Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

ĪPAŠAIS LĪGAVAS KĀZU DIENAS RĪTS

ĪPAŠAIS LĪGAVAS KĀZU DIENAS RĪTS

Dažkārt kāzu diena var būt ne tikai viegla satraukuma, bet arī stresa pilna. Lai no tā izvairītos, kāzu dienas rītam ir liela nozīme, jo galu galā - kā dienu iesāksi, tā pavadīsi. Tieši tādēļ, plānojot kāzu dienu, svarīgi neaizmirst ieplānot mierpilnu un patīkamām sajūtām piepildītu rīta cēlienu. LĪGAVĀM dalās padomos, kā to vislabāk izdarīt.

Iepriekšējā vakarā dodies laicīgi gulēt

Pirmais priekšnoteikums mierpilnam rītam ir kvalitatīvs miegs iepriekšējā naktī, tādēļ līgavas, kas savu kāzu dienu jau piedzīvojušas, iesaka citām topošajām sievām pirms kāzu dienas doties laicīgi gulēt.

Tā kā iespējams līgavas satraukums par gaidāmo dienu būs lielāks kā parasti, tad aizmigšana un nomierināšanās varētu prasīt zināmu laiku, tādēļ labāk doties gulēt pēc iespējas agrāk. Aizmigšanai var izmantot arī kādu nomierinošu mūziku vai elpošanas vingrinājumus.

Sagatavo visu nepieciešamo jau iepriekšējā dienā, lai kāzu dienas rītā izvairītos no lieka satraukuma, ieteikums sagatavot visu nepieciešamo jau iepriekš, tai skaitā:

  • izlikt kleitu uz pakaramā;

  • sagatavot kurpes un aksesuārus;

  • kā arī citas detaļas, kas kāzu dienas rītā būs nepieciešamas fotogrāfam - laulību gredzeni, ielūgumi un citas lietas, kas raksturo jūsu kāzas;

  • tāpat jau iepriekš vajadzētu sarūpēt līgavas survival kit jeb maciņu ar visu nepieciešamo - lūpu krāsu, salvetēm, adatu un diegu, plāksteri un citām lietām, kas kāzu dienā varētu noderēt.

Neaizmirsti paēst brokastis

Nesteidzīgas rīta brokastis ir vitāli svarīga kāzu dienas sastāvdaļa. Kādēļ? Jo nereti līgavai tā ir vienīgā ēdienreize līdz pat vakara svinībām (un arī tajās dažkārt līgavas joprojām ir satraukušās un nespēj izbaudīt maltīti).

Tādēļ, lai izvairītos no nespēka, nelabas dūšas un kopumā sliktas pašsajūtas, brokastis ir jāpaēd (jā, pat tad, ja neesat brokastu cilvēks vai nemaz negribas).

Laiks pašai sev

Kāzu rītā ir svarīgi atvēlēt laiku arī pašai sev. Tā var būt viegla rīta meditācija, lūgšana, pateicība par gaidāmo dienu, vēstules uzrakstīšana mīļotajam vai silta un nomierinoša vanna pirms līgavu māsu, grimētāja un fotogrāfa ierašanās.

Lai gan kāzu rītā, visticamāk, klāt būs visi iepriekš minētie personāži, tomēr nevajag pārspīlēt ar cilvēku skaitu un pārvērst to par pārāk pārblīvētu pasākumu - tas tikai atņems enerģiju.

Laika grafiks grimētājam un frizierim

Neapšaubāmi viena no svarīgākajām kāzu dienas rīta sastāvdaļām ir līgavas pucēšanās. Lai izvairītos no lieka satraukuma šajā jautājumā, ieteicams sastādīt laika grafiku, kad jāierodas grimētājam un frizierim.

Pirms tam vajadzētu noskaidrot (vai labākajā gadījumā pat veikt izmēģinājuma grimu un matu sakārtojumu), cik daudz laika tas varētu aizņemt un kas jums jāpaveic no savas puses (jāizmazgā mati, jāsagatavo sejas āda utml.)

Atmosfērai ir nozīme

Īstajai noskaņai telpā ir nozīme, tādēļ parūpējies par to pati vai iecel par atbildīgo šajā jautājumā kādu no savām draudzenēm, mammu vai vedējmāti.

Sveces, ēteriskās eļļas, īpaši sastādīta mūzikas liste - tās visas ir lietas, kas palīdzēs sajust īsto atmosfēru un radīs patīkamu noskaņu.

Sāc svinības jau no rīta

Kāzas ir jāsvin visas dienas garumā, nevis tikai sākot no ceremonijas, tādēļ kāzu rīts būs lielisks iemesls, lai paceltu šampanieša glāzi ar tuvākajām draudzenēm.

Nekādas kāzu plānošanas

Un pats svarīgākais - kāzu dienas rītā vairs nekādas plānošanas, uztraukšanās par praktiskām lietām, sazināšanās ar pakalpojumu sniedzējiem un tamlīdzīgu jautājumu kārtošana.

Atstāj visas šīs lietas organizatora, vedēju vai kāda sev uzticama cilvēka rokās un izbaudi pilnībā savu kāzu dienu.

Raksta autore: LIENE PĀLĒNA

Foto: THE SAUMS / Koncepts: IDO EVNENTS

Citi Raksti