Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Ko var pavēstīt astroloģiskās attiecību kartes?

Ko var pavēstīt astroloģiskās attiecību kartes?

Foto: ALIXANN LOOSLE

Pētot astroloģiskās attiecību kartes, atklājas viss, kas ir aiz acīmredzamā, aiz uzburtās ilūzijas, aiz maskas un saldajām kāzu jubileju fotogrāfijām.

Prasmes un zināšanas astroloģijā ir brīnišķīgs instruments, ar kuru, ja ar to prot rīkoties, var izprast daudzus aktuālus jautājumus un arī ielūkoties attiecību aizkulisēs. Par to, ko var atklāt astroloģiskās attiecību kartes, stāsta astroloģe Inita Dilāne.

Ko parāda astroloģiskā attiecību karte?

Pirmkārt, ir individuālajā attiecību horoskopā ir redzamas partneru patiesās lomas – kas viņi viens otram ir. Otrkārt, tas atklāj arī to, kāpēc cilvēki ir satikušies, ko viens otrā veicina, attīsta, sakārto vai, tieši pretēji, bloķē un bremzē. Pie manis vēršas, lai izprastu to, kāds otrs ir, ko var gaidīt un nesagaidīt, īpaši, ja attiecības ir tikko sākušās.

Ar sinastrijas metodes palīdzību (tā dēvē attiecību horoskopu kartes) var izanalizēt attiecības ar bērnu, mīļoto cilvēku, draugu, draudzeni, priekšnieku, darba devēju, padoto, biznesa partneri, uzņēmumu kā veselu kopumu, arī ar mājdzīvnieku un pat ar auto.

Katrs cilvēks mūsu dzīvē ienāk uz konkrētu laika posmu ar noteiktu uzdevumu, sūtību. Kāda tā ir? Cik veiksmīga, harmoniska vai saspringta var izveidoties potenciālā savienība? Attiecību horoskopu kartes palīdz izprast, kāpēc otrs ir tāds, kāds ir, vai, tieši otrādi, kāpēc nav tāds, nerīkojas tā, kā mums varbūt gribētos. Kā partneris izpaudīs savu mīlestību, ko spēj sniegt un ko nekad nevarēs no viņa sagaidīt?

Ko nozīmē mīlestība? Katram savu! Vienam tas ir darbības vārds, citam sajūtas, taču vēl kādam tas ir tikai burtu salikums. Ko satiktais partneris vēlas sagaidīt no attiecībām, ko gaida no laulības?

Atbildes sinastriju kartēs būs redzamas dažnedažādākās. Viens vēlēsies stabilitāti, cits drošību, kaisli, sajūtas, taču citam, pat esot attiecībās, ir svarīga brīvības izjūta vai tīri materiāls aprēķins, vai vēl kāds cits savtīgs izdevīgums. Saliekot kopā abu divu cilvēku dzimšanas kartes, ir iespējams noteikt to, vai pārim ir psiholoģiskā, seksuālā, sociālā saskaņa.

Foto: ALIXANN LOOSLE

Astroloģiskā attiecību karte atklāj to, kas slēpjas aiz acīmredzamā

Vizuālā saderība vai nesaderība parasti ir skaidri redzama. Tas, cik ļoti patīkami vai, gluži pretēji, nekomfortabli ir abiem kopā doties uz svinībām, pasākumiem vai ciemos, ir samērā viegli nolasāms. Vai abi jūtas kā pāris, vai vienkārši ir kā līdzās pastāvoši, eksistējoši līdzgaitnieki uz kādu konkrētu laika nogriezni.

Kā mēs zinām, dzīvē gadās visādi – slaida gara dāma satiek apaļīgu, augumā par viņu īsāku vai varbūt pat vecāku kungu un abi ir patiesi laimīgi. Lieliski saprotas, atbalsta viens otru, ir viens otram. Taču ikdienā ir jāsaskaras apkārtējo uzmanības piesaistīšanu (jo izskatās kā nestandarta pāris). Jāsaskaras ar nosodījumu, šķībiem skatieniem un čukstiem: “Ko gan viņa viņā ir atradusi? Laikam bagāts. Tik nesaderīgs pāris, nu galīgi neder viens otram.” Esat taču kaut ko tādu dzirdējuši, vai ne? 

Vai arī, satiekas tik vizuāli saskanīgs pāris kā Kens un Bārbija, kā divi skaisti balodīši, un šie gan saņem komplimentus: “Tik skaists pāris! Tik saderīgi! Tik ļoti saskanīgi un piestāv viens otram! Viņi noteikti ir un būs ļoti laimīgi! Skaista ģimenīte!” Tik skaisti, ka citus pat pārņem skaudība, līdz brīdim, kad skaistais, spožais pāris izvēlas katrs iet savu ceļu. Un tad gan ir liels pārsteigums.

Vienā no konsultācijām runājos ar kādu puisi, kurš pirms pāris gadiem apprecēja vizuāli skaistu meiteni – modeli. Iemīlēja meitenes vizuālo skaistumu, ar ko viņš tika apburts, un pārējais šķita mazsvarīgi. Apprecēja, ir kopīga meitiņa. Šķita, ka būs laimīga dzīve, jo viņa taču ir tik skaista un arī gudra, un viņa pieder viņam, nevis kādam citam, kurš arī viņu bija iekārojis un medījis.

Es to vienmēr salīdzinu ar konfekti, ar spožo papīriņu, uz ko uzķeras, nezinot, kas ir pildījumā. Īpaši vīriešiem vizuāli skaistā meitene (arī šis piemērs to apliecina) ir iegūtā trofeja, ar ko lepoties, galvenokārt, draugu vidū un celtu savu vīrišķo pašapziņu. Taču, padzīvojot kopā, atklājās, ka meitenei piemīt nesaimnieciskums, neprot plānot izdevumus, sapūdē produktus ledusskapī, ar ko viņam nemitīgi jācīnās, ir alkohola atkarība, un pie tam arī kaut kādas nimfomāniskas tieksmes, kas parādās vienmēr, esot ballītēs, kur ir sveši vīrieši. Pilns komplekts aiz tā spožā papīriņa.

Es vaicāju: “Vai tu to nepamanīji, nejuti jau pašā sākumā?”

Viņš: “It kā nojautu, bet cerēju, ka, apprecoties un tad, kad būs bērniņš, viss mainīsies. Un visi teica, ka mēs tik skaists un saderīgs pāris.”

Kas var mainīties, ja jau attiecību saknītē nekā nav. Nav, kam augt, nav, kam plaukt. Horoskopā bija redzams, ka abus vieno tikai kaisle, iekāre un vizuālā saderība. Nevienas norādes par psiholoģisko, seksuālo saderību, ko bieži vien attiecību sākumā paši nepamana, jo apkārt virmo kaislības un ilūzijas. Tikai pēc pāris gadiem (trīs, četriem) papīriņa spožums apbružājas un atklājas visi savstarpējā horoskopā ierakstītie konflikti, nesaskaņas un arī psiholoģiskā saderība nevar rasties, ja tās jau startā nav bijis (naivi cerot, ka būs).

Un te pat ģimenes psihoterapeits nepalīdzēs. Uz kādu laiku varbūt, bet ne ilgstoši, jo dabiskā attiecību būtība tik un tā, agri vai vēlu, izlīdīs laukā. Un tad jau sakostiem zobiem ir jāsadzīvo, jāpiecieš, jo ir jau kopīga meitiņa un īpašums, ko negribas pārdot, dalīt uz pusēm. Pat, ja sirds varbūt jau sen ir tālu prom. Neviens no viņiem attiecībās nav laimīgs.

Kā liecina novērojumi, citi šķiras, citi turpina eksistēt un, galu galā, sasniedz ilgu laulību un pat nosvin sudraba vai zelta kāzas, piemānot sevi un citus ar šo spožo, taču maldinošo attiecību veidolu. Tas, kāds ir pildījums, tas paliek tikai un vienīgi abu ziņā.

Foto: LILY BRUNDIN

Astroloģiskā karte atklāj, kāda būs attiecību attīstība

Attiecību kartēs var redzēt, kurš kuru spēj darīt laimīgu vai, gluži pretēji, nomāc. Ir vai nav, augsts vai zems ir iespējamais konfliktu potenciāls (tas bieži vien ir svarīgs arī darījumu attiecību veidošanā). Ir iespējams noskaidrot, vai vispār partneri viens ar otru spēs sarunāties, sadarboties, uzticēties, paļauties.

Tas bieži vien ir aktuāls jautājums darba devējiem. Kurš kuram patiesībā ir priekšnieks un kurš padotais – arī tas spilgti parādās, analizējot attiecību horoskopu. Kurš vecāks bērnam ir autoritāte, kurš rezultatīvāk spēj iedvesmot, sniegt padomu mācībās, radošajās aktivitātēs. Kurš kuram patiesībā ir kā skolotājs? To visu ir iespējams uzzināt un saprast, izzinot attiecību astroloģijas burvību.

Ikviens ir sastapies ar tā sauktajiem saderības horoskopiem. Arī es no bērnības atceros, ka žurnālos tika aprakstīta saderība starp Saules zīmēm, piemēram, Zivis sader ar Vēzi, bet nesader ar Dvīņiem utt. Jā, taču tas ir ļoti virspusējs fakts, jo tiek skatīta tikai viena vienīga Saule mijiedarbībā ar otra cilvēka Sauli. Pilnīgi drošs ir apgalvojums, ka nav pasaulē divu vienādu Zivju vai divu vienādu Vēžu, kā arī svarīgi ir saprast to, ka sieviete Vēzis pilnīgi noteikti savās izpausmēs atšķiries no vīrieša Vēža.

Svarīgi ir apzināties to, ka katrs pāris ir unikāls, vienreizējs un neatkārtojams. Nevar noteikt saderību, balstoties uz Saules zīmēm vien. Ir virkne citu svarīgu faktoru, kas ataino to, kā konkrētie cilvēki sadzīvos, sapratīsies un attieksies viens pret otru, un arī to, kāda būs viņu kopdzīve. Man bieži vien nākas dzirdēt no klientiem, ka, piemēram, “Es esmu Auns, viņš ir Mežāzis, es zinu, ka mēs esam nesaderīgi, bet kaut kā saskanīgi dzīvojam kopā nu jau 20 gadus, kā tā?”

Izveidojot abu cilvēku dzimšanas kartes, pavērsies pavisam cita, unikāla informācija. Īpaši kopdzīvē būs svarīga savstarpējā Mēness zīmju mijiedarbība, cik tā ir harmoniska vai saspringta, jo tas norādīs, kā pāris spēs sadzīvot zem viena jumta un risināt saimnieciskos jautājumus gan ēdiena gatavošanā, gan pārtikas izvēlē, gan bērnu audzināšanas jautājumos, pat kopā sagulēšanā vienā telpā vai gultā.

Mēness ataino arī emocijas, tāpēc Mēness kombinācijas būs vērā ņemams rādītājs arī psiholoģiskajā saderībā. Vai pāris ir gluži kā cimds ar roku, vai arī dvēseliski emocionālajā plānā lieliski sapratīsies un būs gluži kā dvēseles radinieki, kas viens otram spēs izkratīt sirdi.

Diezgan bieži ir tā, ka emociju un sajūtu izpausmes un vajadzības vienam un otram ir pilnīgi pretējas. Viens gaida atbalstu caur apskāvienu, otrs uzgriež muguru, sakot: “Pienākšu, tad, kad tavs kreņķis būs pārgājis.” Jo viņam, iespējams, šķiet, ka katram pašam jātiek galā ar savu bēdiņu. Un otrs apvainojas, jo tad, kad otram būtu bēdīgi, tas gan pienāktu un apskautu. Tā rodas nesaskaņas, kad cilvēks gaida to, ko no otra nesagaidīs.

Te pat pāru terapeits nepalīdzēs. Uz laiku varbūt, kamēr pāris rūpīgāk piedomās pie speciālista ieteikumiem, bet ne ilgtermiņā.  Un ar to neko nevar darīt, planētu savstarpējo kombināciju mijiedarbību mainīt nevar. To var izprast, pieņemt vai nepieņemt, sadzīvot ar to vai nesadzīvot.

Ideālu attiecību nav, katrās ir savi klupšanas akmeņi un vērtības. Novērojumi liecina, ka, pat ja nav tik laba seksuālā saskaņa, bet ir laba psiholoģiskā saskaņa, pāris sadzīvos draudzīgāk, nekā tad, kad būs kaisles pilnas naktis, bet emocionāli, dvēseliski nesapratīsies.

Pat mīlestības izpausmju atšķirības ir ierakstītas zvaigznēs

Vērtīgu informāciju sniedz arī Mīlestības planētas viena un otra cilvēka kartē. Pirmkārt, to, kas vienam un otram ir saprotams ar vārdu “mīlestība”. Vienam tas ir paveiktais darbiņš otra labā, kaut vai sniega notīrīšana no mašīnas vai brokastu pagatavošana, kas kādam šķiet pilnīgi pašsaprotama darbība. Viņš to neredz, nenovērtē, bet gaida, piemēram, romantisku pārsteigumu. Gaida, gaida un nesagaida.

Astrologs spēj klientam izskaidrot, ko var sagaidīt un ko ne. Nedaudz humoristisks novērojums ir par gaumi un par dāvanām. Ja šo planētu kombinācijas būs sasvstarpēji saspringtas, tad pat pēc 10 gadu kopā būšanas laulībā, vīrs tik un tā joprojām uzdāvinās to, par ko sieva nebūs priecīga. Gaidīs smaržas, saņems, piemēram, grāmatu, labi, ja interesantu.

Reizēm, kad redzu šīs kombinācijas, es pajautāju, vai patīk dāvināt dāvanas un pārsteigt? Atbilde: “Ak, mēs jau sen viens otram dāvanas nedāvinām, mēs sapratām, ka nav jēgas tērēt naudu, labāk kopā aiziet vakariņās, kur katrs var kaut ko sev izvēlēties.” Ideāli šajā situācijā, jo viņi atrada kompromisu.

Vēl viens piemērs, kad puisis, kurš nesen bija iepazinies ar meiteni, svētkos viņi uzdāvina dāvanu karti saimniecības preču veikalā. Viņa tiešām nebija sajūsmā, jo gaidīja kaut ko romantiskāku, sievišķīgāku un personiskāku. Taču puiša dāvināšanas planēta ir tādā zīmē, kas jau norāda, ka dāvinās praktiskas un saimniecībā noderīgas lietas, tāpēc auskariņus te nesagaidīt. Protams, var aizsvilties, bet var arī saprast, ka savādāk šajās attiecībās nebūs. Kā es vienmēr saku, ka mēs, lai arī cik gribētos, no tomātiem nedabūsim apelsīnu sulu.

Laimes sajūtas vai nelaimes sajūtas esamība obligāti tiek skatīta savstarpējo attiecību analīzē. Var izrādīties, ka viens cilvēks otram savā veidā ir laimes vai nelaimes nesējs (rada nomāktības un smaguma sajūtu). Ja cilvēks attiecībās ir laimes nesējs, tas savam partnerim dod enerģiju, optimismu, dzīvotprieku un tāpēc partneris šajās attiecībās jūtās laimīgs un arī pats laimes nesējs ir laimīgs. Ja cilvēks attiecībās ir nelaimes nesējs, tas uz savu partneri iedarbojas nomācoši un partneris attiecībās jūtas nelaimīgs.

Astroloģiski labākie kāzu datumi

Uzskatu, ka pat laba laulību datuma izvēle nevar ietekmēt pāra saderību vai nesaderību. Nevar pēkšņi rasties psiholoģiskā vai seksuālā saderība vai pazust konflikti, ja tie pārim jau ir attiecību pamatos. Datums ir tikai planētu fons uz šo svētku dienu. Un tāpēc ir labi, lai ir labs datums – lai viss ir harmoniski, līgavai kurpe nespiež, līgavainis skaisti sapucēts, ciemiņi uzvedas kārtīgi, traukus nesaplēš, kautiņu nesarīko. Taču, kā mēz zinām, pat visskaistākās kāzu svinības, kur viss gludi, skaisti, smalki un dārgi – laulības var izjukt pat jau pēc pusgada. Harmonisks pāris izvēlēsies sev labu datumu.

 

Raksta autore: astroloģe Inita Dilāne

astrologeinita.lv

22449407

Fotogrāfi:  Alixann Loosle, Lily Brundin 

Citi Raksti