Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

MĪLESTĪBA JAUNAJĀ “JEVGEŅIJS OŅEGINS” OPERAS JAUNIESTUDĒJUMĀ

MĪLESTĪBA JAUNAJĀ “JEVGEŅIJS OŅEGINS” OPERAS JAUNIESTUDĒJUMĀ

Latvijas Nacionālajā operā norisinās Pētera Čaikovska operas “Jevgeņijs Oņegins” jauniestudējums, ko veido aktrise un režisore Rēzija Kalniņa.

Iestudējuma muzikālais vadītājs ir Ainārs Rubiķis, diriģents – Jānis Liepiņš, scenogrāfs Mihails Kramenko, kostīmus veidos modes zīmols “Amoralle”, kustību režisore ir Ilze Zīriņa, gaismu mākslinieks – Sergejs Skorņeckis.

Titullomu interpretēs Jānis Apeinis vai Rihards Mačanovskis, Tatjana būs Dana Bramane vai Evija Martinsone, Ļenskis – Raimonds Bramanis, Mihails Čuļpajevs vai Juris Jope, Olga – Oksana Volkova vai Laura Grecka, Gremins – Krišjānis Norvelis vai Romāns Poļisadovs, Larina – Kristīne Zadovska vai Aira Rūrāne, Aukle – Ilona Bagele vai Andžella Goba.

“Kādēļ cilvēkam ir tik grūti, nepanesami bez mīlestības un kāpēc ir tik grūti mīlēt? Kas ir mīlestība? Ko mēs katrs definējam, izrunājot šo vārdu? Ko mēs slēpjam aiz vārda mīlestība? Kas rada priekšstatus par to, kādai vajadzētu būt mīlestībai? Kā tai vajadzētu izpausties? Kas ir pareizi vai atbilstoši mūsu katra priekšstatam. Katrā cilvēkā mīt Tatjana – mīlestību alkstoša dvēsele. Vienīgi ne vienmēr mūsu izvēlētais “mīlestības objekts” dzīvē atbilst mūsu ilūzijām. Kādēļ mīlestība sāp? Varbūt tādēļ, ka vienmēr ir jūtama nāves vai nebūtības klātbūtne?” uzdod jautājumus Rēzija Kalniņa.

Biļetes var iegādāties Latvijas Nacionālās operas un “Biļešu paradīzes” kasēs.

Publicitātes foto.

Citi Raksti