Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

BĪRIŅU PILS

BĪRIŅU PILS

7 gadus ar mums

Vidrižu pagasts, Latvija

+371 26521733; +371 29416661

birinupils.lv

LV, EN, RU

Sazināties ar BĪRIŅU PILS


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Satikt Mīlestības Eņģeli un pabūt pilī kā īstai karalienei. Tāds ir mans sapnis meklējot mīlestības pilnu vietu uz zemes, kur divatā pasapņot. Bija laiks, kad mīlošs vīrs Augusts fon Pistolkorss savai Emīlijai dāvāja pili un parku. Kas viņi bija? Bīriņu pils saimnieki tajos tālajos tūkstošastoņsimtajos. Visam te ir sava smarža un pasakai līdzīgs stāsts, kur grūti novilkt robežu starp mistisko un patieso.

šokolāde - veltījums bijušajām pils saimniecēm. Restorānā gatavotās trīs veidu konfektītes pašas kūst uz mēles. Gardēži - Gourmet stāsta, ka šokolāde ir dvēseles ēdiens. Vēl vienu un tad paslēpties kopā ar parka nimfām, uzmeklēt Mīlestības saliņu un uzkāpt Eņģeļu kalnā. Atpakaļ ceļā paklausīties, par ko stallī runā zirgi un pieskarties Mīlestības Ozolam. Pēkšņi sastingstu majestātiskuma un miera priekšā. Tas ir viņš - Mīlestības Ozols, un blakus Liepa. Abi klusi glabā simtiem gadu senus mīlas stāstus un notikumus. Draisks vējiņš sakustina zvaniņus ozola stiprajos zaros. šobrīd šeit mīlētāji sasien divus zvaniņus un cerību pilni uztic tos Ozolam kopā ar savu mīlas stāstu. Klusumu parkā pāršalc spārnu vēdas. Svētelis - balts un brīnišķīgs kā līgava svētku dienā, aizlaižas uz savu ligzdu pils tornī. Atrodu papīra lapu un rūpīgi veidoju origami stārķi, katrā locījumā ievietojot klusu sapni, cerību un mīlestības pilnu domu. Tas būs atgādinājums par svēteļa dāvāto svētību un cerību piepildījumu.

Gribas uzlidot augstāk!

Pils tornis, tā ir īstā vieta. Skats kā no mākoņa maliņas. Ezers ar laiviņu, gulbju pāris kā uzticības simbols. Lapenes šarms apbur katru pils viesi. Pils koka kāpnes - vieta, kur katrai pelnrušķītei pazaudēt kurpīti sava prinča meklējumos. To visu, ko atradu šai noslēpumaini brīnišķīgajā vietā - Bīriņu Pilī, un vēl vairāk, vēlos dāvināt tev.
Mīlestības Eņģeļa pavadīta dvēsele!