Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Svini mīlestību! 7 idejas pikantam randiņam

Svini mīlestību! 7 idejas pikantam randiņam

Došanās randiņos ir neatņemams, reizēm nedaudz mulsinošs, bet skaists attiecību sākumposms, kas liek trīsēt sirdij un nodarbina prātu ar sajūsminošām domām. Kur doties, kā izskatīties? Vai man patīk šis jauniepazītais cilvēks un vai es vēlos turpināt ar viņu tikties? Vai randiņam sekos apskāviens, skūpsts vai varbūt kas vairāk? Pirmie komplimenti, pirmās satuvinošās sarunas, pirmie pieskārieni ierauj patīkamu sajūtu virpulī.

Vai tad, kad attiecības ir pārtapušas nopietnā, ilgstošā kopdzīvē ar ikdienas rūpēm un atbildībām, ko tādu maz ir iespējams atkārtot? Jā! Patiesībā, ilgtermiņa attiecībās regulāri randiņi ir ne mazāk svarīgi. Tie nostiprina tuvību, uztur attiecībās interesi vienam par otru, atmodina kaisli un uzlabo intīmo dzīvi.

Kāpēc vērts ieplānot randiņu?

Ir pierādīts, ka pāri, kas regulāri atrod laiku, lai ieplānotu randiņu diviem vien, visdrīzāk, pieredzēs ilgākas un laimīgākas attiecības nekā tie, kuri to nedara. Kvalitatīvs kopā pavadīts laiks nostiprina savstarpējo saikni un atgādina, cik nozīmīgi jūs viens otram esat.

Ikdienas skrējienā ir viegli sākt uztvert mīļoto cilvēku un viņa klātbūtni par pašsaprotamu. Randiņi mudina atcerēties, kas ir tas, kas jūs vieno, un kas otrā cilvēkā šķiet pievilcīgs. Tie ļauj pamainīt vidi, izrauties no rutīnas un iedvesmo sarunām par tēmām, kurām citkārt nepietiek laika. Cilvēku domas mēdz mainīties, personības nobriest, tāpēc, abiem par pārsteigumu, randiņi sniedz iespēju turpināt iepazīt vienam otru pat tad, kad šķiet, ka viss jau ir zināms! Ne mazāk būtiski - randiņi kliedē garlaicību, uztur attiecībās kaisli, rotaļīgumu un prieku!

Randiņa zelta likumi

Neatkarīgi no tā, ko esat nolēmuši darīt, kopā pavadītais laiks būs baudāmāks, ja atcerēsieties par dažiem zelta likumiem.

  1. Nolieciet malā raizes un apsoliet viens otram, ka nestrīdēsieties!  Saķeršanās ar kolēģi, netīrie trauki vai sīkas domstarpības nav tā vērtas, lai riskētu sabojāt potenciāli lielisku laiku kopā.
  2. Izvairieties no negācijām! Brīžos, kad nav nekā jauka, ko pateikt, vai prātā iešaujas indīga piezīme, labāk paklusēt. Randiņš nenozīmē brīvu laiku, lai izrunātu visas sāpīgās, neērtās tēmas vai pažēlotos.
  3. Atbrīvojieties no traucēkļiem un izvēlieties ko neikdienišķu! Randiņš ir iespēja uz brīdi nolikt malā telefonu, atļaut sev atpūsties no nepārtrauktas sociālo tīklu pārbaudīšanas un atbildēšanas uz zvaniem. Izvēlieties vai radiet tādus apstākļus, kas neatgādina ierasto ikdienu! Kopīga seriāla skatīšanās vai mājas uzkopšana var būt saliedējoša un noderīga nodarbe, bet randiņam vērts izvēlēties ko īpašu.

7 idejas pikantam randiņam

Protams, randiņam ne vienmēr jābūt īpaši romantiskam vai seksīgam. Pastaigas dabā, koncerti, izstādes, skvošs... Ir tik daudz brīnišķīgu lietu, ko iesākt kopā! Taču laiku pa laikam pikantāki elementi ir tieši tas, kas nepieciešams, lai piešķiltu dzirksteli intīmajai dzīvei.

1. Brokastu randiņš

Nereti attiecības, tostarp intīmās, dienas notikumu sarakstā nonāk pašas pēdējās, kad vairs nav ne spēka, ne vēlmes tām ļauties. Kāpēc gan ierastā romantiskā vakara vietā neieplānot romantisku rītu? Nesteidzīga mošanās, ilgāka pavāļāšanās gultā, kopīga duša, kas ietver vairāk par mazgāšanos, un došanās brokastīs ir lielisks dienas sākums.

2. Spēļu vakars

Izbaudīt tuvību un iepazīt vienam otru vēl tuvāk palīdzēs dažādas spēles pieaugušajiem. Pāru spēles var kalpot kā ideju ģenerators jauniem kopīgiem piedzīvojumiem, atklāt vēl neapzinātas fantāzijas un uzburt nerātnu noskaņojumu. Tajās uzdotie jautājumi vai mudinājumi uz noteiktām darbībām un partnera reakcija ļaus atklāti apspriest ar seksualitāti saistītas tēmas, par kurām citādi varbūt pat neaizdomātos. šoreiz patiešām svarīgākais nav uzvarēt, bet gan piedalīties!

3. Intīmpreču veikals

Intīmpreču veikala apmeklējumu var ieplānot gan atsevišķi, gan “nejauši” kopā tajā ieiet pa ceļam. Izrādot iniciatīvu tajā ielūkoties, partnerim dosi mājienu par savu interesi atsvaidzināt seksuālo dzīvi. Aplūkojot produktus, iespējams apspriest, kas jūs uzrunā un uzzināt partnera vēlmes. Varbūt tā ir kāda pāru rotaļlieta, kas sniegs baudu abiem? Ja pārņem mulsums, iztēlojieties, ka esat muzejā, savukārt, ja jau esat noskatījuši ko konkrētu, nekautrējieties izvaicāt veikala konsultantu!

4. Romantiska vanna

Klasiska vērtība! Relaksējoša, nesteidzīga vannošanās ir lielisks veids, kā palutināt sevi un izbaudīt valdzinošus mirkļus kopā ar mīļoto. Turklāt ir virkne iespēju to dažādot! Izbaudiet karaliskus apstākļus, pavadot nakti labā viesnīcā pat tad, ja neesat devušies ceļojumā. Rezervējiet burbuļvannu diviem vien vai kublu, lai baudītu ūdens un viens otra siltumu zem zvaigžņotas debess. Veidojiet noskaņu, iededzot sveces, un izmēģiniet neparastu vannas kosmētiku, piemēram, īpašo Shunga Lovebath maisījumu un Slube vannošanās lubrikantu, kas ūdeni pārvērtīs slidīgā masā. Baudpilnus brīžus sagādās ūdensizturīgas seksa rotaļlietas, piemēram, vannas gaismiņa un masāžas ierīce divi vienā - pievilcīgā Iroha Ukidama.

5. Kopīga mācīšanās

Kopīga jaunu prasmju apgūšana var būt ne tikai aizraujoša un jautra, bet arī ļoti saliedējoša! Atkarībā no interesēm un noskaņojuma, varat izvēlēties kaut ko tik aktīvu kā slidošana vai nodoties garšu baudījumam, piemēram, sarīkojot kokteiļu pagatavošanas vakaru. Taču īpašas meistarklases paredzētas tieši intīmās dzīves uzlabošanai un dažādošanai! No baudas anatomijas un jutekliskiem pieskārieniem līdz pavisam ugunīgām tēmām - dažādiem jautājumiem veltītas meistarklases un konsultācijas eksperta vadībā iedvesmos vēl nebijušiem eksperimentiem guļamistabā!

6. Pirmā tikšanās

Kad rodas sajūta, ka esat pazīstami jau mūžību, ir īstais laiks likt lietā iztēli un atgriezties atmiņās vai radīt pavisam jaunu iepazīšanās stāstu. Mēģiniet atcerēties un atkārtot pirmo randiņu - satiecieties vietā, kur tas notika, centieties atsaukt atmiņā detaļas par to, kā jūs izskatījāties, ko viens otram vaicājāt... Pirmie tauriņi vēderā nav garantēti, bet rotaļīgi mirkļi gan! Scenārijiem nav robežu - viens no tiem ir izlikties par pilnīgiem svešiniekiem un ļauties pavedinošai, sajūtas kāpinošai fantāzijai, kuras īstenošanā talkā nāks kārdinoša apakšveļa un lomu spēļu kostīmi.

7. Ballīte divatā

Lai arī randiņš ir lieliska iespēja izrauties no ikdienas rutīnas, tas nenozīmē, ka noteikti jādodas ārpus mājas! Ja apkārtējā vide netraucē un mazie devušies pie vecvecākiem vai auklītes, paveras rotaļlaukums pieaugušajiem... Sarīkojiet apakšveļas modes skati vai garšīgo lubrikantu “degustāciju”, izmēģiniet jaunu rotaļlietu, baudiet viens otru un atklājiet, kuras vietas ārpus gultas jūsu mājās ir kā radītas intīmām rotaļām. Kaisli var pamodināt erotisku filmu skatīšanās. Vērojot pikantas ainas, mūsu smadzenes saņem jaudīgu impulsu un ķermenis uzbudinās, turklāt tās vedina uz sarunām un iedvesmo fantāzijas pārvērst realitātē.

Komunikācija ir galvenā veselīgu, baudāmu attiecību atslēga un regulāri randiņi palīdz to uzturēt. Pāri ir dažādi un nav vienas “receptes” tam, cik bieži un kā tiem ir jānotiek. Ļaujieties tam, kas jums sagādā prieku un šķiet kārdinošs, bet ar vienu nosacījumu - tad, kad esat izbrīvējuši laiku jums diviem vien, esiet klātesoši un veltiet viens otram nedalītu uzmanību!

Raksta autors: SexyStyle

Citi Raksti