Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

GLUDAS KĀJAS MĀJAS APSTĀKĻOS

GLUDAS KĀJAS MĀJAS APSTĀKĻOS

Klāt pavasaris, un saule mūs priecē arvien biežāk, turklāt iemesls uzvilkt kleitu vairs nav jāmeklē. šis ir īstais laiks, kad  atbrīvoties no matiņiem ar nesāpīgu un drošu metodi.

LĪGAVĀM izvēlas fotoepilāciju, tāpēc pastāstīsim, kā arī tu vari iegūt gludas kājas mājas apstākļos.

Sausā birstēšanās

Mūsu āda ir lielākais ķermeņa orgāns, turklāt arī redzamākais. Ādas stāvoklis var norādīt uz paradumiem un dzīvesveidu. Ja vēlies skaisti gludu ādu, izmanto sauso birstēšanos. Tas nozīmē, ka sausa āda tiek maigi noberzta ar īpaši tam paredzētu birstīti. Ja tev ir sausa āda uz ceļiem, noteikti pievērs īpašu uzmanību šai zonai. Tas ne tikai palīdzēs atbrīvoties no atmirušajām ādas šūnām, bet arī uzlabos asinsriti un ādas elastību. Vislabāk to darīt pirms dušas, 1-2 reizes nedēļā.

Palutini savu ādu

Neaizmirsti par ādas mitrināšanu, īpaši pēc mazgāšanās, kad poras ir atvērušās un spēj uzņemt labās vielas. Ja būsi izmantojusi skrubi vai sauso birstēšanos, āda būs kļuvusi gludāka, un mitrinošās vielas no ķermeņa krēma vai sviesta spēs labāk uzsūkties. Gadalaikiem mainoties, arī āda pielāgojas, kas nozīmē, ka tā ir pelnījusi papildu rūpes. Īpašu uzmanību pievērs vietām, kas pakļautas saulei, jo pēc garās ziemas ādai tas var būt kas jauns.

gludas kājas mājas apstākļos

Izvēlies efektīvāko metodi

Laikā, kad salonu apmeklējums ir ierobežots vai apgrūtināts, vislabāk, ja no matiņiem vari atbrīvoties mājas apstākļos, sev ērtā laikā. Izvēlies nesāpīgu, drošu, saudzīgu un efektīvu metodi - fotoepilāciju. Mums patīk jaunais Philips Lumea Series fotoepilators ar SenseIQ tehnoloģiju, kas nosaka ādas krāsu un matiņu tipu, un pielāgo gaismas impulsus, lai sniegtu vislabāko rezultātu.

gludas kājas mājas apstākļos

Veic procedūru

Pirms fotoepilācijas veikšanas atbrīvojies no matiņiem; ja āda ir jutīga, dari to dienu pirms fotoepilācijas - fotoepilatora gaismas impulsam jāpiekļūst matiņa folikulam, lai to veiksmīgāk likvidētu. Izvēlies ķermeņa zonai atbilstošo ierīces uzgali. Philips Lumea fotoepilatoram ar SenseIQ tehnoloģiju tādi ir četri: kājām un rokām, sejai, padusēm un bikini zonai. Uzgaļu izmērs un izliekums izstrādāts tā, lai sniegtu vislabāko rezultātu konkrētajā zonā. Izmantojot Smart skin sensoru, ierīce noteiks tavu ādas tipu un pielāgosies. Turot nospiestu gaismas pogu, pārvieto fotoepilatoru pāri apstrādājamajai zonai vai nospied pogu, kad nepieciešams. Intensīvs gaismas impulss iedarbojas uz matiņu saknēm, liekot folikulam pāriet miera fāzē. Tā rezultātā ķermeņa apmatojuma daudzums pakāpeniski samazinās, matiņi paliek smalkāki vai pazūd vispār.

gludas kājas mājas apstākļos

Atkārto

Pirmās 4-5 procedūras jāveic ik pēc divām nedēļām. Pētījumi liecina, ka jau pēc 3 procedūrām matiņu ataugšana samazinās līdz 92%. Pēc tam nākamās 8 procedūras jāveic ik pēc četrām līdz astoņām nedēļām. Pēc apmēram divpadsmit procedūrām ar Philips Lumea fotoepilatoru iegūsi brīnišķīgi gludas kājas mājas apstākļos līdz pat 6 mēnešiem. Atkārtotas procedūras pakāpeniski novērš matu ataugšanu, padarot ādu gludu pieskārieniem, bez pumpiņām un ādas kairinājuma.

gludas kājas mājas apstākļos

Aizsargā ādu

Neaizmirsti, ka pavasarī saule ir visspēcīgākā, un tas var kairināt ādu. Lai kājas būtu skaisti gludas un vienmērīgā tonī, neaizmirsti par saules aizsargkrēmu ar SPF.

Kāpēc Philips Lumea Series 9000 IPL?

Matiņu noņemšana var sagādāt daudz rūpju: tie bieži ataug un mēdz ieaugt, tāpēc ir svarīgi izvēlēties efektīvāko matiņu likvidēšanas metodi. Philips Lumea fotoepilatora izmantošana ir ātra un sniedz lielisku rezultātu. Iedomājies 6 mēnešus bez uztraukuma par ataugušiem matiņiem? Turklāt procedūra ir nesāpīga, un pielāgotie uzgaļi sniegs iespēju  ne tikai iegūt brīnišķīgi gludas kājas, bet atbrīvoties no matiņiem arī citās ķermeņa daļās.

Iegādājies šeit:  PHILIPS


Vairāk informācijas arī: ESI SKAISTA KOPĀ AR PHILIPS

Raksta autore: ELISA RUDZĪTE

Lasi arī: 5 SOĻI KĀ ŽĀVĒT MATUS MĀJĀS KĀ SALONĀ. SADARBĪBĀ AR PHILIPS LATVIJA

Citi Raksti