Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Tas, vai Tu tici manifestācijas spēkam, vai nē, šobrīd nav svarīgi. Jā, daudzi uz šo praksi skatās ar zināmu skepsi, uzskatot to par mītu, tomēr pamēģini uz brīdi atlikt malā visus aizspriedumus, kritiku un saglabāt atvērtu prātu, lasot šo rakstu.

Kāpēc? Jo manifestāciju patiesībā varētu dēvēt par “mentālo treniņu”, kas aizved Tevi tuvāk mērķiem un vēlamajai realitātei. Nevienam nav jācenšas domāt negatīvi - smadzenes to automātiski dara pašas. Ja Tu apzināti nepieliec pūles, lai domātu pozitīvi, Tavs prāts pats nokļūst “man nesanāks, es negribu, es nevaru” stāvoklī. Un šajā stāvoklī neviens nevēlas atrasties!

Tomēr jāpiebilst, ka ar pozitīvo domāšanu vien nebūs gana. Tas ir ilgtermiņa process, pie tā jāstrādā katru dienu. Bieži vien mēs paši stāvam savā ceļā, liekot neapzinātus blokus, kas aizkavē (vai pat apstādina) vēlmju piesaistīšanas gaitu.

Tu netici, ka Tev tas var būt

šis ir stāsts par limitējošajiem priekšstatiem. Jā, iespējams, Tu zini, ko un kā Tu vēlies, taču zemapziņā Tu netici, ka Tev tas patiešām var būt.

Tev ir bail no panākumiem

Ironiski, taču, ļoti iespējams, ka Tev patiesībā ir bail no tā, ko Tu vēlies. Tev bail no tā, ko citi padomās. Tev bail, ka būs jāiziet no ierastās komforta zonas. Tev bail, ka būs grūti. Tev bail, ka citi Tevi nepieņems...

Tu fokusējies uz trūkumu, nevis pārpilnību

Nav jāpieliek liela piepūle, lai pačīkstētu, pasūdzētos vai vienkārši sadusmotos. Tas taču ir daudz vieglāk nekā meklēt zelta maliņu katrā mākonītī, vai ne? Īsumā - Tu saņem to, uz ko Tu fokusējies. Fokusējoties uz trūkumu, negācijām un drāmu, tieši to Tu arī piesaistīsi.

Tu nevēlies atvadīties no tā, kas Tev ir

Mēs esam tik ļoti iemīlējuši savu komforta zonu, ka ir grūti no tās atvadīties. Taču pat pozitīvas pārmaiņas, galu galā, ir pārmaiņas, un tās var prasīt atvadīšanos no vecā. Lai Tavā dzīvē ienāktu kas jauns, Tev vispirms ir jāatbrīvojas no tā, kas traucē.

Tu nerīkojies

Manifestācija pārāk labi nestrādā, dienām ilgi guļot gultā un stagnējot pasīvā enerģijā. Visums grib redzēt, ka Tu esi gatavs rīkoties un spert soļus pretī saviem sapņiem. Jā, varbūt šis ceļš būs izaicinājumiem pilns, taču es apsolu - tas būs tā vērts!

Kas ir Tava motivācija?

Kas Tevi dzen uz priekšu? Uzdodot šo jautājumu, prātā nāk vairākas atbildes. Varbūt Tevi virza ambīcijas vai finansiālie labumi. Varbūt Tavs dzinējspēks ir mīlestība vai ģimene. Varbūt pienākuma vai atbildības sajūta. Lai gan visas šīs motivācijas noteikti ir spēcīgas, patiesībā mūs visus virza viena vēlme - vēlme būt saskaņā ar savām vērtībām. Tikai tad, kad mūsu domas, vārdi un darbības ir saskaņā ar mūsu vērtībām, mēs varam būt patiesi laimīgi un piepildīti. Lai sasniegtu savus sapņus, nepieciešams laiks, pacietība un stabila nervu sistēma. Bet es garantēju - tas ir tā vērts.

Tāpēc es izveidoju 21 dienas Manifestācijas Izaicinājumu. Tas ir kas vairāk nekā vēlmju plakāts un afirmācijas - tas sniegs rīkus, kas mainīs Tavu dzīvi un domāšanu ilgtermiņā!

Raksta autore: Liene Uresina

Piesakies konsultācijai šeit.

Skati apmācību programmu mājas lapā un seko jaunumiem IG profilā.

Citi Raksti