Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

VESELA SIEVIETE – LAIMĪGA SIEVIETE. ES TICU, KA MUMS NAV PAREDZĒTS SLIMOT!

VESELA SIEVIETE  – LAIMĪGA SIEVIETE. ES TICU, KA MUMS NAV PAREDZĒTS SLIMOT!

Zinātnieki, tāpat kā es, nonākuši pie secinājuma, ka katra cilvēka slimībai ir savs cēlonis. Nē, man nav medicīniskā izglītība, un nejūtu nepieciešamību to iegūt. Es uzskatu, ka nekas iedarbīgāks, kā pašas pieredze un sapratne par slimības cēloni, nevar būt. Un jau atkal manā labsajūtā ir iesaistīts zemapziņas spēks.

Ja ārstam nav skaidru atbilžu par slimības ierosinātāju, visbiežāk dzirdētā atbilde ir stress. Nu labi – stress? Bet kāpēc stress? No kā?  Kas ir dziļākie stresa cēloņi? Tos mediķi var tikai minēt. Variantu ir bezgala daudz.

Patiesībā atbildi savam stresa stāvoklim zini tikai Tu pati.

Pēdējos 50 gados ir veikta apjomīga pētniecība, kura atklājusi to, ko mēs mūsdienās saucam par ķermeņa gudrību jeb inteliģenci. Tā ir ķermeņa atmiņa. Brīdī, kad slimība mani burtiski „nolika uz gultas”, es biju nobijusies. Viss, ko es zināju, ka gribu „tikt ārā”, lai ko tas man prasītu. Esot 32 gadus jauna, apjautu kā jūtas cilvēki 90 gadu vecumā. Es vēlējos saprast savas slimības cēloņus. Pamazām sāku apzināties, ka slimību cēloņi ir meklējami manī pašā. Biju sev radījusi neskaitāmi daudz slimību un sāpju, pašai neapzinoties. Man ir izoperēts žultspūslis, bija problēmas ar kuņģi, nierakmeņiem, piedzīvoju migrēnu smagā formā, milzīgus galvas reiboņus, pārslodzi, depresiju, trauksmi un elpas trūkumu. Un šī visa “buķete” tika izdzīvota līdz 33 gadu vecumam. Bija periodi, kad katru dienu kaut kas sāpēja. Atskatoties uz toreizējo sevi, saku  paldies par grūtībām, kas man bija jāiztur, jo citādi es savos projektos nevarētu atklāt, kā Tev palīdzēt izvairīties no slimībām. Medikamenti ir īslaicīgs risinājums. Iemiesotās emocijas un reakcijas atgriežas. Mēs varam atbrīvot ķermeni tikai tad, ja speciālista uzraudzībā ļaujam iekonservētajām emocijām atgriezties, lai tās ievadītu sev vēlamajā rezultātā.

vesela sieviete laimīga sieviete

Joprojām ticu, ka vienīgais mūsu dzīves uzdevums ir būt laimīgām

Piekrīti, ja esi vesela, tevī ir spēcīga un dzīva enerģija, kuras rezultātā uzlabojas arī kopējā dzīves kvalitāte!

Nu jau vairāk kā 7 gadus neesmu slimojusi un pašārstēšanās ceļā esmu izārstējusies no mokošās migrēnas, un nu  jau pagājis vairāk kā gads, kopš vairs nav nepieciešamas brilles.

Kāpēc slimības, negatīvas emocijas un sāpes atgriežas? Jo ikvienā no mums ir programma, kas balstās uz mūsu pieredzi un notikumiem, kas izdzīvoti kopš bērnības. Mūsu prāts šīs programmas uztver kā vienīgo pareizo dzīvošanas modeli. Tās ir mūsu pārliecības. Turpinot dzīvot saskaņā ar izveidotajām pārliecībām, mēs turpinām griezties tajā pašā karuselī. Vienā mirklī nāk sapratne, ka ne zāles, ne terapijas nepalīdz.

Bet KĀ lai saņem atbildes?

vesela sieviete laimīga sieviete

Es sapratu, ka man nav ko zaudēt, kā vienīgi savas sāpes, un sāku uzzināto informāciju izmēģināt praktiski. Efekts bija vairāk kā pārsteidzošs! Manā dzīvē sākās brīnišķīgas pārmaiņas ne tikai veselības jomā, bet visās dzīves jomās. Ir vieglāk būt laimīgai, kad esi vesela. Es mainīju attieksmi pret visu un jo īpaši pret sevi. Izdzisa pilnīgi visi aizvainojumi. Rezultāts – dzīvot palika daudz interesantāk un priekpilnāk.

Slimību izcelsmē pastāv likumsakarības. Tas saistīts ar to, ka konkrēts orgāns vai organisma sistēma nes arī emocionālu slodzi. Katra mūsu ķermeņa daļa informatīvi atspoguļo mūsu domas un emocijas.

Jebkura slimība – tas ir signāls par līdzsvara zudumu. Nervu gali dod mums ziņu par to, ka noteiktā mūsu organisma vietā kaut kas nav kārtībā.

Sāpes, ko izsauc slimība, ir veselīga nervu reakcija, kas vēlas tev pateikt: “Mīļā, apsēdies uz mirkli, ir kas tāds, kam Tev ir jāpievērš uzmanība.” Šajā brīdī tev nevis jādodas uz zāļu skapīti un aptieku pēc kārtējās tabletītes, bet jāpaņem brīvs brīdis sev – vissvarīgākajam cilvēkam, un ar dziļu mīlestību jāpasakās savai zemapziņai, ka viņa ir pievērsusi tavu uzmanību un rūpējas par tevi.  Tāpēc arī pret jebkuru slimību izturies ar patiesu cieņu.

Mūsu organisma veselība ir vistiešākajā mērā atkarīga no mūsu dzīvesveida un attieksmes pret dzīvi. Mūsdienu medicīna arvien lielāku uzmanību pievērš psihosomatikai. Jau pavisam drīz, 5. – 7.novembrī, tiek rīkota nometne/retrīts veselības uzlabošanai un tās atgūšanai saviem spēkiem. Tu sapratīsi, par ko vēsta slimība, kādi ir bijuši tavas slimības cēloņi, iemācīsies patstāvīgi atklāt šos cēloņus un vairums gadījumos – izveseļoties bez zālēm, kā arī nepieļaut, ka slimība varētu atnākt pie tevis.

Tu ne tikai uzzināsi kā  uzlabot veselību pašas spēkiem, bet gūsi iedvesmu, mierpilnu atpūtu līdzīgu domājošu sieviešu vidū, iespējams, iegūsi jaunu draudzību, izbaudīsi šeit un tagad, sapratīsi, ko likt uz šķīvja, lai tavs ķermenis būtu veselīgs un skaists, apgūsi jaunas prasmes svētku galda noformēšanā, meditācijas un zemapziņas prakses, un baudīsi kristāla trauku mūzikas terapiju.

Rezultāts – Tu būsi sajūsmā!

Ierobežots dalībnieču skaits! Rezervē savu vietu laicīgi: laimigasieviete.com/veselibas-atgusana-pasa-spekiem-nometne-sievietem/

  • Nometne no piektdienas līdz svētdienai 05.11.- 07. 11. 2021.
  • Viesu nams “Gungas”, Ādažu novads
  • CENA: 215 EUR. Cena no 10.oktobra : 255 EUR. !!!
  • Pirmā iemaksa tikai 80 EUR.

vesela sieviete laimīga sieviete

Raksta autore: BAIBA AUZIŅA / www.laimigasieviete.com / @laimigas_sievietes_formula


Lasi arī: KĀ BŪT LAIMĪGAI KATRU DIENU – 30 DIENU IZAICINĀJUMS

Citi Raksti