Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Svētkiem tuvojoties, laiks ielūkoties savā kosmētikas maciņā un papildināt to ar aizraujošiem un vērtīgiem produktiem!

Atklāj skaistuma noslēpumus no 17. līdz 30. novembrim universālveikala Stockmann Skaistuma Dienās. Iepazīsti vadošo kosmētikas zīmolu jaunumus, saņem īpašus piedāvājumus un dāvanas pie pirkumiem. Universālveikala Stockmann profesionālie skaistumkopšanas eksperti un zīmolu pārstāvji ir pieejami individuālām konsultācijām, lai dalītos ar skaistumkopšanas padomiem un iepazīstinātu ar rudens/ziemas make-up tendencēm.

Svētki nav iedomājami bez izteiksmīga un mirdzoša grima. Un šogad aktuāls ir tieši tāds grims – pamanāms, izteiksmīgs un mūsu dvēseles spoguli – acis – akcentējošs. Kādas ir svētku make-up aktuālās tendences?

• Zeltā mirdzošas acu ēnas

Vakara svinību un rudens/ziemas sezonas vakara acu ēnojuma klasika ir mirdzošs, tumsā šarmanti zaigojošs plakstiņu krāsojums. Grima meistari iesaka izvēlēties ne vien tumši metālisko mirdzumu, bet šajos svētkos piešķirt savām acīm zelta mirdzumu ar gaišākiem zelta toņiem.

Make-up ekspertu noslēpums: lai garantētu noturīgu grimu, kombinē dažāda tipa acu ēnas – plakstiņiem izmanto metāliskas krēmveida acu ēnas, savukārt plakstiņa kustīgo daļu akcentē ar noturīgām zīmuļveida ēnām. Lai piešķirtu skatienam intensitāti arī tad, ja izvēlies gaišas mirdzošās ēnas, skropstu līniju izcel ar laineri.

make up noslepumi stocmann
Stockmann Skaistuma Dienas

• Tumšas acu ēnas + košas krāsas laineris

Šosezon grima aktualitātes mūs izaicina uz pavisam drosmīgu eksperimentu mākslinieciskai un dumpinieciskai noskaņai – tumšas un izteiksmīgas acu ēnas apvienot ar zaļu, zilu vai dzeltenu acu laineri.

Make-up ekspertu noslēpums: Ja izvēlies mirdzošas ēnas, lai gliteri un spīdumi nenobirtu uz sejas, uzklāj ēnas ar pirkstiem.

• Izteiksmīgas uzacis

Uzacis veido mūsu sejas formu, izceļ acis un acu krāsu, piešķir izteiksmīgumu. Tieši tādēļ koptu un sejas formai pieskaņotu uzacu burvība turpina savu uzvaras gājienu, papildinot uzacu dekoratīvo kosmētiku ne vien ar dažāda tipa līdzekļiem uzacu krāsošanai, kā zīmulis vai tuša, bet arī formu piešķirošiem geliem un želejām.

Make-up ekspertu noslēpums: lai perfekti ietonētu uzacis, izķemmē tās. Tā atklāsies vietas, kurās nepieciešams uzklāt uzacu zīmuli. Tukšākās vietas uzacu līnijā aizpildi ar smalku uzacu zīmuli.

make up noslepumi stocmann
Stockmann Skaistuma Dienas

• Must-have ikvienas dāmas kosmētikas maciņā: sarkana lūpukrāsa

Sarkana lūpukrāsa svētkos – tā vienmēr ir klasiska un eleganta izvēle. Lūpukrāsa, kura pilnīgi droši nezaudēs savu aktualitāti – ikoniski matēti un pusmatēti sarkanie toņi.

Make-up ekspertu noslēpums: Ja klāt izteiksmīgi sarkanu krāsu uz lūpām tev šķiet gana izaicinošs uzdevums, uzklāj krāsu ar pirkstiem – iegūsi gaišāku krāsojumu ar pludinātu efektu. Lai justos pavisam droša, ka lūpukrāsa neizsmērēsies ārpus lūpu kontūrām, iezīmē lūpu kontūru ar bezkrāsainu zīmuli.

make up noslepumi stocmann
Stockmann Skaistuma Dienas

Lai grima uzklāšana svētkos izdotos izcili, nepieciešams laicīgi sagatavot sejas ādu. Ikdienas rūpes par ādu ir ļoti svarīgas un ietekmēs to, cik labi kalpos izvēlētie dekoratīvās kosmētikas līdzekļi. Ja nu tomēr rūpes par sejas ādu esi atstājusi novārtā, vienmēr vari palīdzēt savai sejas ādai atjaunoties un uzmirdzēt ar kopjošiem līdzekļiem – sejas maskām, liftinga un tonizējošiem serumiem.

Lai mirdzoši svētki!

Apskatiet produktus šeit:

Vairāk informācijas arī: STOCKMANN SKAISTUMA DIENAS

Raksta autore: IEVA KRASTIŅA

Foto: Publicitātes


Lasi arī: PĀRTIKAS PRODUKTI MIRDZOŠAI ĀDAI

Citi Raksti