Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar TERRA


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


TERRA restorāni - veselīgas un pilnvērtīgas maltītes!

Vai tās būtu kāzas, dzimšanas dienas, bērnu ballītes, sporta spēles, semināri vai konferences. Svētki mežā vai jūras krastā, Rīgas centrā vai lauku mājās - TERRA Restorāni uzkodas spēj pielāgoties visam.

TERRA - tā ir atgriešanās pie saknēm - pie veselīgas un pilnvērtīgas pašu gatavotas maltītes. Mūsu saknes nāk no Kuldīgas puses. Mūsu pašu audzēti un loloti produkti, no kuriem gatavojam veselīgas pusdienas, gardas uzkodas un brīnišķīgus desertus.

Garšos kā bērniem, tā pieaugušajiem, kā gaļēdājiem, tā draugiem vegāniem. Terra uzkodu piedāvājumā atradīsi veselīgos dārzeņus dažnedažādās variācijās, gaļas un zivs uzkodas vairākos veidos, kā arī, neaizmirstot par saldo ēdienu - jau izslavētos Terra desertus, kuri tā vien kūst uz mēles.

Terra banketu vēsturē ir gan kāzas meža vidū, gan arī zaļā pļavā, dārza ielokā un jūras krastā, starptautiska līmeņa konferences, bērnu ballītes, izstādes un dzimšanas dienas svinības draugu lokā.

Mūsu virtuve uz riteņiem - Terra Mobīlis - ir piedalījies festivālos, pilsētas svētkos un brīvdabas pasākumos, nodrošinot svaigas un gardas maltītes ikvienam!

Svaigs, krāsains, pārdomāti noformēts un ar prieku pasniegts ēdiens garšo vēl labāk. Parasti uzkodas servējam uz koka dēlīšiem, bet, ja kopējais pasākuma noformējums prasīs porcelāna šķīvjus, būs!

Raksti mūsu Ilzei un kopā uzbursim tev gardākos svētkus!


Vairāk informācijas par restorānu meklējiet te!


Lasi vairāk:

Mūsdienīga kāzu ēdināšana un kāzu bārs