Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Praktisks digitālais rīks – kāzu mājaslapa

Praktisks digitālais rīks – kāzu mājaslapa

Viesiem par savām kāzām un svarīgākajām lietām, kas jāzina, - dienu, laiku, vietu, dreskodu, - izziņojam, izsūtot vai pasniedzot kāzu ielūgumus, vai tie būtu papīra formātā vai digitāli. Tomēr dažkārt informācijas, ko svarīgi pavēstīt viesiem, ir vairāk, kā iespējams ietilpināt ielūgumā. Un diezin vai atradīsies kaut viens kāzu viesis, kuram nebūs neviena jautājuma. Tad lieliska izvēle ir izveidot kāzu mājaslapu - ietaupīsies laiks, kas citādi veltīts, lai atbildētu uz līdzīgiem jautājumiem vairākkārt, kā arī pavisam vienkārši - tas ir skaisti un aizraujoši.

Kāzu mājaslapu varat veidot pēc sirds patikas, ievietojot tajā ne vien informāciju par kāzām. Tajā var būt arī jūsu iepazīšanās stāsts un iespēja viesiem dalīties ar jautriem un mīļiem atgadījumiem, ko tie piedzīvojuši kopā ar jums.
Tomēr, ja apsverat praktisko pusi - ir jautājumi, kurus kāzu viesi mēdz uzdot biežāk, kā citus. Atbildes uz šiem jautājumiem ir kā must have kāzu mājaslapā, lai tā būtu arī praktiski funkcionējoša un noderīga.

Kāzu viesu populārākie jautājumi:

Kad, kur un cikos notiks kāzu ceremonija un svinības?

Paši būtiskākie jautājumi, lai viesi varētu laicīgi plānot un organizēt savu laiku. Tāpat svarīgi informēt - vai kāzu ceremonija un svinības būs vienuviet, vai katrs no kāzu posmiem noritēs citviet, jo jāpadomā arī par nokļūšanu no viena punkta līdz otram.

Meklē savu svinību vietu šeit: KĀZU SVINĪBU VIETAS

praktisks-digitalais-riks-kazu-majaslapa
Foto: THE UNBRIDLED

Kāds ir kāzu dreskods?

Ir vispārīgas vadlīnijas, ko svarīgi ievērot, ierodoties uz kāzām, piemēram, viešņai nevilkt koši sarkanu kleitu, lai savā spilgtumā neaizēnotu līgavu un pašu notikumu. Bet, ja kāzas caurauž kāda tematika vai krāsa, par to laicīgi jāinformē viesi, lai tie pagūtu sagādāt nepieciešamo.

praktisks-digitalais-riks-kazu-majaslapa
Foto: THE UNBRIDLED

Vai kāzu ceremonija notiks iekštelpās vai brīvā dabā?

Neatkarīgi no gadalaika, kāzu viesu gatavošanās kāzām var atšķirties, ja kāzas notiek iekštelpās vai brīvā dabā. Tas visvairāk skar tērpa un apavu izvēli, bet var attiekties arī uz dāvanas izvēli.

Meklē savu ceremonijas vietu šeit: KĀZU CEREMONIJU VIETAS

praktisks-digitalais-riks-kazu-majaslapa
Foto: THE UNBRIDLED

Kad plānots pasniegt dāvanas?

Viesiem būs noderīgi zināt, ja dāvanas nav paredzēts pasniegt uzreiz pēc ceremonijas, lai tās lieki nenēsātu līdzi. Tāpat informējiet, ja nevēlaties kāzās saņemt ziedus vai dāvanas kā tādas, bet tā vietā dosit priekšroku saņemt dāvanu aploksnē vai suņu barību labdarībai.

Dāvanas meklē šeit: KĀZU DĀVANAS

Kurp jādodas pēc kāzu ceremonijas? Ko mēs darīsim pēc kāzu ceremonijas?

Kāzas ir tik dažādas! Citās jaunlaulātie pavada kopā ar viesiem visu laiku, bet citās viesi pavada 2-3 stundas tiem paredzētā izklaidē, kamēr pāris dodas fotosesijā.

praktisks-digitalais-riks-kazu-majaslapa
Foto: ALEXANDRA COHEN

Kur novietot automašīnu?

Lieliski, ja pie kāzu ceremonijas un svinību vietas ir plaša un ērta autostāvvieta. Savukārt ja tās notiek grūtāk pieejamā vietā vai pilsētas centrā, kur var būt grūtāk atrast brīvu auto stāvvietu, viesus jāinformē par tuvākajām un ērtākajām parkošanās iespējām.

Vai varam ņemt līdzi bērnus?

Vislabāk kāzu ielūgumā nepārprotami norādīt, vai aicināt tikai pieaugušos vai tomēr ģimeni pilnā sastāvā, jo šis ir delikāts jautājums, par ko viesiem nav jālauza galva. Tomēr, ja esat secinājuši, ka ielūgumā tas nav konkretizēts, varat to izdarīt arī kāzu mājaslapā.

praktisks-digitalais-riks-kazu-majaslapa

Vai varu līdzi ņemt savu draugu?

Ja kāda viešņa vai viesis bez otras pusītes aicināts viens, viesim var rasties vēlme paņemt līdzi savu jauno draugu vai draudzeni. Tomēr, ja viesu skaits kāzās ir ierobežots, par to jāinformē.

Vai ir paredzētas nakšņošanas iespējas?

šo jautājumu pilnīgi noteikti uzdos ne viens vien tālāk braucošs viesis. Ikviens jutīsies komfortabli, laicīgi zinot, ka pēc svinībām būs garantēta naktsmītne. Ja tāda nav plānota, norādiet tuvākās iespējamās naktsmītnes, no kurām viesi paši var izvēlēties sev tīkamāko.

Meklē svinību vietu ar nakšņošanas iespējām šeit: KĀZU NAKTSMĪTNES

praktisks-digitalais-riks-kazu-majaslapa

Raksta autore: IEVA KRASTIŅA

Foto: ALEXANDRA COHEN, THE UNBRIDLED


Lasi arī: DIGITĀLIE KĀZU IELŪGUMI - VAĻA TAVAI RADOšAJAI DZIRKSTIJ

Citi Raksti