Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

7 IETEIKUMI, KO DĀVINĀT VEDĒJIEM KĀZĀS

7 IETEIKUMI, KO DĀVINĀT VEDĒJIEM KĀZĀS

Ko dāvināt vedējiem? Tas ir viens no populārākajiem jautājumiem, ko jaunlaulātie sev uzdod. KO dāvināt vecākiem, viesiem, palīgiem un galvenokārt – vedējiem, kas nereti kāzu organizēšanā ielikuši visu sevi.

Lai nāktu talkā, Līgavām.lv apkopoja 7 ieteikumus, kā un ko izvēlēties oriģinālām dāvanām VEDĒJIEM.

 1. PERSONĪGAS DĀVANAS. Pasākumu aģentūras CHOCOLATE EVENTS kreatīvā direktore Sindija Vilde iesaka ko dāvināt vedējiem, pievērst personīgu uzmanību konkrētajam cilvēkam un rūpīgi apdomāt – kas vedējus iepriecinās? “Vienam tas var būt gards gurmānu ceļojums pa Itālijas vīna darītavām, bet citam pietiks ar makšķerāķi, kuru turējis rokās pats Māris Olte. Svarīgi ir pievērst uzmanību detaļām un pēc iespējas vairāk dāvanu personificēt vai piešķirt tai kādu īpašu stāstu, lai tā nebūtu tikai dāvanu karte skaistumkopšanas salonā. Katrs mēs esam īpašs un katram var sameklēt piemērotāko dāvanu, par kuru būs prieks visu mūžu,” stāsta Sindija Vilde.

  dāvana vedējiem
  Foto JĀNIS RATNIEKS / www.janisratnieks.com / kāzu rīkotājs CRYSTAL EVENTS

 2. DĀVANU KARTE SPA. Nenoliedzami tieši dažādas dāvanu kartes ir viena no populārākajām lietām, ko dāvināt vedējiem domātajām dāvanām. Tomēr arī tās var būt dažādas – piemērotas konkrēto cilvēku interesēm un vēlmēm. Pasākumu aģentūras Oga Events radošā vadītāja Arta Bondare pārliecināta, ka viena no labākajām dāvanām vedējiem būs SPA atpūta. “Šobrīd neko labāku par SPA atpūtu divatā vai kopā ar jauno pāri nespēju iedomāties. Kad būs pagājis saspringtais kāzu gatavošanās laiks un lielais darbs, atpūta būs tieši laikā. Šādas dāvanas nozīmīgums būs atslēgšanās brīdī un iespējā baudīt nesteidzīgus mirkļus,” tā Arta.

  DĀVANA VEDĒJIEM SPA
  Foto: PUBLICITĀTES

 3. KOPĪGAS TRADĪCIJAS. Dāvana, ko dāvināt vedējiem var iezīmēt arī jaunu tradīciju aizsākšanos. “Var uzdāvināt, piemēram, vīna pudeli vīna pagrabam, kas taps tikai pateicoties dāvinātajam vīnam. Vai arī pirts cepuri nākotnes pirtij vai rožu stādu īpašajam mīlestības rožu dārzam, ko var papildināt katru gadu, kāzu jubilejas dienā kopā ar vedējiem iestādot jaunu rozi,” idejās dalās Sindija Vilde.

  DĀVANA VEDĒJIEM ZIEDI
  Foto: SAIVA LIEPIŅA

 4. KOPĪGS PIEDZĪVOJUMS. Neapšaubāmi viena no skaistākajām dāvanām šajā dzīvē ir kopīgi piedzīvojumi un atmiņas, ko tie rada. Tādēļ, ja vien esat droši, ka jūsu vedēji ir uz piedzīvojumiem kāri cilvēki, tad ceļojums uz tuvāku vai tālāku vietu, kā arī kāda oriģināla aktivitāte būs tieši laikā. Jāatceras vien tas, ka idejas šādiem pasākumiem jāsmeļas pašos cilvēkos un pavisam noteikti nevajag vedējiem dāvināt dārgu ceļojumu, ja domājiet, ka viņi to uztvers kā apgrūtinājumu un neizbaudīs. Pie kopīgām aktivitātēm var pieskatīt, piemēram, izbraukumu ar gaisa balonu – kādēļ gan neiedzert glāzi šampanieša, baudot Latvijas skaistās dabas ainavas? Savukārt, kā pateicība tam, ka jūsu vedēji bijuši kopā ar jums jūsu īpašajā lidojumā, varat viņiem uzdāvināt iespēju lidot pašiem Aerodium vēja tunelī.

  Foto: PUBLICITĀTES

 5. LIETAS PAR PIEMIŅU. Klasiskas un tradīcijām bagātas dāvanas, ko dāvināt vedējiem. Tās noteikti būs tās, kas ļaus atminēties un atkal no jauna piedzīvot jūsu īpašās dienas emocijas. Piemēram, fotoalbums vai fotogrāfija no kāzu dienas pie altāra īpašā rāmītī. Tās var bū arī lietas, kur veikti īpaši gravējumi, piemēram, paldies vārdi labākajiem vedējiem. Gravēti senlaicīgi pulksteņi, pledi, dvieļi un priekšauti ar īpašu logo vai attēliem vai skaists piknika grozs ar gravējumu nesteidzīgiem kopā baudīšanas mirkļiem nākotnē.

  vedējiem dāvana - fotogrāfija
  Foto: LINDA LAUVA / www.lindalauva.com

 6. IZKLAIDES! Bez mierīga SPA apmeklējuma un mazliet trakulīgiem piedzīvojumiem, vedējiem var uzdāvināt arī dažādas citas izklaides iespējas, kas viņus iepriecinās. Tas var būt kāda īpaši iemīļota pasaules mākslinieka koncerts, meistarklases (vienalga kūku vai teātra – galvenais, lai atbilstu konkrētajam cilvēkam), teātra izrādes vai ūdens atrakciju parka apmeklējums, respektīvi, iespēju dāvanā saņemt EMOCIJAS!

  dāvana vedējiem - mūzika, koncerts
  Foto: PUBLICITĀTES

 7. JAUTĀ UN TEV ATBILDĒS! Galu galā, ja vēlaties saviem vedējiem uzdāvināt, ko patiešām viņiem vajadzīgu, tad iespējams jums jāmet kautrība pie malas un jāpajautā viņiem, kas ir tas, ko viņi vēlētos. Iespējams, viņi vēlas dārza mēbeles, uz kurām sēdēt siltos vasaras vakaros un kādēļ gan ne? Tā viennozīmīgi būtu oriģināla dāvana!

  Foto: LINDA LAUVA / www.lindalauva.com

Foto: LINDA LAUVA, JĀNIS RATNIEKS, PINTEREST

Raksta autore: LIENE PĀLĒNA

Citi Raksti