Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

ĪSTĀS KĀZU KLEITAS MEKLĒJUMOS

ĪSTĀS KĀZU KLEITAS MEKLĒJUMOS

Mēs lieliski zinām, ka kāzu kleitas izvēle ir viens no skaistākajiem, bet nereti arī grūtākajiem lēmumiem, kas līgavām jāpieņem. Protams, tikai līdz brīdim, kad top skaidrs: šī ir ĪSTĀ! Tomēr, lai nokļūtu līdz īstajai kleitai, līgavas nereti izstaigā ne vienu vien kāzu kleitu salonu, un pielaiko ne vienu vien līgavas kleitu.

Tieši tādēļ LĪGAVĀM.LV nāk palīgā – mēs devāmies uz TOP kāzu kleitu saloniem Rīgā, lai saprastu un parādītu jums, skaistās līgavas, kāds ir tajos esošais piedāvājums. Iespējams jau šajā video vai fotogrāfijās pavīdēs tava izsapņotā kāzu kleita!

Dolce Cuore

Kāzu salona Dolce Cuore darbinieki palīdzēs izvēlēties vienīgo un īsto kleitu, kas ir izveidota ar meistara rokām speciāli līgavai, un salona speciālisti pielāgos kleitu konkrētās līgavas figūrai.  Salona kāzu kleitu sortiments iepriecinās līgavas ar plašu dažāda stilu kleitu izvēli, kā arī kāzu aksesuāriem. Salonā pieejama plaša kāzu kleitu fasonu izvēle – A silueta kleitas, kuplas “princešu” kleitas, “nāriņu” kleitas, kā arī boho stila kleitas un kleitas kāzām brīvdabā un pludmalē. Izvēloties kleitu modeļus, salons, pirmkārt, seko līdzi mūsdienu modes tendencēm. Salonā Dolce Cuore kāzu kleitu cenas svārstās no 395 līdz 995 eiro.

Skati DOLCE CUORE kāzu salona piedāvājumu šeit: DOLCE CUORE KĀZU SALONS

AMELIA

Kā norāda pašā salonā, tad kāzu kleitu dizaina studija AMELIA ir vieta, kur ikkatras līgavas sapnis tiek pārvērsts realitātē. Salonā tiek piedāvātas Latvijā darinātas kāzu kleitas, kas atšķiras ar savu askētismu, vieglumu, eleganci, romantismu un sievišķību. Vadoties no līgavas vēlmēm un iespējām, kleitas tiek izrotātas ar akmeņiem, kristāliem, spalvām, pērlēm vai izšūtām mežģīnēm. Katra kleitas detaļa ir šuvēju un dizaineres roku darbs. Tieši tādēļ divas pilnīgi vienādas kleitas nemaz nemēdz būt. Salons AMELIA lepojas, ka kopš 2010. gada ir izdevies realizēt tūkstošiem līgavu sapņu, kā rezultātā katra līgava ir spējusi sajusties īpaša, skaista un neatkārtojama.

Kāzu kleitu dizaina studija AMELIA piedāvā gan gatavās kleitas, gan arī vairāku kleitu apvienojumu vienā īstajā kleitā un, protams, individuālo dizainu / šūšanu, kā rezultātā līgava var izvēlēties jebkuru sev tīkamu detaļu un, protams, arī krāsu. Salons pēc iespējas vairāk cenšas pielāgoties līgavas budžetam, tādēļ AMELIA var atrast skaistas kāzu kleitas jau sākot no 240 eiro.

Skati AMELIA kāzu salona piedāvājumu šeit: AMELIA KĀZU SALONS

Myosotis

Salonā Myosotis, kas pastāv jau vairāk kā 10 gadus, ikviens tic, ka šajā pasaulē labais vairo labo, tādēļ šodienas Myosotis ir labāks, nekā vakardienas. Un tā dienu no dienas. Vairāk kā 10 gadu laikā iegūta prasme saprast kāzu modes tendences daudz ātrāk, kā arī spēja prognozēt līgavas vēlmes. Myosotis katru gadu iedvesmu gūst labākajās kāzu izstādēs Eiropā, kā arī papildina savu kolekciju no tur gūtajiem jaunumiem. Myosotis nebaidās eksperimentēt, veidojot jaunas kolekcijas, ko novērtē arī klienti, norādot, ka salonā var atrast, ko unikālu un citur neredzamu. Cenu amplitūda salonā ir dažāda – jaunās kolekcijas līgavas kleitas maksā sākot no 900 eiro, bet kleitas no iepriekšējo gadu kolekcijām var iegādāties arī par 300 eiro.

Salons Myosotis strādā tikai pēc iepriekšēja pieraksta.

Atgādinājums līgavām – pirms kleitu uzlaikošanas būs nepieciešams noņemt grimu un rotas, kas varētu bojāt kleitu audumu.

Skati MYOSOTIS kāzu salona piedāvājumu šeit: MYOSOTIS KĀZU SALONS

6. Septembris

Kāzu salons 6. Septembris ir īstena sievišķības un izsmalcinātības pasaule, līgavām piedāvājot plašu klāstu ekskluzīvu dizaineru tērpu, sākot no karaliska stila greznām sniegbaltām kleitām līdz izteikti mūsdienīgiem dažādu krāsu un fasonu tērpiem no diviem pasaulē atzītiem zīmoliem – pašmāju Katya Katya Shehurina un Nīderlandes Modeca Dutch Design.

Zīmola Katya Katya Shehurina kleitas jau sen ir guvušas atzinību visā pasaulē. Tās apvieno sevī universālumu, ērtumu un eleganci, ko izvēlas sievietes daudzās pasaules valstīs. Dizainere tērpos prasmīgi savij mūsdienīgo ar senlaicīgo stilu, izmantojot greznas franču mežģīnes un zīdu. Savukārt zīmola Modeca tērpus raksturo sievišķīgi, figūru akcentējoši un bagātīgi tēli, kurus rotā krāšņas mežģīnes un izšuvumi. Visas kāzu kleitas, kuras atrodas salonā, ir paraugi. Kad izvēle izdarīta, katrai līgavai tiek pasūtīta absolūti jauna kleita. Tieši tādēļ ir svarīgi ņemt vērā laiku, kas būs nepieciešams kāzu kleitas izstrādei. Līgavām tiek piedāvāta arī unikāla iespēja veikt tādas maznozīmīgas izmaiņas Katya Katya Shehurina zīmola kleitu dizainā, kā dekoltē zonas izgriezuma formas, piedurknes vai svārku garuma izmaiņa. Kāzu kleitu cenas salonā 6. Septembris svārstās no 1000 līdz 2500 eiro.

Salona pakalpojumu klāsts ietver arī iespēju iznomāt kleitas no vadošajiem zīmoliem.

Vienas pielaikošanas ilgums salonā parasti ir aptuveni viena stunda, tādēļ būtu nepieciešams uz pielaikošanu pieteikties.

Matu aksesuāri: WILDE HANDMADECROWN ME

Skati 6.SEPTEMBRIS kāzu salona piedāvājumu šeit: 6.SEPTEMBRIS KĀZU SALONS

Love Story

Kāzu salons Love Story piedāvā slavenā spāņu zīmola Pronovias kāzu kleitas un vakartērpus. Pronovias kāzu kleitas ir plaši pazīstamas daudzās pasaules valstīs, un jau 50 gadus šī zīmola kleitas kļūst par īsto un vienīgo sapņu tērpu daudzām līgavām. Kleitas raksturo skaistas un romantiskas mežģīnes, kā arī ideāli silueti – katra kleita šūta tā, lai akcentētu figūras priekšrocības, ļaujot līgavai izskatīties fantastiski. Kāzu kleitu cenas kāzu salonā Love Story svārstās no 500 līdz 2500 eiro.

San Patrick Latvia

Kāzu salonā San Patrick Latvia pieejams plašs kāzu kleitu, vakartērpu, kā arī vīriešu uzvalku piedāvājuma klāsts, kas pieejams gan uz vietas, gan individuāli pasūtāms. Augstais salonā piedāvāto zīmolu līmenis un plašais piedāvājums ir ļāvuši salonam ierindoties Eiropas lielāko kāzu modes veikalu vidū. Salons San Patrick Latvia ir oficiālais tādu pasaulslavenu zīmolu, kā SAN PATRICK, LA SPOSA, IT’S MY PARTY, LES ACCESSORIES, NEW MEN  pārstāvis ar savu ekskluzīvu līniju katrā no pārstāvētajiem zīmoliem. Kāzu kleitu cenas kāzu salonā San Patrick Latvia svārstās no 500 līdz 2000 eiro.

Skati SAN PATRICK kāzu salona piedāvājumu šeit: SAN PATRICK KĀZU SALONS

Foto: Reinis Melioranskis

Video: Brush films

Grims,mati: KRISTA ZVIRGZDIŅA KĀZU GRIMS, FRIZŪRA

Modele: Kristiana Bērziņa

Citi Raksti