sabiedrisko transportu, lasi ceļā, bet, piemēram, ikvakara seriālu nomaini pret grāmatas nodaļu. Nekas nav sapņaināk kā sēdēt kafejnīcā, lasīt labu grāmatu un vērot garāmgājējus. šādi mazi brīži piepilda un padara ikdienu romantiskāku.

Ja ir kāda nozare vai tēma, ko jau sen vēlies apgūt, nekad nav par vēlu uzsākt studijas vai apmeklēt kursus un klausīties lekcijas. Tikai jāatceras, ka mūsdienās ir īpaši svarīgi sekot tam, lai informācija, ko uzņem, ir kvalitatīva un uzticama. Tādēļ lielisks resurss ir Latvijas Universitātes platforma Open Minded, kurā pieejamas nozaru speciālistu lekcijas par dažādām tēmām.

Izglītoties ir būtiski, taču ne mazāk ir svarīgi ir arī iepazīt un izprast sevi. šī procesa uzsākšanai var palīdzēt kāds pašizziņas kurss. Daina Einberga īpaši 8. martam sarūpējusi piedāvājumu, kurā ietilpst gan transformējošs kurss, gan laimes kalendārs, gan meditācija.

Ja vēlies daudzpusīgu pieredzi, pasakainajā Mārcienas muižā marta beigās norisināsies īpaša nometne sievietēm, kurā varēsi baudīt muižas vēsturisko vidi, relaksēties SPA un gūt iedvesmu meistarklasēs.

Ja esi apņēmusies ar savu iekšējo pasauli strādāt saviem spēkiem, lieliski var palīdzēt Mana Terapijas Grāmata. Tajā ir uzvedinoši jautājumi un tēmas, lai, ķeroties klāt savu jūtu un domu pierakstīšanai, nesāktos baltās lapas sindroms un būtu daudz vieglāk iesākt sevis izziņas procesu.

Atklāj kādu jaunu sevis šķautni, pievērsies jaunam hobijam vai sevis izpausmei. Ginta Pūķe sagatavojusi bezmaksas izaicinājumu, kurā atraisīt savu radošumu.

Lieliska sevis izpausme ir arī kustība. Ja vēlies pamēģināt ko īpaši sievišķīgu, Padejosim? iespējams pieteikties High Heels deju grupā. Dejas ir lieliska alternatīva sporta zālei, nodarbībās gūsi pašpārliecinātību, attīstīsi ķermeņa plastiku un gūsi labas emocijas.

Justies labi savā ādā

Mēs esam ne tikai garīgas, bet arī ķermeniskas būtnes un, lai gan garīgā izaugsme ir visa pamats, lielu daļu pašapziņas sniedz arī ārējais izskats. Dažkārt nepieciešama tikšanās ar speciālistu, kurš sniegs objektīvus ieteikumus un saliks visu pa plauktiņiem, lai varētu savu tēlu veidot apzināti, balstoties zināšanās par to, kas ir piemērots tev, nevis mirkļa emocijās.

Kristīne Dakstiņa piedāvā vizuālā tēla meistarklasi, kurā uzzināsi būtisko par savas garderobes izveidi.

Dažkārt vajag uz sevi paskatīties it kā no malas, lai ieraudzītu, cik patiesībā pievilcīga un burvīga esi. Tādēļ Diāna Molostova piedāvā realizēt jebkuru fotosesijas ideju.

Sniegt baudījumu maņām

Kad esi atradusi veidu, kā bagātināt savu iekšējo pasauli, kā arī ieraudzījusi sevi no jauna un iemīlējusi savu ārieni, laiks sevi palutināt un sniegt baudījumu visām maņām. Jo vairāk vizuālu, audiālu, taustāmu un garšas pieredžu sev sniegsi, jo daudzveidīgāka un aizraujošāka būs ikdiena. Turklāt tam visam nav jābūt atrautam no garīgās izaugsmes. Piemēram, dienasgrāmatā var rakstīt ne tikai par savām iekšējām sajūtām, bet arī aprakstīt redzētās izstādes, filmas, apmeklētos koncertus, lasītās grāmatas vai jebko citu. Pamēģinot gūtos iespaidus ietērpt vārdos, reizē arī izanalizēsi šo pieredzi un būs vieglāk par to izveidot pamatotu viedokli.

Ja gribas saņemt vizuālu baudījumu, noteikti jādodas uz Dobeles muzeju, kur no 8. marta būs skatāma Inese Kalniņas fotogrāfiju izstāde “Stihija. Vīrietis”.

Klasisku vērtību cienītājām un īstām romantiķēm Kino Kults 8. martā ir kinoteātrī Forum Cinemas sarūpējis “Brokastis Tifānijā” seansu.

Lai pavadītu Sieviešu dienas vakaru elegantā atmosfērā džeza skaņu pavadībā, jādodas uz kultūrtelpu M Darbnīca, kurā uzstāsies Sugar Sugar.

Ventspilī īpaši svētkiem sarūpēts koncerts “Meklējiet sievieti!”, kurā Latvijā labākās solistes, kā  Aija vītoliņa un izpildīs pasaulē zināmu sieviešu dziesmas.

Ne mazāk svarīgs ir arī taustei sniegtais baudījums. Sieviešu diena ir īstais brīdis, lai ieguldītu kvalitatīvās un vērtīgās lietās, kas priecēs ik dienas. Viena no tām ir zīda gultasveļa, tādēļ Silk

Secret par godu Sieviešu dienai piedāvā atlaidi pirkumiem.

Ļoti svarīga ir vide, kādu sev apkārt veidojam. Lai to padarītu iedvesmojošu un rosinošu, tā jāpapildina ar skaistiem interjera elementiem un mākslas darbiem. Līdz 8. martam vēl var iegādāties kādu no Petitto interjera gleznām ar atlaidi.

Svētkos nekādi nevar iztikt bez garšu baudījuma. Ja vēlies doties ārpus Rīgas, tad Nurmuižā sagatavots īpašs Sieviešu dienas piedāvājums, kurā ietilpst nakšņošana Nurmuižas vienīcā, vakariņas sveču gaismā dzīvās mūzikas pavadībā un gardas brokastis nākamajā rītā.

Taču Mārcienas muižā sarūpēta īpaša Sieviešu dienas ēdienkarte.

Arī Rīgā ir ne mazums iespēju sagādāt sev izcilu garšu baudījumu. Abos Grand Hotel Kempinski restorānos, Amber un Stage 22, sagatavoti kārdinoši Sieviešu dienas piedāvājumi.

Restorānā Whitehouse par godu svētkiem īpašs austeru, pieskaņotu kokteiļu un šampaniešu piedāvājums.

Arī restorānā Laivu Centrs un kafejnīcā Annas Dārzs par godu Sieviešu dienai būs baudāma īpaša ēdienkarte.

Palutināt sevi pa īstam

Dažkārt ir nepieciešams ļauties īstai luksusa pieredzei, uzdāvināt sev SPA apmeklējumu, lai atjaunotos un gūtu jaunus spēkus. Sajutīsies kā piedzimusi no jauna, iedvesmota jauniem darbiem. SPA Hotel Ezeri Siguldā varēsi baudīt īpašu relaksējošu piedzīvojumu “Rožu karaliene”. Tajā ietilpst burbuļvanna, ķermeņa masāža un sejas procedūra.

Silene Resort & SPA aicina Sieviešu dienu pavadīt divatā ar mīļoto vai draudzenēm.

Ja vēlies doties izbraukumā pie dabas, Pazust Priedēs piedāvā nakšņošanu dizaina mājā un saunas seansu par īpašu cenu.

Klasiskas, bet patīkamas dāvanas

Ziedi un kvalitatīva šokolāde ir nenovecojoša vērtība. Tādēļ ziedu bāze Florex pieejami īpaši Sieviešu dienas piedāvājumi.

Ja gribas sarīkot īstu pārsteigumu, Jelgavā iespējams pasūtīt muzikālo ziedu piegādi no Ziedu Dīvas.

Īpaši Sieviešu dienai iegādājami arī La Blu ar rokām darināto beļģu šokolādes trifeļu asorti un dāvanu komplekts. Arī Chocolate Corner aicina neaizmirst par gardumiem sev un savām tuvajām sievietēm.

Ja šokolāde nav mīļākais no gardumiem, Mada Rīga īpaši sieviešu dienai sagatavota delikatešu izlase.

Raksta autore: RENĀTE BERGA

Citi Raksti