Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kāzu ielūgumu dizains un papīrlietas kāzu svinībām

Kāzu ielūgumu dizains un papīrlietas kāzu svinībām

Kāzu ielūgumi ir svarīga kāzu plānošanas un vizuālā noformējuma sastāvdaļa. Tā ir pirmā daļiņa no jūsu dienas, kuru nodosiet saviem viesiem.

Kāzu ielūgumu dizains sniegs pirmo iespaidu un noskaņu jūsu dienas tematikai, krāsu izvēlei un stilam. Tāpēc White Swan by GG aicina pievērst uzmanību katrai smalkajai detaļai, lai kopējā kāzu dienas noformējumā tā papildinātu viena otru.

Dizains: WHITE SWAN EVENTS BY GG

Kāzu ielūgumi un save the date kartiņas

Pirms ķerties klāt kāzu ielūgumiem, jūs noteikti jau būsiet rezervējuši datumu ceremonijas un svinību vietā, kā arī sapratuši viesu skaitu, kas ir būtiski, lai norādītu svarīgāko informāciju ielūgumā. Ļoti iespējams, būsiet arī jau pieķērušies idejām kāzu dienas vizuālajam noformējumam. Kāzu ielūgumu stila izvēle un izgatavošana ir samērā laikietilpīga, tādēļ iesaku tai pievērsties aptuveni 6-8 mēnešus pirms kāzu datuma. Izvēlētais kāzu ielūgumu dizains un apjoms ietekmē to izgatavošanas laiku, tas var aizņemt 1-2 mēnešus.

Dizains: WHITE SWAN EVENTS BY GG

Save the date jeb datuma rezervēšanas kartiņas iesaku viesiem sūtīt 10-14 mēnešus pirms kāzu dienas (vadoties pēc situācijas). Arī šīm kartiņām varat pieiet radoši un ir iespējami dažādi unikāli save the date risinājumi, tādēļ to izstrādei jāpievēršas jau pašā kāzu plānošanas sākumposmā. Save the date visbiežāk tiek norādīts tikai datums un svinību vieta/pilsēta/valsts, vēlāk norādot detalizētāku informāciju ielūgumos.

Ja daļa viesu uz kāzām mēro ceļu no citas valsts vai kāzas ir plānotas ārzemēs, tad šo kartiņu nosūtīšana pāris mēnešus pirms ielūgumiem ar detalizētāku informāciju ir svarīga, lai viesi varētu laicīgi plānot laiku un savu ceļojumu uz jūsu kāzu svinībām.

Ir svarīgi saprast tematiku, krāsas, noskaņu, idejas ziedu izvēlei kāzu dienai, lai kāzu ielūgumu dizains jau nedaudz atspoguļo šo stilu. Ja gatavojaties vasaras kāzām, spilgtāki un silti toņi noteikti būs ļoti atbilstoši. Ziemas kāzām nedaudz vēso toņu kopā ar siltu noskaņu radīs burvīgu atmosfēru. Ja vēl meklējat iedvesmu stilam un ielūgumu noformējumam, White Swan by GG ar prieku palīdzēs radīt atbilstošu dizainu jūsu kāzu dienai.

Dizains: WHITE SWAN EVENTS BY GG

Kāzu ielūguma teksts - detaļas, kuras jāiekļauj

Primārā informācija, kuru noteikti norādīt kāzu ielūgumā, ir kas, kad, kur, cikos, norādot gan ceremonijas, gan svinību vietu, ierašanās laiku (arī svinību vietā, ja ir jāmēro ceļš pēc laulību ceremonijas). Papildus ir svarīgi norādīt (visbiežāk papildus kartiņā) par nakšņošanas iespējām, par to, vai arī mazākie ģimenes locekļi ir aicināti, vai izteikt lūgumu vecākiem sarunāt auklīti.

Jānorāda arī dreskods (ne tikai krāsu un stila ziņā, bet svarīgi arī viesiem norādīt, ja ir nepieciešams piedomāt pie apģērba kāzu svinību vietas dēļ), vai nepieciešams ko ņemt līdzi, kā arī līdz kuram datumam ir nepieciešams dot ziņu par ierašanos.

Dizains: WHITE SWAN EVENTS BY GG

Vienmēr pāriem arī iesaku nekautrēties un norādīt viesiem informāciju par dāvanām, kuras pāris vēlētos saņemt. Tas patiesībā arī viesiem nedaudz ieekonomē laiku un satraukumus atbilstošās dāvanas meklējumos. Tāpat kāzu ielūgumu teksti var iekļaut arī informāciju par to, vai vēlaties saņemt ziedus kāzu dienā (iespējams, kādā konkrētākā krāsā), vai labāk ziedu vietā vēlētos saņemt, piemēram, kādu vīna pudeli, loterijas biļetes, dāvanas naudu ziedot vai ko citu.

Dizains: WHITE SWAN EVENTS BY GG

Ja kāzu diena ir plānota ar vairākām pieturvietām, kā arī ir uzaicināts lielāks skaits viesu, ieteikums kopā ar kāzu ielūgumu izsūtīt arī tādas kā kāzu informācijas brošūras, kartiņu ar dienas plānu, lai viesi jau savlaicīgi ir informēti par dienas gaitu. šajā kartiņā arī noteikti iesaku norādīt jaunā pāra sveikšanas laiku, lai viesi nemulst un zina, kurā brīdī līdzi ņemt dāvanas un ziedus.

Kāzu ielūgumu idejas kāzām ārzemēs

Interesanta un koša ielūgumu vizuālā noformējuma ideja kāzām ārzemēs ir ceļojuma tematikā - nosūtot viesiem save the date informāciju kā bagāžas piespraudes vai imitētas lidmašīnas biļetes, norādot notikumu, viesu vārdu, uzvārdu un galamērķi.

Vēlāk, 5-6 mēnešus pirms kāzām, otra ielūguma daļa var tikt nosūtīta pases stila formātā, norādot atlikušās detaļas un informāciju viesiem. šādi moderni kāzu ielūgumi viesiem jau ir kā tāds interesants stāsts, kas nodod patīkamu sajūtu un vairo interesi, gaidot jūsu kāzu dienu.

Dizains: WHITE SWAN EVENTS BY GG

Mūsdienīgs RSVP

RSVP kartiņās tiek norādīts laiks, līdz kuram jūs lūdzat viesiem dot ziņu par ierašanos, tā ir ļoti svarīga detaļa kāzu ielūgumos. Mūsdienīgs veids, kā ļaut viesiem dot ziņu par ierašanos vienuviet, ir QR kodu iekļaušana ielūgumos.

QR kods var aizvest uz iepriekš sagatavotu anketu vai jūsu kāzu dienas mājaslapu, kur ne tikai variet lūgt viesiem norādīt par ierašanos kāzās, bet arī uzreiz lūgt norādīt alerģijas, ēdienkartes izvēles, kā arī variet lūgt viesiem norādīt viņu mīļāko dziesmu, kuru lūgt DJ iekļaut vakara gaitā. šāda metode arī ļauj sniegt kādu papildus svarīgu informāciju, kura, iespējams, bija par apjomīgu, lai iekļautu ielūgumā.

Dizains: WHITE SWAN EVENTS BY GG

Personalizēti ielūgumi ar īpašu logo

Pāra personalizēta logo iekļaušana kāzu ielūgumos un papīrlietās var piešķirt papildus odziņu un radīt sava veida zīmolu vizuālajam noformējumam. šo izveidoto logo ir iespējams iekļaut arī kāzu dienas papīrlietu dizainā, piemēram, ēdienkaršu dizainā, sagaidīšanas zīmes dizainā, šampaniešu pudeļu etiķešu dizainā, kā arī glāžu gravējumos vai jebkur citur.

Dizains: WHITE SWAN EVENTS BY GG

Dizainera kāzu ielūgumi un papīrlietas - personiskas un īpašas

Bieži pāri vēlas radīt arī īpašu dizainu un noformējumu zvērestiem kāzu ceremonijai, lai tos iemūžinātu kādā skaistā bildē un tie arī laulību ceremoniju fotogrāfijās piešķirtu tematisku un skaistu akcentu.

Dizains: WHITE SWAN EVENTS BY GG

Arī vakariņu ēdienkartes dizains var sniegt skaistu papildinājumu kopējam galdu vizuālajam noformējumam, piedomājot par krāsām un jau izmantotajiem fontiem citos kāzu papīrlietu dizainos. Izteiksmīgs vārdu karšu un ēdienkaršu dizains viesiem būs daudz pamanāmāks un izlasāmāks.

White Swan by GG ar lielāko prieku izgatavos kāzu dienu ēdienkaršu, sēdvietu un galdu plānu, sagaidīšanas zīmju dizainus un citus būtiskus elementus, lai katra detaļa papildinātu viena otru un kopējais vizuālais noformējums veidotu vienu saskanīgu tematiku un krāsu paleti.

Dizains: WHITE SWAN EVENTS BY GG

Vienmēr arī sastrādājamies ar kāzu dekoratoriem, izrunājot krāsu, ziedu izvēli un citas dekorācijas, lai izveidotu saskanīgu dizainu, kas papildina kopējo stilu un rada pamanāmas un uzrunājošas detaļas.

Ja plānojat kāzas 2024. gadā, priecāšos uzzināt arī par jūsu vīziju un izstrādāt jūsu kāzu dienai atbilstošus dizainus. Ielūgumu papīra izvēle ir būtisks solis, tādēļ kopā izrunāsim un apskatīsim materiālus (papīru, aploksnes, krāsas, dažādas pieejamās tekstūras, dekorus), lai atrastu jums vissaistošāko un atbilstošāko risinājumu.

Papīrlietas: WHITE SWAN EVENTS BY GG

Lai pieteiktos un sazinātos par papildus interesējošiem jautājumiem, rakstiet uz info@whiteswanbygg.com.

Raksta autore: Ginta Gulbe / White Swan by GG

whiteswanbygg.com

Citi Raksti