Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Izdzirdot vārdus “vecmeitu ballīte”, bieži vien iztēlojamies ainas, kur jautrība sit augstu vilni. Taču vecmeitu ballīte nebūt nenozīmē tikai traku nakti un izdarības, kuras atceroties pēc tam sarkst vaigi. Pēdējai ballītei brīvas meitenes lomā jāatspoguļo līgavas personība un redzējums par šo vakaru. Nav vienas pirmskāzu ballītes receptes, kas derētu ikvienai topošajai līgavai. Ja meklē oriģinālas idejas vecmeitu ballītei, kas kļūs par skaistu tavas draudzenes brīvās dzīves kulmināciju, ieskaties šajos padomos.

Lai izdotos nevainojama ballīte, sākumā padomā par to, kāds būs jūsu vecmeitu ballītes koncepts un svinību vieta. Tālāk ķeries klāt tādām svarīgām detaļām kā ballītes atribūtika/aksesuāri, spēles un dāvanas.

Ja meklē vecmeitu ballītes idejas mājas apstākļos, ļauj vaļu iztēlei un nebaidies būt drosmīga. Ja lūkojies pēc kādas oriģinālas vietas, viens netradicionāls variants ir sarīkot ballīti uz kuģīša vai jahtas, sagatavojot jautras uzkodas ballītei un uzliekot līgavas mīļāko mūziku, pie jūras – viņa būs sajūsmā.

Iedvesmai, apskatīsim dažas idejas pirmskāzu ballītes plānošanai

idejas vecmeitu ballītei
Foto: PINTEREST

Ieteikumi vecmeitu ballītes rīkošanai

Tāpat kā organizējot jebkuru lielu notikumu, sāc ar pirmskāzu ballītes konceptu. Kad esi izlēmusi, kāds tas būs, pārliecinies, ka jūsu rīcībā ir visas nepieciešamās vecmeitu ballītes dekorācijas. Vari izmantot šādām ballītēm tipiskus aksesuārus, kā līgavaiņa maska, ballītei speciāli sagatavoti T-krekli, līgavas kronis, baloni, foto rāmji (memorabilia frames) u.c. Gaumīgi un smaidu raisoši aksesuāri ļaus gan jautri pavadīt laiku ar draudzenēm, gan arī padarīs jūsu fotogrāfijas interesantākas.

idejas vecmeitu ballītei
Foto: PINTEREST

Ierosinoši vecmeitu ballītes ieguvumi

Kad runa ir par vecmeitu, prātā neizbēgami nāk nedaudz (vai vairāk) draiskulīgs tēls. Ja tas ir tas, ko vēlies šai naktij, radi īpašu noskaņu, pasūtot neķītrus, bet mīlīgus saldumus. Daudzas konditorejas piedāvā erotiskas vecmeitu ballītes tortes, kas palīdzēs “piedot kripatiņu asuma” šim neaizmirstamajam vakaram. Tā var būt jūsu viserotiskākā dāvana vecmeitu ballītē topošajai līgavai.

idejas vecmeitu ballītei
Foto: PINTEREST

Ja tomēr vēlies mierīgāku, intīmāku vakaru, atvēli laiku atklātām, kā nekad, atklātām nakts sarunām ar meitenēm. Ļauj līgavai pastāstīt par viņas gaidām par jauno dzīvi laulībā, apspriediet bijušos draugus, kopīgos piedzīvojumus, sapņus un fantāzijas, kuras līdz šim nevienam neesat atklājušas, tas piešķirs šai naktij maģisku burvību.

Foto: PINTEREST

Jautrākās vecmeitu ballītes spēles

Nav svarīgi, cik gadu mums ir, jautras spēles labā kompānijā uzlabo ikvienu vakaru. Turklāt, ja ne visas līgavas draudzenes ir savstarpēji labi pazīstamas, spēles ļaus ātri iepazīt vienai otru un lauzīs ledu. Padari vecmeitu ballītes vakaru īpaši baudāmu ar jautrām un varbūt nedaudz izaicinošām spēlēm. Piemēram, uzspēlējiet “I never” jeb “Es nekad” spēli vakara gaitā. Tās noteikumi paredz, ka katra ballītes dalībniece pēc kārtas pastāsta, ko viņa nekad dzīvē vēl nav darījusi, sākot teikumu ar “Es nekad…”. Ja pārējo meiteņu vidū ir vēl kāda, kas to pašu dzīvē vēl nav izmēģinājusi, viņa piesakās un iepriekšējā dalībniece, teikuma autore, zaudē šo gājienu. Viņai tiek uzlikts sods. Sodu daļa, kā noprotams, ir tā, kur sākas īstā jautrība.

Kas gan ir vecmeitu ballīte bez fotogrāfijām?

Neatkarīgi no tā, kādu koncepciju ballītei esat izvēlējušās, viena no obligātajām lietām, ko darīt pirmskāzu ballītē, ir fotografēšanās. Ērtībai un ar domu par kāzu dienu vari arī vecmeitu ballītei sarunāt fotogrāfu, kas bildēs kāzas. Tādējādi, līgava varēs laicīgi iepazīties ar savu fotogrāfu “darbā” un pēc tam kāzu foto sesijā jutīsies brīvāk. Esi droša, ka noteikti negribēsiet šīs leģendārās nakts labākos brīžus iemūžināt ar amatieru kamerām vai viedtālruņiem, jums šis vakars jābauda, atstājot bildēšanu profesionāļa ziņā. Vienojies ar fotogrāfu iemūžināt gan jūsu pozētās bildes, gan skaistos dabisku emociju brīžus.

idejas vecmeitu ballītei
Foto: PINTEREST

Šīs ir tikai dažas idejas iedvesmai, lai tev izdotos jautra vecmeitu ballīte līgavai. Ja esat gatavas vakara organizēšanai un jūsu lielisko ideju pārvēršanai realitātē, piesaistīt profesionāli, vakara vadītāju, ieskatieties, kādi pakalpojumi un piedāvājumi ir pieejami jūsu pilsētā. Rūpīgi izpēti, ko piedāvā vecmeitu ballīšu organizatori, un noskaidro cenu piedāvājumu.

Lasi vairāk par pirmskāzu ballītēm šeit: VECMEITU UN VECPUIŠU BALLĪTES

Foto: KLAIDS LIELBIKSISIS, PINTEREST


Citi Raksti