Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Augustā notiks intīmās dzīves uzlabošanai veltītas meistarklases

Augustā notiks intīmās dzīves uzlabošanai veltītas meistarklases

Kas jāzina par seksu grūtniecības laikā, ievads pieaugušo rotaļlietu pasaulē un erotiskās sasiešanas mākslā šibari - tās ir tikai dažas no tēmām, kas augustā tuvāk tiks apskatītas meistarklasēs intīmpreču veikala SexyStyle  ekspozīcijas zālē. Uz tām ierasties aicināts ikviens pilngadīgs interesents, lai ekspertu vadībā papildinātu zināšanas un smeltos idejas intīmās dzīves kvalitātes uzlabošanai.

Seksualitāte ietekmē ne tikai cilvēka fizisko un mentālo veselību, bet arī dzīves kvalitāti kopumā. Tāpēc intīmpreču veikals SexyStyle šovasar atklājis pastāvīgu meistarklašu programmu, kuras mērķis ir izglītot sabiedrību par seksuālo veselību un veidiem, kādos intīmo dzīvi padarīt baudpilnāku un aizraujošāku.

Katru augusta otrdienu interesenti aicināti apmeklēt ToyTuesday jeb «Rotaļlietu otrdienu», kurā apmeklētājiem būs iespēja gūt pilnīgu ieskatu plašajā pieaugušo rotaļlietu pasaulē, uzzināt, kā tās atšķiras un kā izvēlēties savām vajadzībām piemērotāko. «Līdzīgi kā mājas remontā, arī baudā, lai uzlabotu dzīves kvalitāti, ir svarīgi apzināties savas vajadzības, atrast īstos instrumentus un mācēt tos pareizi pielietot,» komentē ToyTuesday vadītājs, SexyStyle eksperts Jurijs Ohrimenko.

24. augustā īpaša meistarklase «No glāsta līdz pērienam» būs veltīta atsevišķas pieaugušo rotaļlietu kategorijas - ietekmes spēļu atribūtu - iepazīšanai. Pātagas, pletnes, stibas, spalviņas var veiksmīgi papildināt jebkura pāra rotaļlietu arsenālu un uzturēt attiecībās kaisli, taču, lai pilnvērtīgi izmantotu to daudzveidīgās iespējas un ievērotu drošību, noderēs meistarklasē gūtās priekšzināšanas.

Par vispieprasītāko SexyStyle meistarklasi kļuvusi Japānas erotiskajai sasiešanas mākslai šibari veltītā, kas tiks atkārtota 31. augustā. Tās dalībnieki gūs ieskatu šibari vēsturē, uzzinās par drošības un komunikācijas aspektiem, kā arī par šibari sējumu dažādību un prakses pielietošanas veidiem. Vakara gaitā dalībnieki praktiski iemācīsies siet divus šibari pamatmezglus.

10. augustā seksualitātes pētniece, SexyStyle eksperte Natalja Sorokina kliedēs aizspriedumus par BDSM kultūru un ar to saistītajām seksuālajām praksēm. «Pat tie, kurus līdz šim BDSM un fetišs nav saistījis, atklās, ka no plašā iespēju spektra teju katrs var aizņemties ko sev piemērotu. Savukārt dalībnieki, kuri vēlas spert pirmos soļus BDSM praktizēšanā vai ir jau to mēģinājuši, uzzinās, kā padarīt pieredzi baudāmāku, drošāku un saņems atbildes uz interesējošajiem jautājumiem,» atklāj Sorokina.

Savukārt 17. augustā topošās māmiņas un pāri aicināti piedalīties meistarklasē, kas veltīta intīmajai dzīvei grūtniecības laikā. Sertificētas dūlas Evas Gulbes vadībā nodarbība dos iespēju pārliecināties, ka gaidību posms nenozīmē beigas baudpilnai intimitātei, kā arī sniegs nepieciešamās teorētiskās un praktiskās zināšanas, kas atbrīvos no lieka stresa un stiprinās gan topošās māmiņas pašapziņu, gan partnera izpratni par pārmaiņām.

Individuālās un pāru konsultācijas, informatīvi izklaidējošus pasākumus un nodarbības SexyStyle rīko jau kopš 2016. gada, padarot to par ne tikai lielāko intīmpreču veikalu Latvijā, bet arī seksuālās izglītības centru. Kopš 2022. gada vasaras SexyStyle meistarklases kļuvušas par pastāvīgu SexyStyle izglītības programmas daļu.


Meistarklases norisināsies darbdienu vakaros no plkst. 18.30 līdz 20.30 SexyStyle ekspozīcijas telpā K. Barona ielā 33a, Rīgā.

Plašāka informācija pieejama šeit: https://www.sexystyle.eu/lv/seminari-meistarklases.html


Papildu informācijai:

uzzini@sexystyle.eu

+371 27119516

Citi Raksti