Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

LĪGAVAIŅIEM – VISBIEŽĀK PIEĻAUTĀS KĻŪDAS, BILDINOT MĪĻOTO

LĪGAVAIŅIEM – VISBIEŽĀK PIEĻAUTĀS KĻŪDAS, BILDINOT MĪĻOTO

Rudens un gada tumšie mēneši ir laiks, kad daudzas topošās līgavas no līgavaiņiem saņem tik ilgi gaidīto jautājumu “vai tu kļūsi par manu sievu?”. Laimīgais jāvārds, sajūsma, nostaļģija, kam sekos kāzu plānošanas drudzis un citas emocijas. Tieši tādēļ bildinājumam jābūt tādam, lai visos vēlākajos izaicinājumos, tas radītu priekpilnas atmiņas.

LĪGAVĀM iesaka mācīties no visbiežāk pieļautajām kļūdām, lai bildinājums izdotos vēl labāks, kā iecerēts.

Gredzenam ir jābūt!

līgavainim saderināšanās
Foto: PINTEREST

Diemžēl viena no visbiežākajām kļūdām, līgavaiņiem, ir bildinājums bez gredzena. Protams, mīlestība un vēlme pavadīt visu atlikušo dzīvi kopā, ir daudz svarīgāk par gredzenu, bet tā neesamība līgavai varētu likt vilties.

BILDINĀJUMS LĪGAVAIŅIEM
Foto: PINTEREST

Ja vien bildinājums nenotiek ļoti spontāni (bet arī tad var izdomāt kādu lielisku alternatīvu gredzenam, ko vēlāk apmainīt pret īsto), gredzenam ir jābūt. Argumenti “es nezinu, kāds gredzens viņai patiktu” vai “nezinu viņas pirksta izmēru” neiztur kritiku, jo, ja rūpīgi gatavojaties bildinājumam un pazīstat savu līgavu, tad pavisam noteikti atradīsiet arī veidu, kā atbildēt uz šiem jautājumiem.

Foto: LINDA LAUVA / www.lindalauva.com

Neskriet laikam pa priekšu

Maldīgs ir priekšstats, ka sieviete jebkurā brīdī būs gatava teikt “jā” bildinājumam.

Arī viņai ir nepieciešama pārliecība, ka ir sastapusi ne vien īsto cilvēku, bet ir pienācis arī īstais brīdis. Tieši tādēļ ir diezgan pārdroši izteikt bildinājumu pirms abi kopā neesat gājuši cauri dažādiem izaicinājumiem, grūtībām un pirms topošā līgava nav devusi acīmredzamus mājienus, ka būtu gatava šādam solim.

līgavaiņiem līgavainim kāzas saderināšanās
Foto: ANNIJA VELDRE / www.annijaveldrephotography.com

Neviens no līgavaiņiem, izsakot bildinājumu, gaidītā “jā” vārda vietā nevēlētos saņemt “es padomāšu” atbildi, tādēļ īstais brīdis dažbrīd ir tikpat nozīmīgs, cik īstais cilvēks.

līgavaiņiem līgavainim kāzas saderināšanās
Foto: LIENE PĒTERSONE

Galu galā viņa to, kā notika bildinājums ne tikai atcerēsies visu savu turpmāko dzīvi, bet gribēs arī dalīties šajā stāstā ar apkārtējiem, tuvākajiem draugiem, radiem un ģimeni. Kā arī, kopā ar savu partneri, tālākā nākotnē, to atcerēties ar pozitīvām atmiņām, jo tajā momentā tiek pieņemts svarīgs lēmums dzīvē, kas virza to nākotnē.

Tādēļ pat, ja ir pārliecība, ka viņas vienīgā atbilde būs “jā” un ir sajūta, ka gredzena kastīte “dedzina” kabatu, vēlotos ātrāk to uzmaukt viņas pirkstā, gaidīšanā un īstās norises vietas sarūpēšanā arī ir kas īpašs un unikāls, ko nevar vairs atkārtot no jauna. Un veltot tam neliela laika devu, šo mirkli izbaudīt pa īstam, lai tas saglabātos atmiņā, kā viens no dzīves patīkamākajiem notikumiem.

Jābūt uzmanīgiem ar publiskiem bildinājumiem

Ja bildinājumu plānots izteikt publiski (kādā lielā pasākumā, draugu, tuvinieku klātbūtnē), tad līgavainim jābūt nesatricināmai pārliecībai, ka līgavai tas patiks, un viņa to novērtēs. Pat, ja līgava ir ekstraverta, centrēta uz uzmanību un viņai patīk atrasties starp cilvēkiem, nenozīmē, ka viņa savas dzīves vienu no svarīgākajiem “jā” vēlēsies teikt citu cilvēku klātbūtnē.

līgavaiņiem līgavainim saderināšanās
Foto: PINTEREST

Jāsaprot, ka iespējams līgava nespēs pilnībā izbaudīt skaisto notikumu, jo jutīsies kā uz skatuves. Varbūt tā vietā, lai plānotu publisku bildinājumu ar simtiem cilvēku skatītāju rindās, daudz sirsnīgāk un romantiskāk būs jautājumu izteikt kādā jums abiem īpašā vietā, piemēram, pirmā randiņa lokācijā?

līgavaiņiem līgavainim saderināšanās
Foto: ANNIJA VELDRE / www.annijaveldrephotography.com

Paturi savus nodomus noslēpumā

Līgavaiņiem, kas savus jāvārdus jau saņēmuši, šķiet, ka viens no svarīgākajiem “nevajag tā darīt” ir lielīšanās un stāstīšana apkārt par gaidāmo bildinājumu citiem cilvēkiem.

Foto: LIENE PĒTERSONE
Foto: LIENE PĒTERSONE

Protams, var domāt, ka cilvēki, kam līgavainis savu nodomu un plānu, kā to paveikt, ir uzticējis nekad to neizpaudīs līgavai, tomēr runas klīst vēja ātrumā, un jūs pavisam noteikti nevēlaties nonākt situācijā, kad līgava par iespējamo bildinājumu uzzina no kādas draudzenes vai ģimenes locekļa. Pat, ja bildinājums notiks, kā iecerēts, līgava vēlāk varētu būt vīlusies, ka visi viņas tuvākie to jau zinājuši pirms viņas, tādējādi izpaliekot pārsteiguma momentam.

līgavaiņiem līgavainim saderināšanās
Foto: ELĪNA UPMANE / www.upmane.com

Vairāk padomu un ideju Līgavaiņiem atrodiet šeit: LĪGAVAINIM

FOTO: ANNIJA VELDRE, ELĪNA UPMANE, LIENE PĒTERSONE, LINDA LAUVA, KLAIDS LIELBIKSIS, UĢIS NAGLIŅŠ, PINTEREST

Raksta autore: LIENE PĀLĒNA

Citi Raksti