Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

IDEJAS VĪRIEŠIEM – KĀ BILDINĀT IZREDZĒTO?

IDEJAS VĪRIEŠIEM – KĀ BILDINĀT IZREDZĒTO?

Dzīvē, lai ietu tālāk, jāsper solis tuvāk. Gluži tāpat arī attiecībās – lai tiktu līdz savas dzīves lielākajam JĀ! jāpasaka vēl viens JĀ! – kā atbilde uz jautājumu, vai precēsies ar mani? Bildinājums, gluži tāpat kā kāzu diena, ir viens un to vajadzētu padarīt tik īpašu, cik vien iespējams. Pāri ir tikpat dažādi, cik viņu intereses un vēlmes, tādēļ

portāls Līgavām.lv apkopoja interesantākās un aizraujošākās bildinājumu idejas.

BILDINĀJUMS KĀ PĀRSTEIGUMS

Lai gan ikviens bildinājums jau savā būtībā ir pārsteigums, tomēr arī bildinājumu var sarīkot kā veselu pārsteiguma ballīti. Tā var būt jūsu izredzētās dzimšanas dienas pārsteiguma ballīte ar draugiem un radiniekiem, kur viens no pārsteiguma elementiem ir arī bildinājums. Vai arī jau vēlāk pēc romantiska bildinājuma, varat kopā doties uz kādu jau iepriekš izraudzītu vietu, kur gaidīs krietns sveicēju pulciņš draugu un tuvinieku izskatā.

PUBLISKAIS BILDINĀJUMS

Mums visiem patīk skatīties Youtube video ar dziedošiem koriem, deju flešmobiem, lielformāta reklāmām un līgavām, kas spiedz no laimes un pārsteiguma, kad uzrodas viņu iemīļotais ar gredzenu rokā. Publiskajiem bildinājumiem ir neskaitāmas variācijas – iesaistīti var tikt ģimenes locekļi, draugi, paziņas un pat svešinieki. Var tikt iestudēta deja kādā no pilsētas lielākajiem laukumiem vai arī var izvēlēties kādu jums abiem īpašu vietu un turpat (kaut pilsētas pašā vidū) krist uz viena ceļa un uzdot maģisko jautājumu. Publiskajos bildinājumos parasti valda īpaša atmosfēra un pārsteigums, tādēļ līgavainim jau laikus vajadzētu padomāt par palīdzību īpašā mirkļa iemūžināšanā – tie var būt tuvi draugi un ģimenes locekļi vai, piemēram, noalgots karikatūrists, kas īpašo mirkli atainos unikālā karikatūrā. Ja līgavaini nemāc bailes, tad publiskie bildinājumi ir ideāli piemēroti, lai, piemēram, lektu ar gumiju ar bildinājuma plakātu rokās vai nolīgtu lidaparātu, kas bildinājumu uzrakstīs debesīs.

BILDINĀJUMS ĀRPUS LATVIJAS

Bildinājums kalna galā vai kādā eksotiskā balto smilšu pludmalē var kļūt par īpaši romantisku piedzīvojumu. Ja līgavainis ir drosmīgāks un spēj sarunāt to ar lidmašīnas kapteini un stjuartiem, tad bildinājumu var izteikt arī lidmašīnā, izmantojot skaļruni – iespējams mazliet ar šova elementu, bet šāds bildinājums paliks atmiņā gan pašai līgavai, gan citiem pasažieriem. Bet klasiskas romantikas cienītājiem pēc garas dienas kādā no Eiropas romantiskajiem galamērķiem, topošā līgava varētu saņemt bildinājumu kopā ar sarkanām rozēm un gredzenu šampanieša glāzē kādā skaistā restorānā.

BILDINĀJUMS AR MĀJU SAJŪTU

Pieliekot izdomu, arī mājās ir iespējami īpaši romantiski bildinājumi. Piemēram, izmantojot atstarojošās zvaigznes uz guļamistabas grieztiem var izveidot uzrakstu: “Kļūsi par manu sievu?”, ieritināties gultā un pirms naktsmiera, izslēdzot gaismu, topošā līgava to pamanīs. Vai arī, atceroties bērnību, maģisko jautājumu ar krītiņiem uzrakstīt uz līgavas bērnības mājas piebraucamā ceļa, pirms tam apciemojot arī līgavas vecākus un lūdzot viņiem izredzētās roku. Bet romantiskai divvientulībai noderēs gan mājās gatavotas restorāna cienīgas vakariņas, gan galda spēļu vakars, kad, spēlējot Scrabble, izveido jautājumu no burtiem.

DIGITĀLAIS BILDINĀJUMS

Mūsdienu digitālajā laikmetā neizpalikt bez bildinājumiem, izmantojot sociālos medijus un digitālās ierīces. Vai tas būtu oriģināls video, kas ievietots Youtube un kuru jūs it kā nejauši vēlaties parādīt draudzenei vai ieraksts uz Facebook sienas. Tā var būt īpaši radīta mājaslapa vai pat jūsu ierakstīta dziesma, kas nejauši sāks skanēt jūsu topošās sievas mūzikas listē. Ir neskaitāmas variācijas, kā izmantot digitālās ierīces savā bildinājumā, bet svarīgi neaizmirst personīgumu, intimitāti un to, ka šis notikums galu galā vairāk domāts jums abiem, nevis, lai iegūtu 100 patīk kādā no sociālajiem tīkliem.

BILDINĀJUMS DARBĀ

Tā kā mēs tik daudz laika pavadām darbā un darba kolēģi teju vai kļūst par mūsu otro ģimeni, tad kādēļ gan neiesaistīt arī viņus bildinājuma norisē? Ja jūsu izredzētā ir skolotāja, tad bildinājumā var pat iesaistīt skolēnus, lielo jautājumu uzrakstot, piemēram, uz tāfeles, savukārt ofisa kolēģi var būt noderīgi, ieplānojot darba tikšanos, kas patiesībā būtu bildinājuma laiks.

BILDINĀJUMS, IZMANTOJOT HUMORU

Smieties vajag un, ja reiz jums ir tā paveicies, ka jūsu izredzētajai ir lieliska humora izjūta, tad arī to vajag izmantot. Šeit var spēlēties ar dažādiem elementiem – gan iecienītāko filmu motīviem (piemēram, gluži kā Džūlija Robertsa filmā “Bēgošā līgava” savam izredzētajam pasniedza savas skriešanas kurpes), gan mīļākajiem saldumiem, kad gredzens tiek paslēpts kinderolā vai rīta brokastu pārslās.

Kāzu jomas TOP eksperti Latvijā iesaka – idejas bildinājumiem: 

 • Atgriešanās pēc vairākiem gadiem pirmā randiņa tikšanās vietā;
 • Kādā no Latvijas mūzikas festivāliem (vasara kā nekā ir festivālu laiks!);
 • Jūras krastā vai Gaujas stāvajos krastos;
 • Zem ūdens ar akvalangiem;
 • Klints virsotnē, kraujas malā (Lielais kanjons ASV jau gaida jūs!);
 • Eksotiskie ceļojumu galamērķi – kādā senlaicīga pils Itālijā, Taizeme, Bora Bora sala, Meksikā, acteku piramīdas galā u.c.;
 • Rožu dārzs;
 • Kalna galā, saulei lecot;
 • Mājās (reizēm tieši tas ir visideālākais bildinājums);
 • Kāpostu, saulespuķu, rapšu vai lavandu laukā;
 • L’elegante Pop-Up Picnic laikā;
 • Uz Pēterbaznīcas gaiļa vai Nacionālajā bibliotēkā;
 • Slidotavā Ziemassvētku vakarā

Oriģinālu un interesantu bildinājumu tev palīdzēs noorganizēt TOP kāzu aģentūras:

 TOP kāzu aģentūras

Foto: Pinterest

Citi Raksti