Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

KĀZU FOTOGRĀFE INTA PHOTOGRAPHY: KĀZAS IR KOMANDAS DARBS!

KĀZU FOTOGRĀFE INTA PHOTOGRAPHY: KĀZAS IR KOMANDAS DARBS!

Decembris ir laiks, kad ne tikai gatavojamies gada skaistākajiem un ģimeniskākajiem svētkiem, bet arī atskatāmies uz gada laikā piedzīvoto. Gan katrs individuāli, gan visi kopā. Arī kāzu nozarē strādājošiem šis bijis patiesi aizraujošs un interesants gads, tādēļ

līdz pat gada beigām LĪGAVĀM.LV dalīsies TOP kāzu ekspertu viedokļos par šo gadu un cerībām par gaidāmo.

Kāzu fotogrāfe Inta Lankovska/ Inta Photography atzīst, ka viens no foršākajiem šī gada kāzu sezonas piedzīvojumiem bija piedalīties izpletņu lēcēju kāzās. Tās tika svinētas Šauļu lidlaukā Lietuvā, kur jaunais pāris kopā ar saviem draugiem arī lēca ar izpletņiem. “Tā bija saules, prieka un adrenalīna pielieta diena. Pie tam interesanti, ka, pēc manis piedzīvotā un stāstītā, manam vīram tas izrausīja interesi un entuziasmu, tādēļ jau pēc divām nedēļām bijām atpakaļ Šauļos, un tagad arī mans vīrs jau mācās lēkt ar izpletni,” stāsta Inta.

Kāzu fotogrāfe norāda, ka šī gada laikā viņai ir bijis prieks redzēt, ka Latvijā arvien vairāk parādās oriģinālas ceremoniju un svētku vietas. Tās ir visdažādākās – muzeju dārzi, modernas kafejnīcas Rīgā, noliktavju angāri un daudzas citas vietas.

“Meklējot savu īsto svinību vietu, iesaku nebaidīties no tradicionālajiem priekšstatiem, kur ir jānotiek kāzām,”

iesaka Inta.

Kāzas – tas ir komandas darbs, un būt uz viena viļņa – tā ir laime! Par to šajā kāzu sezonā pārliecinājusies arī Inta.

Viņai aizvien ļoti mīļas ir divas kāzu tradīcijas

  1. tā saucamais first look jeb pāra pirmā satikšanās, kura tradīcijas meklējamas ASV. “First Look ir mirklis, kad līgava un līgavainis satiekas kādā īpašā vietā pirms ceremonijas, lai ieraudzītu viens otru visā krāšņumā un pēc tam svaigi sapucēti dotos fotosesijā. Man ļoti patīk šis mirklis, jo ieraudzīt savu topošu vīru/sievu ir saviļņojošs moments un vēl skaistāk ir ar to dalīties tieši divatā.
  2. kā arī tā dēvētās unplugged ceremonijas jeb kāzas bez viedtālruņiem, kad jaunais pāris ir palūdzis visus kāzu viesus nolikt telefonus, planšetes un līdzi atnestos fotoaparātus uz ceremonijas laiku un ļauties piedzīvot šo svētku mirkli dzīvē, nevis caur ekrānu,” stāsta Inta.

Nākamajā kāzu sezonā ikvienai līgavai viņa novēl atvēlēt 15 minūtes tikai sev un savam jaunajam vīram kāzu dienā

– stundas paiet raitā tempā un iespaidi ir tik lieli, ka ir svarīgi saglabāt kādu mirklim tikai diviem vien. “Un, protams, arī atvēlēt 15 minūtes fotogrāfam pašā vakarā, kad saule jau skrien uz horizontu, lai notvertu to maģisko saulrieta gaismu!” smaidot stāsta Inta.

Skati Intas darbus šeit: INTA PHOTOGRAPHY

Citi Raksti