Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Iznācis jaunais LĪGAVĀM kāzu & kopdzīves grāmatžurnāls Nr. 13 Taizemes noskaņās

Iznācis jaunais LĪGAVĀM kāzu & kopdzīves grāmatžurnāls Nr. 13 Taizemes  noskaņās

Ar patiesu prieku paziņojam, ka jaunais LĪGAVĀM kāzu & kopdzīves grāmatžurnāls ir pieejams ikvienam, kas ne tikai plāno kāzas, bet arī vēlas kopt savas attiecības. Grāmatžurnālā apkopoti gan praktiski kāzu jomas speciālistu padomi, gan iedvesmas stāsti, gan raksti par dažādām ar attiecībām saistītām tēmām. Turklāt šis numurs ieturēts viegli eksotiskās noskaņās, jo līgavas dzīvesstila fotosesija tapusi siltajā Taizemē. Noskaņojies īsteni vasarīgam iedvesmas vilnim!

Pasūtiet grāmatžurnālu ar Omniva vai DPD starpniecību šeit: GRĀMATŽURNĀLS.

Noformējot pasūtījumu, aizpildiet sekojošu informāciju - vārds, uzvārds, mobilā tālruņa numurs, e-pasta adrese, un norādiet, kādu žurnāla vāku vēlaties. Izvēlieties sev tuvāko Omniva vai DPD pakomāta adresi un veiciet apmaksu. Jautājumu gadījumā rakstiet info@ligavam.lv. Brīdī, kad tiks veikta apmaksa, uz norādīto adresi nogādāsim sūtījumu. Jūs saņemsiet SMS un varēsiet doties sūtījumam pakaļ!

Aktuālo DPD Paku Skapju un Omniva tīkla sarakstu varat redzēt šeit.

Ielūkojies grāmatžurnāla lappusēsJūtu eksotika Taizemē

Baudi neatkārtojamo Taizemes dabu un kultūru īpaši žurnālam tapušajā līgavas stila fotosesijā.

Taizemes stila projektu atbalsta:

Līgavas & līgavaiņa dzīvesstils

Sadaļā Līgavas & līgavaiņa dzīvesstils uzvedinošus jautājumus un tēmas pārdomām pirms svarīgā notikuma atradīsi rakstā Saderināšanās laiks - ne tikai kāzu plānošanai. Kā iepazīt vienam otru vēl tuvāk?

Kāzu plānošana

Sadaļā Kāzu plānošana apkopoti nozares profesionāļu padomi un pieredzes stāsti, lai plānošanas process būtu patīkams un baudāms.

Kā sarīkot autentiskas kāzas

Rakstā Kā sarīkot autentiskas kāzas uzzini, kā nonākt līdz jums atbilstošākajam un sirdij tuvākajam kāzu svinību konceptam un to arī īstenot.

Ieskats kāzu aizkulisēs un neparedzētas situācijas kāzu plānošanā

Kāzu rīkotājas Inga Bērziņa rakstā Ieskats kāzu aizkulisēs un Oksana špakova rakstā Neparedzētas situācijas kāzu plānošanā dalās savā profesionālajā redzējumā un sniedz patiesi vērtīgus padomus pāriem, kuri plāno savu īpašu notikumu.

Atplaukt mīlestībā

Grāmatžurnāla lappusēs estētisku veldzējumu sniegs Ilzes Oses pavasarīgā fotosesija Atplaukt mīlestībā.

Kāzu svinības

Sadaļā Kāzu svinības lasi par kāzu kulturālo un enerģētisko nozīmi. Ticam, ka mīlestība nepazīst valstu un kultūru robežas, tādēļ vērsāmies pie kāzu plānotājas Alises Mihimanas, kura rakstā Kad precas divas dažādas kultūras. Dažādu tautību pāra kāzas Latvijā un ārzemēs stāsta par to, kā sarīkot krāšņas kāzas, kurās ietvertas visas kultūras, kas pāri veidojušas.

Kāzu enerģētiskā nozīme

Tāpat mīlestība ir vēl daudz kas vairāk par sajūtu, kas rodas starp diviem cilvēkiem. Tā ir kas pārpasaulīgs un pārlaicīgs, par to lasi rakstā Kāzu enerģētiskā nozīme. Kas patiesībā notiek, savienojoties divām dvēselēm.

Kāzu mode

Katra jaunā kāzu sezona nāk ar svaigām vēsmām, tādēļ sadaļā Kāzu stils & mode iepazīstinām ar šībrīža aktualitātēm. Anita Sedliņa apkopojusi jaunāko kāzu modē rakstā Lakoniskums un karaliski elementi.

Kāzu kleita

Par aktualitātēm, klasiskām vērtībām un to, kā atrast īsto un vienīgo kāzu kleitu, sarunājāmies ar zīmola  Amelii radītāju Ievu Ruku.

šajā grāmatžurnāla numurā neizpaliek arī TOP kāzu salonu apskats, kurā uzzināsi, kur doties pēc savas īpašās kāzu kleitas.

Kopdzīve

Ne tikai tiem, kuri gatavojas kāzām, bet arī tiem, kas jau dzīvo laulībā, īpaši saistoša būs sadaļa Kopdzīve. Tajā lasāma iedvesmojošā intervija Saskaramies, savienojamies un esam vienā enerģijas laukā ar eleganto pāri Antu un Henriju Bukaviem.

Attiecības

Ieva Simanoviča rakstos Sakrālā tuvība un Būt kopā viedumā. Apzinātas attiecības pievēršas kopdzīves augstākajiem, garīgajiem līmeņiem.

Gaidot Bērniņu

Ja plānojat vai gaidāt bērniņu, pārmaiņām jau laikus palīdzēs sagatavoties Zane Ozoliņa rakstā Vai iespējams izvairīties no krīzes attiecībās pēc bērniņa piedzimšanas?

Kāzu stāsti

Neatņemama grāmatžurnāla sastāvdaļa ir Kāzu stāsti. Iedvesmojies no 13 kāzu stāstiem, kuros atradīsi visdažādākos kāzu konceptus un scenārijus - no burvīgām un izsmalcinātām kāzām tepat Rīgā un Latvijas muižās, un mežos līdz elpu aizraujošām kāzām Norvēģijas virsotnēs, Eiropas dienvidos un pat eksotiskajā Bali.

Citi Raksti