Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

SINDIJA VILDE PAR KĀZU ORGANIZATORU KONGRESU: ESMU IEDVESMOTA!

SINDIJA VILDE PAR KĀZU ORGANIZATORU KONGRESU: ESMU IEDVESMOTA!

Jau rakstījām, ka no 2. līdz 4. maijam Puketā, Taizemē notika ceturtais starptautiskais ikgadējais kāzu organizatoru kongress (Destination Wedding Planners Congress). Kā vienīgā pārstāve kongresā dalību ņēma arī kāzu un pasākumu organizatore Sindija Vilde / BORDO. Tas ir vienīgais šāda mēroga pasākums, kur satiekas paši labākie kāzu plānotāji no visas pasaules, lai iedvesmotu viens otru un iedvesmotos paši no jomas ekspertiem, dibinātu kontaktus un iepazītu luksusa segmenta kāzu organizēšanas aizkulises.

Lai gan šķietami ziemeļnieki tiek uzskatīti par mazliet atturīgiem un pat savā ziņā intravertiem cilvēkiem, Sindija Vilde šo pieņēmumu pilnībā apgāza, nepaliekot nepamanīta plašajā kongresa dalībnieku lokā. Kongresa noslēgumā tieši Sindija saņēma balvu nominācijā FIREBALL (tulkojumā no angļu valodas – “ugunsbumba”), starp 550 dalībniekiem tiekot atzīta par enerģiskāko, draudzīgāko, atraktīvāko un pozitīvāko kongresa dalībnieku.

“Mana enerģija šajā kongresā bija neizmērojama, jo es biju un esmu sajūsmā par iespēju pabūt starp pašiem labākajiem kāzu rīkotājiem pasaulē, aprunāties ar viņiem, uzzināt, kāda ir viņu pieredze šajā nozarē,”

iespaidos dalās Sindija, sakot, ka kongresa laikā aprunājusies gan ar pasaulē populārās dziedātājas Beyonce kāzu rīkotāju, gan slavena indiešu prinča kāzu organizatoriem. Kongresa laikā dalībniekiem bija iespēja dzirdēt ne vienu vien iedvesmojošu lekciju un uzrunu no nozares speciālistiem. Sindija īpaši izceļ kāzu organizatoru Prestonu Beiliju (Preston Bailey), kas kāzu organizēšanā darbojas jau teju 40 gadus, un šo gadu laikā ir organizējis daudzu slavenību kāzas. Viņa galvenais vēstījums par kāzu organizēšanu bijis aicinājums noturēt kvalitāti un neapstāties, bet tiekties augstāk. Bet pats galvenais viņš atgādināja to, kas ir vissvarīgākais – cilvēki var aizmirst, ko esi teicis vai darījis, bet viņi nekad neaizmirsīs, kā liki viņiem justies.

“Man bija interesanti paklausīties arī citus viedokļu līderus. Ieguvu sev daudzas jaunas un nostiprināju jau esošās atziņas, piemēram, neriskēt ar kvalitāti – tai vienmēr jābūt visaugstākajai. Kāzu rīkotājam katrs mirklis jārada maģisks, kā arī jāveido veiksmīga sadarbība ar trešajām pusēm un pakalpojumu sniedzējiem.

Tāpat kāzu rīkotājiem un vispār kāzu jomas pārstāvjiem aktīvi jādarbojas sociālajos tīklos un jāuztur to kvalitāte. Mums vēlreiz tika atgādināts, ka modes tendencēm kāzu industrijā nav absolūti nekādas nozīmes – galvenais, ka kāzas raksturo pašu pāri, un tās ir tieši tādas, kādas viņi vēlas.

Protams, bija interesanti uzzināt, ko patiesībā nozīmē strādāt ar luksusa klases kāziniekiem. Kāzu plānotājs viņiem ir kā ģimenes loceklis, labākais draugs, uzticamības persona. Un iespējams skan paradoksāli, bet tieši luksusa klases kāzinieki ir vispiekasīgākie precīzai budžeta tāmei un tās detaļām. Viņi vēlas, lai viņu kāzas būtu labākas, nekā viņu draugiem un paziņām. Jāsaprot, ka tie apmēri, par kuriem viņi runā, ir milzīgi.

Piemēram, Āzijas valstīs 1000 viesi kāzās ir pats minimums, tie var sastādīt pat 5000. Protams, attiecīgi šādās kāzās budžets var sastādīt pat Latvijas gada budžeta lielumu,” stāsta Sindija.

Kongresa laikā Sindijai bija iespēja ielūkoties arī dažādās kāzu ceremonijas vietās visā pasaulē – zem ūdens, gaisa balonā, alā, safari tuksnesī ar sniegu, uz ūdens caurspīdīgās virsmas un vēl un vēl. Kā viņa pati saka, tas ļāva domāt plašāk un sapņot vairāk, kas lieliski saskan arī ar visa kongresa kopējo vadmotīvu – Flying high and dreaming big (tulkojumā no angļu valodas – “lidot augstu un sapņot lielus sapņus”). “Kongresā pavadītās pāris dienas bija pilnas ar dažādām atziņām.

Lielākais, ko ieguvu pati sev – nenovērtējamus profesionālos kontaktus, draugus, kā arī nostiprināju sevī atziņu – tici tam, ko dari, un dari. Redzu, ka arī Latvijas kāzu industrijai jāatīstās, jāsaredz vairāk, jādomā plašāk un jādara lielākas lietas. Un tas ir iespējams,” pārliecināta Sindija.

Viņa norāda, ka kongresā daudz tika runāts arī par kāzu tūrismu jeb kāzu galamērķiem. Sindija runāja arī par Latviju šajā kontekstā, vēloties iedibināt, ka Latvija kļūst par vienu no šādiem galamērķiem.

Destination Wedding Planners Congress kopā saved labākos kāzu organizatorus un kāzu pakalpojumu sniedzējus no visas pasaules, kas specializējas tieši luksusa kāzu organizēšanā. Tas ir liels gods tikt uzaicinātam uz šo kongresu, kura laikā notiek gan dažādi tīklošanās pasākumi, lekcijas, greznas vakariņas un vēl un vēl. No Grieķijas līdz Florencei, no Maurīciju salām līdz Taizemei – kongress šķērso robežas un kontinentus, lai kļūtu par vienu no straujāk augošo un lielāko tīklu, kas apvieno labākos kāzu plānotājus, slavenību pasākumu organizatorus, luksusa un pieczvaigžņu īpašumus, pilis, muižas, luksusa zīmolus, fotogrāfus utt. Pasākums apvieno visu par luksusa kāzu segmentu, ļaujot satikties kāzu plānotājiem no aptuveni 60 valstīm.

Citi Raksti