Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

MANIFESTĀCIJAS. KAS TAS IR UN KĀ IEVIEST SAVĀ DZĪVĒ?

MANIFESTĀCIJAS. KAS TAS IR UN KĀ IEVIEST SAVĀ DZĪVĒ?

Lai gan jauns sākums iespējams jebkurā dzīves mirklī, neatkarīgi no diennakts stundas, nedēļas dienas, mēneša vai īpašiem apstākļiem, jauna gada sākums par jaunām iespējām mums vienmēr atgādina diezgan uzkrītoši. Laiks, kad savilkta aizejošā gada bilance, un izgaismojas ne vien skaisti pieredzētais un paveiktais, bet arī tas, ko varbūt gribējām, bet nepadarījām.

Lai piepildītu savus sapņus un vēlmes, fantastisks rīks, kuru ieviest savā dzīvē, mērķos, plānos, attiecībās ar mīļoto un ikdienas rituālos, ir manifestācija. Bet kas tas tieši ir un kā sākt manifestēt?

Kas ir manifestācija?

Termina “manifestācija” definīcija skaidro, ka tā ir vēlmes izteikšana Visumam. Tas nozīmē - lai sapnis piepildītos, par to ir jādara zināms, jo kā gan lai kāds tev palīdz piepildīt vēlmi, par kuras esamību nezina? Manifestēšana ir savas realitātes radīšana, labi apzinoties, ka par realitāti, kuru veidojam, esam atbildīgi mēs paši.

manifestācijas
Foto: BENJAMIN WHEELER

Kādēļ neizdodas un kam izdodas?

Maldīgi var šķist, ka manifestācijas tādi māņi vien ir, jo “tad jau mēs visi būtu laimīgi, veseli un bagāti”. Lai gan manifestēšana no tevis tiešām pārlieku lielu piepūli neprasa, tomēr ir jāveic priekšdarbi, lai nonāktu tādā apziņas stāvoklī, kas ļauj ar izpratni piepildīt savus sapņus. Jo manifestēt nenozīmē vienkārši izteikt vēlmi vai izlūgties. Vari katru dienu vēlēties, vēlēties un vēlēties, bet tas nepiepildīsies, ja vien tu tā nejutīsies. Tā, it kā tev jau tas piederētu - vai tā būtu saticīga ģimene vai romantiskas attiecības, ģimenes māja vai darbs, uz kuru doties ar prieku. Un tas ir arī pašapziņas jautājums - ja sev neticēsi vai jutīsies tā, it kā to nebūtu pelnījis, vai arī tevī mitīs pārliecība, ka tā jau nemēdz notikt, tad, protams, - nesanāks. šādi bloki veidojas jau mūsu bērnībā, un, kā zināms, no negatīvām un traucējošām pārliecībām ir iespējams atbrīvoties - tieši ar to strādā psihoterapijā un dažādas citās terapijas praksēs.

manifestācijas
Foto: BENJAMIN WHEELER

Tādēļ - ja jūti, ka tevī mīt traucējošas pārliecības (un tās piefiksēt jau ir pirmais sasniegums, jo ne visi tās apzinās sevī mītam), vērts iziet sev piemērotu terapijas kursu, un tikai pēcāk ķerties pie manifestēšanas, lai zemapziņa nestātos ceļā. Manifestējot ir īstais brīdis atmest prāta radītos šķēršļus un ļauties sirds sajūtai. Tas var nebūt viegli, tas var prasīt pat ilgu laiku, bet, ja šis ticības sev un sevis mīlestības vilnis ir noķerts, neļaujoties ģimenes, draugu vai garāmgājēju skepsei, atpakaļceļa nebūs un viss izdosies.

Foto: BENJAMIN WHEELER

Kādēļ vēl var rasties maldīgs iespaids, ka manifestācijas nestrādā?

Manifestācija nav vien stāsts par vēlēšanos, tas ir stāsts par darīšanu. Jau pati manifestēšana ir darīšana, bet nākamais solis, ko veikt pēc manifestācijas izteikšanas, - ir pavisam fizisks, materiālajā pasaulē veicams solis. Ja sapņo un manifestē profesijas maiņu, iestājies kursos, mācies jaunu valodu vai beidzot saņemies iesūtīt savu CV sapņu uzņēmumam, ko līdz šim atliki, un atliki; ja sapņo un manifestē jaunas attiecības, dodies sabiedrībā, apmeklē kultūras pasākumus, ceļo - esi tur, kur vari sastapt jaunus cilvēkus, jo sēžot mājās sastapsi vien tad, ja viņš ienāks pa tavām durvīm (tā tas arī var notikt, bet... laikam jau reti); ja sapņo un manifestē kāzas uz eksotiskas salas, sāc ar izpēti vai sazinies ar kāzu rīkotāju

- viss sākas ar pirmo soli!

manifestācijas
Foto: BENJAMIN WHEELER

Manifestējos plus darot, tu padari šo savu sapņa piepildīšanas ceļu krietni vien vieglāku un brīnumaināku, piedzīvojot veiksmes un neparastu sagadīšanās brīžus, kas iegriež ceļu īstajā virzienā.

Ja gadās, ka paslīd kāja un pēc veca paraduma ieslīgstam negatīvās domās, pašu izdomātos uztraukumos, uzkurinām sevi ar iluzoriem nākotnes scenārijiem, kuri nedz notiek, un visdrīzāk, nekad arī nenotiks, - mēs manifestējam, paši to neapzinoties un negribot. Tikai šajā versijā - manifestējam jeb piesaistām nevēlamo. Jo Visums ir vienlaikus dāsns un neitrāls. Tas nešķiro, vai tava vēlme ir ar plusa zīmi. Tas izpilda tavu pasūtījumu. Tādēļ ar tiem, kuri intensīvi baidās, notiek tieši tas, par ko viņi baidījušies, tas ir - atdevuši visas savas domas, sajūtas un enerģiju negatīvajiem pavērsieniem.

Sajūti, ko patiesi vēlies, ļaujies sev, uzticies, un tev viss izdosies. Tu zini vislabāk.

manifestācijas
Foto: BENJAMIN WHEELER

Raksta autore: IEVA KRASTIŅA

Foto: BENJAMIN WHEELER


Lasi arī: MĪLESTĪBAS AFIRMĀCIJAS

Citi Raksti