Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Mūsdienīgas un romantiskas kāzu fotogrāfijas

Mūsdienīgas un romantiskas kāzu fotogrāfijas

Romantiskas kāzu fotogrāfijas pārvērtīs jūsu kāzu dienu neaizmirstami skaistā stāstā un ļaus atgriezties dienas emocijās un sajūtās atkal un atkal.

Uzzini, kādu fotogrāfiju stilu izvēlēties savām kāzām, iepazīsti labākos Latvijas kāzu fotogrāfus un gūsti padomus, kā iegūt romantiskas kāzu fotogrāfijas.

Kāzu foto stili

Populārākie kāzu fotogrāfiju stili ir dokumentālā un mākslinieciskā stila foto. Dokumentālā stila fotogrāfi koncentrējas uz kāzu dienas notikumu fiksēšanu, izceļot neiestudētus un nepozētus mirkļus. Savukārt mākslinieciskā stila fotogrāfi izmanto radošus elementus - unikālas kompozīcijas, neierastu apgaismojumu un interesantas detaļas, radot vizuāli nostrādātus un pievilcīgus foto. Kāzu foto stils parasti tiek izvēlēts atbilstoši kāzu konceptam un norisei.

Ja plānojat kāzas ar daudz viesiem un notikumiem, piemērots būs dokumentālā stila fotogrāfs, kas to visu spēs operatīvi un daudzpusīgi fiksēt. Taču, ja rīkojat kāzas šaurā lokā vai divatā, varēsiet ļauties mākslinieciskā stila fotogrāfa eksperimentiem un kopā radīt unikālas kāzu fotogrāfijas.

Katru no šiem kāzu fotogrāfiju stiliem var apspēlēt dažādi, liekot uzsvaru uz kādām konkrētām detaļām vai noskaņām. Tā, piemēram, koncentrējoties uz pāra emociju izpausmēm un personiskiem mirkļiem, smalkām detaļām un ēterisku apgaismojumu, gala rezultāts būs īpaši romantiskas kāzu fotogrāfijas.

Meklē savu kāzu fotogrāfu šeit: KĀZU FOTOGRĀFI

Kas raksturo romantiskas kāzu fotogrāfijas?

šis stils izceļ emocijas un saikni pāra starpā, fokusējoties uz viņu mīlestības notveršanu fotogrāfijās. Romantiski kāzu foto ir intīmi un kaislīgu emociju piepildīti. Lai panāktu romantisku noskaņu fotogrāfijās, var izmantot dažādus trikus, piemēram, maigu, dabīgu un siltu apgaismojumu, kas radīs mīlestības pielietu atmosfēru. šādas fotogrāfijas vislabāk izdodas brīvā dabā. Lai izceltu apgaismojumu un vidi, fotogrāfi tās mēdz apstrādāt, uzliekot dažādus filtrus vai apzināti padarot fonu miglaināku un maigāku, tā padarot notvertos kadrus vēl sapņainākus.

Lai gan kāzās neiztikt bez pāris pozētiem kadriem, romantiskas kāzu fotogrāfijas drīzāk iegūsiet, ļaujoties neiestudētiem un spontāniem mirkļiem. Fotogrāfi, kas uzņem romantiska stila foto, parasti fokusējas uz tuvplāniem, izceļot sejas izteiksmes, pieskārienus, sadošanos rokās un citus romantiskus žestus. Papildus tam kāzās tiek fotografētas detaļas, kas reprezentē pāra mīlestību, piemēram, gredzeni un līgavas pušķis, tādējādi piešķirot visam kāzu albumam personisku noskaņu.

Romantiska stila kāzu fotogrāfijas vislabāk piestāvēs mazām un intīmām kāzām vai pāra fotosesijai. šāda stila fotogrāfijas ļaus notvert visus īpašākos un personiskākos kāzu dienas mirkļus un atgādinās par tiem ikreiz, kad atvērsiet kāzu fotoalbumu.

Kāzu fotogrāfi

Nav pārsteigums, ka daudzi kāzu fotogrāfi specializējas tieši romantiskas noskaņas foto, jo šis žanrs ļoti labi piestāv šim īpašajam notikumam. Piedāvājam izlasi ar labākajiem Latvijas kāzu fotogrāfiem, kas īstenos individuālu pieeju un notvers kāzu dienas īpašākos mirkļus, pārvēršot tos romantiskās atmiņās.

Kāzu fotogrāfe Ieva Andrupe saskata un notver sajūtu vidē, gaismā un cilvēkos, iemūžinot fotogrāfijās gan kāzu dienas svarīgākos brīžus, gan gaistošos mirkļus, kas varbūt paskrēja garām. Viņa mākslinieciskus un dokumentālus foto apvieno ar emocionāliem un sapņainiem elementiem, tā radot romantiskas kāzu fotogrāfijas.

Foto: IEVA ANDRUPE  / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Gatis Ločmelis uzņem romantiskas noskaņas kāzu fotogrāfijas ar maigiem un siltiem toņiem. Tajās savijas emocionalitāte un estētiska. Fotografējot kāzu dienu, viņš neiejaucas dienas plūdumā, bet pievērš uzmanību detaļām un atmosfērai, veidojot brīnišķīgu stāstu ar lieliem un maziem mirkļiem.

Foto: GATIS LOČMELIS

Beāte Kožina kāzu dienu dokumentē īpašos un skaistos kadros, īpaši pievēršot uzmanību emociju un detaļu tveršanai. Viņa rūpējas par to, lai komunikācija ar pāri noritētu vienkārši un palīdzētu pārim atraisīties kameras priekšā, lai fotogrāfijās notvertu īpašos un romantiskos mirkļus.

Foto: BEĀTE KOŽINA

Fotogrāfe Ance Ozola tver dabisko un skaisto, to, kas citkārt paskrien garām nepamanīts. Viņa būs pāra atbalsts un sarunu biedrs gan plānojot kāzas, gan kāzu dienā. Viņa parūpēsies par to, lai jūs saņemtu romantiskas kāzu fotogrāfijas, kurās iemūžināti emociju pilnie un sirsnīgākie mirkļi.

Foto: ANCE OZOLA

Billijs Locs ir aizrautības pilns meklēt skaistāko gaismu, foto vietas un iepazīt jūs, lai radītu kāzu fotogrāfijas, kas piepildītas īstām emocijām, personiskām un siltām atmiņām. Viņš palīdzēs jums kāzu dienā justies brīvi, turklāt viņa lielā pieredze ļauj rīkoties ar pārliecību un iemūžināt visus svarīgos kāzu dienas mirkļus.

Foto: BILLIJS LOCS / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Oksanu Bebrišu iedvesmo cilvēki un arī jūsu kāzu dienā viņa notvers jūsu burvīgo un neatkārtojamo raksturu. Viņa uzņem romantiskas kāzu fotogrāfijas, no kurām staro siltums, mīlestība un mirkļa maģija.

Foto: OKSANA BEBRIšA / LUAR ART

Marta Ozola vislabprātāk fotografē dzīves īpašos brīžus, viņa izbauda ķert emocijas un sajūtas, jo šādas fotogrāfijas viņai šķiet visnozīmīgākās. Viņa palīdzēs gan ar ieteikumiem, gatavojoties kāzām, gan būs klāt visos kāzas dienas mirkļos, lai tos iemūžinātu.

Foto: MARTA OZOLA

Dainas Poļikarpovas kāzu fotogrāfijas ir mīlestības un siltuma pielietas. Viņa fotografē kāzas, vecmeitu ballītes, gaidību sesijas un visus pārējos notikumus, kuros svinam mīlestību un dzīves laimīgākos mirkļus ģimenes un draugu lokā.

Foto: DAINA POĻIKARPOVA

Marta Bērziņa uzņem sapņaini romantiskas fotogrāfijas, kas ļaus sajūtās atgriezties kāzu dienas mirkļos. Viņa ar jums pavadīs kāzu dienu, esot klāt intīmākajos un satraucošākajos mirkļos, to visu iemūžinot dabiskās un skaistās fotogrāfijās.

Foto: MARTA BĒRZIŅA

Fotogrāfe Ilze Krone rada pāra īpašo stāstu, kurā atspoguļojas patiesas emocijas un kas rada mīļas atmiņas. Viņas fotogrāfijas ir estētiski nostrādātas, nepazaudējot dabiskumu un nesamākslotu skaistumu.

Foto: ILZE KRONE

Artūrs Laucis rada romantiskas kāzu fotogrāfijas, fotografējot gan reportāžas stilā, gan uzņemot pozētus kadrus. Viņš visas kāzu dienas garumā ķers patiesākās emocijas, pieskaņojoties pāra vēlmēm un kāzu dienas konceptam, kas tiek iepriekš izrunāts.

Foto: ARTŪRS LAUCIS

Raimonds Birkenfelds fotografē kāzas reportāžas stilā, neaizmirstot par spilgtākajiem un neaizmirstamākajiem mirkļiem, kurus viņš tver ar īpašu rūpību un atbildību.

Foto: RAIMONDS BIRKENFELDS

Lai par jūsu īpašo dienu stāsta mūsdienīgas un romantiskas kāzu fotogrāfijas!

Romantiskas kāzu fotogrāfijas vienmēr būs aktuālas, taču, lai tām piešķirtu mūsdienīgāku elpu, ir vērts pievērst uzmanību dažām niansēm.

  1. Pirmkārt, fotogrāfam jātver ne tikai neiestudēti un dabiski mirkļi, bet arī jārūpējas par to, lai fotogrāfijas būtu autentiskas un atbilstu pāra personībām un paustu viņu mīlestību viņiem īpašā veidā, nevis klišejās.
  2. Otrkārt, ļaujieties fotogrāfa radošajam redzējumam un ļaujiet viņam izmantot radošas kompozīcijas, leņķus un fonus - tas viss padarīs fotogrāfijas neatkārtojamas. Eksperimentējat ar fotosesijas vidi un izvēlieties negaidītas un pārsteidzošas lokācijas. Romantiskas kāzu fotogrāfijas iespējams uzņemt arī pilsētās uz modernas arhitektūras fona.
  3. Treškārt, pieejiet radoši apgaismojumam - tā var būt gan dabiskā gaisma, gan sveces un spuldzīšu virtenes, kas rada pieklusinātu un īpaši romantisku noskaņu.
  4. Visbeidzot, atcerieties, ka romantiskas kāzu fotogrāfijas nenozīmē tikai piemīlīgus retro stila kadrus - tās var būt arī minimālistiskas un elegantas, ar tīrām un skaidrām līnijām un formām. Vienkāršums piešķirs fotogrāfijām mūsdienīgu pieskārienu.

Romantiskas kāzu fotogrāfijas stāstīs un atgādinās par jūsu attiecību skaistākajiem brīžiem, iemūžinot arī privātākās un personiskākās detaļas jums autentiskā veidā.

Raksta autore: Renāte Berga

Kāzu fotogrāfi: Ieva Andrupe, Gatis Ločmelis, Beāte Kožina, Ance Ozola, Billijs Locs, Oksana Bebriša, Marta Ozola, Daina Poļikarpova, Marta Bērziņa, Ilze Krone, Artūrs Laucis, Raimonds Birkenfelds

Citi Raksti