Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Vecpuišu ballīte ir viens no patīkamajiem, bet arī atbildīgajiem notikumiem pirmskāzu laikā. Atceries - to, vai ballīte būs izdevusies, noteiks vakara atbilstība līgavaiņa personībai, kā arī savlaicīga plānošana. BBQ ballītes, mājas ballītes, kā arī ballītes uz laivas ir dažas no vecpuišu ballīšu izvēles iespējām, kas varētu tevi ieinteresēt.

Džentlmeņiem: BBQ ballīte​

Aplūkojot vīriešu iecienītākās izklaides brīvajā laikā, var droši teikt - BBQ ballīte būs noteikti iekļauta sarakstā. Un ko gan vēl vasarā var vēlēties mierīgai atpūtai ar labākajiem draugiem? To var pārvērst arī par neaizmirstamu, sirsnīgu un salīdzinoši mierīgu vecpuišu ballīti mājas dārzā ar tuviem draugiem, labiem ēdieniem un dzērieniem un lielisku mūziku.

vecpuišu ballītes idejas
Foto: GATIS LOČMELIS / www.gatislocmelis.com / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Vecpuišu ballītes spēles un izklaides

Tāpat kā pirmskāzu ballītē meitenēm, arī kungiem vecpuišu ballītes spēles būs lielisks vakara papildinājums. Spēles ikvienai ballītei piešķir vairāk interesanta satura, īpaši ballīti iesildot, kā arī gadījumos, kad ne visi dalībnieki labi pazīst viens otru. Spēlējot spēles, kungi ātri un viegli iepazīsies savā starpā, bet sacensības gars un iespēja paspīdēt ar savu erudīciju īpaši piestāvēs džentlmeņu vakaram.

Populārākās vecpuišu ballītes spēles ir “I never” jeb “Es nekad” un “Patiesība vai meli”. Īpaša jautrība un lieliska izklaide garantēta, kad vīri būs nonākuši līdz sodu daļai.

vecpuišu ballītes idejas
Foto: REINIS MELIORANSKIS / www.fotoreinis.lv/ Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Ieteikums lieliskam un jautram pasākumam: Vecpuišu ballīte uz laivas / jahtas

Ja esat izlēmuši ballīti rīkot ārpus mājām, vai esat apsvēruši jahtas ideju trakai vecpuišu ballītei? Ja ballīte ieplānota vasarā un laika prognozes ļauj būt optimistiskiem, varat noīrēt laivu vecpuišu ballītei, piešķirot vakaram jūras vai ceļojumu tematiku. Atkarībā no jūsu kompānijas interesēm, iekļaujiet dažādas aktivitātes, piemēram, apmeklējiet dažādus līčus, piekrastes, dodieties makšķerēt, vai - varat ar savu laivu ierasties uz pludmales ballīti.

Jahta: PARADISE

Izbaudiet brīvību, kas iespējama tikai vasarā, un jūsu rīcībā esošo personīgo ūdens transportu, lai organizētu oriģinālu un citādu ballīti. Neaizmirstiet laicīgi parūpēties, lai uz klāja ir arī vakaram atbilstošs ēdiens un dzērieni.

Foto: REINIS MELIORANSKIS / www.fotoreinis.lv / Kāzu pakalpojumu sniedzēji
Foto: REINIS MELIORANSKIS / www.fotoreinis.lv / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

šīs ir tikai dažas idejas iedvesmai, lai sarīkotu jautru vecpuišu ballīti jaunajiem līgavaiņiem. Savukārt, ja esat gatavi vakara organizēšanā un jūsu lielisko ideju ieviešanā dzīvē iesaistīt profesionāļus, apziniet vecpuišu ballīšu rīkotājus un organizācijas Latvijā, lai saņemtu individuālu piedāvājumu par vislabāko cenu.

vecpuišu ballītes idejas
Foto: GATIS LOČMELIS / www.gatislocmelis.com / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Foto: REINIS MELIORANSKIS, GATIS LOČMELIS

Citi Raksti