Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

PROJEKTA “KĀZAS DĀVANĀ” PERSONĪBAS – GUNTA SKALBERGA

PROJEKTA “KĀZAS DĀVANĀ” PERSONĪBAS – GUNTA SKALBERGA

Turpinot personību stāstu sēriju, iepazīstinām ar projekta “Kāzas dāvanā jeb krāsaini sapņu nomodā” sajūtu burvi – Guntu Skalbergu, aģentūras Pop Up Sense vadītāju – pasākumu producenti un kāzu plānotāju.

Mūsdienās, kad lielākoties sarunas veicam ar e-pasta, sociālo tīklu vai īsziņu palīdzību, īstas tikšanās, sarunas un savas patiesās būtības atklāšana ir ieguvušas pavisam citu vērtību. Kāzas ir īpašs notikums, tās prasa šeit un tagad mirkļa apzināšanos, jaunā pāra jūtu atvērtību un īsto cilvēku klātbūtni. Ar īsto cilvēku klātbūtni es domāju arī komandu, kam uzticēts palīdzēt šim īpašajam notikumam tapt. Tādēļ būtiski ir ne tikai uzzināt jaunā pāra mīlestības stāstu, bet ļaut arī viņiem ieskatīties savā pasaulē, lai saprastu vai esam uz vienas vibrācijas.

Sevi varu saukt par vienu no tiem laimīgajiem, kuram darbs ir arī sirdslieta.

Tas ir prieks, nevis pienākums, veids kā dzīvot jēgpilni. Lai arī ar pasākumu organizēšanu nodarbojos vismaz desmit gadus, taisnības labad jāsaka, ka JĀ! vārdu tieši kāzu organizēšanai esmu pateikusi pirms četriem gadiem.

Kāzas vienmēr esmu uzskatījusi par īpašiem un personīgiem svētkiem, kuros organizatora loma ir ļoti nozīmīga un bez labām profesionālajām zināšanām, liels uzsvars ir tieši emocionālās puses izpratnei.

Tieši šī iemesla dēļ kāzu organizēšana manā profesionālajā darbā ienāca tikai pēc tam, kad pati šo burvīgo dienu biju izbaudījusi savā dzīvē. Uz savas ādas izjutusi visu to emociju gammu, kam iziet cauri ikviena līgava, gatavojoties kāzām. Man bija svarīgi, lai, uzņemoties organizēt kāzas, izjūtu un izprotu šo pasākumu arī emocionāli.

Par savu kāzu dienu varu teikt, ka nemainītu tajā neko, tā patiešām bija viena no emocionāli skaistākajām dienām mūžā. Tādēļ organizējot citu pāru kāzas, man vienmēr deg acis, jo ikreiz tas atsauc atmiņā šīs pozitīvās emocijas. Es to varētu salīdzināt ar smaržu vai mūziku – ieelpojot kādu zināmu aromātu vai izdzirdot dziesmu, kas spēcīgi asociējās ar kādu īpašu notikumu, mēs spējam emocionāli atkal to sajust.

Vislabāk manu personību un darba rokrakstu raksturo mans sirds projekts L’elegante Pop-Up Picnic. Tas ir par vērtībām, kurām ticu – par nesteidzīgu kopā būšanu ar sev svarīgajiem cilvēkiem, par saturīgām sarunām pie laba vīna glāzes, par priecāšanos, par dalīšanos un iesaistīšanos, par skaistumu un svētkiem arī ikdienā.

Ja man būtu jāraksturo visas manas organizētās kāzas vienā vārdā, šis vārds būtu – Vieglums. Pārdomāta dienas gaita, gaumīgas detaļas, maģiski mirkļi, nepiespiesta atmosfēra, īsto cilvēku klātbūtne un pāri visam mīlestība.

Cenšos iedvesmot un iedrošināt pārus piepildīt tieši viņu pašu vēlmes šajā dienā un ļauties dienas burvībai, ik mirkli ķert šeit un tagad sajūtu, rūpes par kāzu dienas norises detaļām atstājot manā ziņā.

Bez sirds darba vēl viena man būtiska dzīves daļa ir zirgi. Tas ir mans stāsts par sapņa piepildījumu. Zirgs ir mana motivācija, miera osta un lielākais skolotājs. Viņa – Skārleta man ir iemācījusi, ko nozīmē beznosacījumu mīlestība.

Zirgi ir fantastiski skolotāji arī profesionālā ziņā. Saskarsme ar viņiem iemāca pacietību, disciplīnu, konsekvenci, spēju pieņemt lēmumus un līderību – nevis kā stingram vadītājam, bet kā iedvesmotājam sekot tavai idejai. Izjādes dabā ir tās, kas ļauj saglabāt emocionālo līdzsvaru ikdienā un palīdz atbrīvot prātu.

Man ir svarīgi nepazaudēt mirdzumu acīs un pārliecību, ka tas, ko daru ir jēgpilni, citādāk nemaz nevaru un arī negribu. Tieši šo pašu degsmi un ticību es meklēju savos sadarbības partneros, idejās un projektos, kuros iesaistos.

Projekts “Kāzas dāvanā jeb krāsaini sapņi nomodā” ir šo degošo acu projekts! Tā ir brīnišķīga ideja ar cēlu mērķi.

Citi Raksti