Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Būt pozitīvai nenozīmē, ka nekad nesastapsies ar negatīvām domām, bet Tu neļausi tām kontrolēt dzīvi.

Tu redzi tikai negatīvo apkārt?
Kā visapkārt negatīvi notiekošajā var ieraudzīt ko labu?

Atbilde ir vienkārša – mums katru dienu ir izvēle. Izvēlēties attieksmi, kā uztvert visu, kas ap mums apkārt notiek.
Mēs izvēlamies, kā reaģēt, – vai priecāties, bēdāties, dusmoties, – tā ir mūsu izvēle.

Ja Tu izvēlēsies sev apkārt redzēt tikai negatīvo, Tu to redzēsi.
Ja Tu izvēlēsies redzēt pozitīvo, Tu saskatīsi pozitīvo.

Foto, Floristika: BRANCO PRATA

Pozitīvā domāšana ir dzīvesveids, kurā TU pati uzņemies pilnu atbildību pār savu dzīvi, un radi tādus apstākļus, lai sevī kultivētu pozitīvo.

Tā nav tikai domāšana, tā ir arī apzināta, mērķtiecīga rīcība.

Foto: BRANCO PRATA

7 ieteikumi, kas Tev palīdzēs vairot pozitīvismu ikdienā:

  1. Mērķtiecīgi uzturies iedvesmojošu cilvēku vidū. Sastādi sarakstu ar cilvēkiem, kuri Tevi iedvesmo un palīdz priecāties. Piezvani viņiem un uzaicini pusdienās. Pievienojies grupās, kuras kultivē pozitīvismu un iedvesmu, – tas palīdz Tev būt tur, kur vēlies!
  2. “Izgriez” sev apkārt negatīvos cilvēkus. Pārtrauc tikties ar negatīviem cilvēkiem. Mums katram ir dota iespēja izkāpt no negatīvu domu apļa. Cilvēki, kuri nemitīgi čīkst un ir noskaņoti redzēt savā un arī citu dzīvē tikai problēmas, enerģētiski grauj Tavu emocionālo stāvokli!
  3. Atsakies no ziņu skatīšanās un lasīšanas! Tās ir tendētas uz negatīvas informācijas pasniegšanu. Tā vietā izlasi iedvesmojošu grāmatu, pilnveido sevi!
  4. Dari to, kas Tevi piepilda un iepriecina. Ja Tu darīsi “savu lietu”, Tev vienkārši nebūs laika pievērsties tam, kas Tevi nepiepilda.
  5. Iemācies pateikt “NĒ” laika zagļiem, sapulcēm ar enerģētiskajiem vampīriem vai vienkārši bezjēdzīgām ikdienas darbībām, kas nerada Tev prieku.
  6. Ieraugi vismaz 2 pozitīvas mācības no negatīvas situācijas. Pasaule ap mums nemainīsies. Dzīve mums katru dienu piespēlē jaunas un jaunas situācijas, kas dažreiz nav tās pašas vienkāršākās. Atceries – vienmēr no katras situācijas ir vismaz divas vislabākās izejas.
  7. Meditē. Meditācijai ir labvēlīga iedarbība uz Tavu ķermeni un prātu. Tas ir lielisks veids, kā praktizēt pozitīvu domāšanu. Tas, iespējams, izklausās jocīgi, bet pamēģini meditēt vismaz 15 minūtes dienā un drīz vien redzēsi rezultātus. Ja praktizēsi katru dienu, Tev būs vieglāk ieraudzīt ikdienā mazās, bet skaistās lietas, kas noteikti iedvesmos, liks domāt pozitīvi un būt daudz laimīgākai.
Foto: BRANCO PRATA

Mīļās, tikai mēs pašas esam atbildīgas, kā reaģēt uz visu, kas notiek apkārt.

Ja jūti, ka esi “iesprūdusi” un netiec uz priekšu, piesakies konsultācijai www.laimigasieviete.com, un mēs kopā sameklēsim izeju. Jo tāda ir vienmēr!

kā vairot pozitīvismu
Foto: BRANCO PRATA

Sirsnībā,
BAIBA AUZIŅA

Foto: BRANCO PRATA


Lasi arī: VESELA SIEVIETE – LAIMĪGA SIEVIETE. ES TICU, KA MUMS NAV PAREDZĒTS SLIMOT!

Citi Raksti