Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

PROJEKTA “KĀZAS DĀVANĀ” PERSONĪBA – IVETA RIKMANE

PROJEKTA “KĀZAS DĀVANĀ” PERSONĪBA – IVETA RIKMANE

Turpinot personību stāstu sēriju, iepazīstinām ar projekta „Kāzas dāvanā jeb krāsaini sapņu nomodā” feju krustmāti – Ivetu Rikmani, portāla mūsdienīgām līgavām LĪGAVĀM.LV idejas autori un radītāju.

Es ik dienas sev uzdodu LIELOS dzīves jautājumus – kādēļ tu esi tas, kas esi? Kādēļ dari to, ko dari? Vai tam ir kāda dziļāka jēga? Un ik dienas es atbildu uz šiem jautājumiem ar skaļu JĀ! Pavisam atklāti varu teikt, ka vispirms cenšos dzīvot tā, lai sagādātu prieku pati sev. Iespējams skan mazliet egoistiski, bet man ir jābūt laimīgai. Jo tikai tad, kad tāda esmu, varu dalīties laimē arī ar citiem.

Tikai, esot laimīga, spēju ik dienu pavadīt ar jēgpilnu mērķu un gandarījuma sajūtu.

Vienmēr esmu zinājusi, ka spēju darīt tikai to, kas man patīk. Tādēļ vēl jo vairāk dziļā pateicībā esmu laimīga, ka mans izlolotais sapnis ir realizējies un radies šis portāls – vieta, kur sievietei ne tikai rast noderīgu informāciju kāzu plānošanai, bet arī smelties iedvesmu savai lielajai dienai.

Portāla radīšana bija mana ambīcija tikpat lielā mērā, cik iekšēja vēlme pēc kvalitātes – redzot, kā kāzu industrija aug un attīstās arī Latvijas mērogā,

man bija svarīgi radīt platformu, kur apvienotos tikai labākie un kvalitatīvākie savas jomas profesionāļi. Tāda ir arī portāla būtība – piedāvāt līgavai tikai pašu, pašu labāko.

Līdz LĪGAVĀM.LV dzima, tika noiets noteikts ceļa posms. Tāds, kas mani aizveda tuvāk tam, kas patiesi bija manā sirdī – iedvesmot! Tieši tādēļ varu teikt paldies ikvienam cilvēkam, ko esmu satikusi savā ceļā. Tā ir bijusi vērtīga dzīves skola, kas bagātinājusi un novedusi līdz tam, ka šobrīd šos vārdus varu rakstīt nevis savā piezīmju blociņā, bet gan portālā, kur esmu ielikusi visu savu sirdi. Portāls tapa mēneša laikā, kas ir neaptverami, bet dod vēl lielāku pārliecību, ka īstās lietas notiek ar īstajiem cilvēkiem īstajā laikā.

Tagad katru rītu pamostoties, es jūtos pateicīga, ka līgavām ir nepieciešama vide, kurā sagatavoties savai kāzu dienai.

Brīvība būt sev pašai, pieņemt sevi, būt laimē ar sevi – tā, manuprāt, ir augstākā pilotāža. Tādas ir līgavas, kurām radīju šo portālu. Viņas zina, ko vēlas un zina, kā to sasniegt.

Atzīšos – esmu estēte un perfekcioniste it visā, ko daru. Es mīlu radīt un darīt skaistas lietas. Un es mīlu cilvēkus, kas dara un rada tikpat skaisti. Tādēļ dienu no dienas gleznoju savus unikālos mākslas darbus kopā ar brīnišķīgo LĪGAVĀM.LV komandu. Mēs esam kā ģimene, kas papildina viens otru. Man ir svarīgi, lai mana komanda un cilvēki, ar kuriem ikdienā strādāju, būtu savā jomā paši labākie. Gadiem ilgā pieredze personālvadībā, pārdošanā, mārketingā man ir ļāvusi attīstīt savas līdera dotības un vadīt tādu komandu, kas domā līdzīgi. Komandu, kas nebaidās atšķirties, kāpt ārpus savas komforta zonas, bet tai pat laikā domāt stratēģiski, lai uzņēmums attīstītos un augtu nevis gadu, bet stundu laikā.

Mani iedvesmo mežs, bez tā es nevaru, tas mani piepilda, nomierina, uzlādē. Putnu dziesmas, koku šalkoņa, mētru smarža – tas viss mani atgriež pie dabas krūts, pie saknēm, kur esmu laimīga. Bet tikpat ļoti, cik mani iedvesmo mežs, es iedvesmu rodu arī cilvēkos. PERSONĪBĀS, kas dara to, pēc kā tiecas viņu sirds, kas ar savu būtību sniedz pievienoto vērtību apkārtējiem, kas iet pret sistēmu un ir paši ar savu spēcīgo ES. Šādas personības tika iesaistītas kāzu projekta realizācijā, par ko esmu gandarīta.

Man katru dienu ir, par ko pateikties. Un man nav ne mazāko šaubu, ka tev tāpat. Lai mums šī pateicība dzīvei, liktenim, visumam un viens otram nekad neapsīktu! Lai mums izdodas!

Citi Raksti