Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

IZSMALCINĀTA KĀZU IZSTĀDE, KĀZU PLĀNOŠANAS LEKCIJAS, KĀZU MODES ŠOVS

IZSMALCINĀTA KĀZU IZSTĀDE, KĀZU PLĀNOŠANAS LEKCIJAS, KĀZU MODES ŠOVS

Novembris solās būt īpašs mēnesis ikvienai līgavai, vedējiem, kāzu jomas profesionāļiem un interesentiem, jo kāzu TOP medijs LĪGAVĀM aicina uz šī gada gaidītāko nedēļas nogali, kuras laikā 12. novembrī notiks gan izsmalcināta kāzu izstāde un tirgotava, gan dažādas nozares profesionāļu lekcijas, kā arī kāzu kleitu un vakarkleitu izstāde un tirgotava un vērienīgākais kāzu modes šovs Latvijā! Tāpat tiks prezentēts arī jaunais LĪGAVĀM grāmatžurnāla rudens/ziemas numurs – pilns iedvesmas un ideju un kāzu plānotājs, plānojot savas nākamā gada kāzas!

IZSMALCINĀTA KĀZU IZSTĀDE & TIRGOTAVA

Vienā no labākajiem Latvijas restorāniem Bibliotēka Nr.1

No plkst. 12-18

ATRODIET sev piemērotākos kāzu pakalpojumu sniedzējus – labākos, kas pieejami kāzu industrijā Latvijā. Sākot ar svinību vietām, kāzu kleitām, laulību gredzeniem, kāzu dāvanām, kāzu fotogrāfiem, kāzu auto, kāzu ielūgumiem, dekorācijām u.c. Tāpat izstādē būs iespēja saņemt personīgu kāzu rīkotāja konsultāciju par kāzu plānošanu.

Dažādus produktus varēs arī iegādāties uz vietas pasākumā par īpaši izdevīgām cenām.

Romantiskā svētku atsmosfērā, skanot liegai klaviermūzikai, vienā no labākajiem Rīgas restorāniem – Bibliotēka Nr.1, cienāsim jūs ar gardu kafiju un šampanieti.

Iegādājoties biļeti, ikviens apmeklētājs piedalās loterijā par iespēju laimēt Heaven 67 kāzu organizatora pakalpojumus savām kāzām 5000 EUR vērtībā.

Šī ir ikvienas līgavas sapņu balva! Heaven 67 piedāvās maksimāli daudz patiesi vērtīgu dāvanu no saviem sadarbības partneriem. Wedding Box by Heaven 67 piedāvājumā tiks iekļautas tādas dāvanas kā:

 • bezmaksas pilna jūsu kāzu organizēšana no Heaven 67
 • bezmaksas kāzu video sadarbībā ar www.cinema.lv
 • 50% atlaide Pronovias zīmola līgavas kleitai no salona Love Story
 • 50% atlaide fotosesijai pirmskāzu un kāzu dienā, ko nodrošinās talantīgais Māris Kiseļevs
 • dekorāciju nodrošinājums no Heaven 67
 • pilns skaistumkopšanas koptēls līgavai (MUAH) no luksus klases salona STUDIO 17
 • kāzu florostika (līgavas pušķis, piespraudes līgavainim un vedējtēvam, ziedu rokassprādze vedējmātei) no ziedu salona Ziedu sēta
 • Deluxe klases numurs jaunajam pārim viesnīcā Pullman Riga Oldtown 5* ar brokastīm numurā un vēlo izrakstīšanos,

Loterijā piedalās biļetes, kas iegādātas, gan pirms pasākuma (www.ekase.lv), gan izstādes laikā.

13.novembrī www.ligavam.lv portālā un facebook lapā paziņosim laimīgo un sazināsimies ar uzvarētāju!

Piedāvājumā būs arī jaunais LĪGAVĀM kāzu grāmatžurnāls un kāzu plānotājs!

Kāzu tērpu izstādē un tirgotavā restorānā Bibliotēka Nr1 laikā no plkst.12-18, būs iespēja vienuviet piemērīt un iegādāties labāko kāzu salonu un dizaineru kāzu kleitas un vakarkleitas par pievilcīgām cenām.

Love story / Pronovias

Meklē sev kāzu kleitu? Izstādē būs iespēja apskatīt, pielaikot kāzu salona www.lovestory.lv burvīgās kleitas no Pronovias vispasaules kāzu kleitu zīmola.

Chiffon

Chiffon apģērbu sortimentā ir gan ekskluzīvas vakarkleitas, gan kāzu kleitas. Audumi un furnitūra tiek pasūtīti no Francijas un Itālijas audumu ražotājiem, kas tērpiem piešķir oriģinalitāti un neatkārtojamību.

Dinari Couture

Dinari Couture izceļ sievietes skaistumu, pateicoties greznām korsetēm. Zīmols sapludina pagātnes modes elementus ar mūsdienu modes stilu, tādejādi izceļot sievietes eleganci!

Mārtiņš Pūpols

Bagātā pieredze vakartērpu un kāzu kleitu modelēšanā ir iedvesmojusi radīt jaunu zīmolu – BRAND MY WEDDING DAY – Martins Pupols, kas klientiem sniedz plašāku iespēju saņemt personalizētu, profesionālu un augstas kvalitātes servisu kāzu tērpu radīšanā!
Šobrīd, piedāvājam ateljē pakalpojumus individuālai kāzu kleitu šūšanai Rīgā un drīzumā, līdz šim nebijušu iespēju – svētku kleitu modelēt un pasūtīt online režīmā kopā ar dažādiem kāzu aksesuāriem!
Skaistos tērpus būs iespēja apskatīt un tikties ar dizaineru KĀZU TĒRPU IZSTĀDĒ Bibliotēka nr 1 restorānā 12/11 no plkst.12-18 3.stāvā.

9 mēneši

Zīmols 9 mēneši ir specializējies topošo māmiņu kāzu kleitu radīšanā. Visi tērpi radīti Latvijā un pieejami 1 līdz 2 eksemplāros, saglabājot katras kleitas nēsātājai unikalitātes sajūtu kāzu dienā. Kāzu kleitas,kuras ikvienai topošajai māmiņai liks izskatīties sieviešķīgi un eleganti visskaistākajā dzīves periodā.

KV COUTURE / KRISTINA VIIRPALU

Igauņu zīmols, kas piedalījies Parīzes un Ņujorkas modes nedēļās, prezentēs savas skaistās kāzu kleitas gan kāzu izstāde, gan kāzu modes šovā.

BIĻETES CENA 5 EUR

Biļetes šeit: www.ekase.lv

Skati šeit iepriekš notikušo kāzu izstādi Melngalvju namā.

KĀZU PLĀNOŠANAS LEKCIJAS – sarunas ar kāzu jomas profesionāļiem

Jaunatvērtajā 5-zvaigžņu viesnīcā blakus Operai Grand hotel Kempinski Riga

plkst. 13 / 14 / 15 / 16

Sarunu tēmas:

Kā plānot kāzu budžetu un neiekrist slēpto izmaksu lamatās

Kāzu budžeta sadalījums un tāmes veidošana, apslēptās/neparedzamās izmaksas

Sarunu vadīs Gunta Skalberga, Pop Up Sense, pasākumu aģentūra – plkst. 13.00

Kāzu plānošanas knifi

Ar ko sākt, lai kāzu plānošanas process izvērstos par patīkamu posmu. Kā neapjukt milzīgās informācijas gūzmā un kā savā labā izmantot modernās tehnoloģijas. Ko neaizmirst plānošanas procesā, lai izbaudītu kāzu dienu.

Sarunu vadīs Inga Bērziņa, bannte, svētku rīkotāja – plkst. 14.00

Kā tikt pie izcilām kāzu fotogrāfijām?

Stila izvēle, kāzās iesaistīto personu savstarpējā sadarbība, detaļu nozīme, fotosesijas vietas izvēle, līgums u.c.tehniskā informācija

Sarunu vadīs Miks Šēls, TOP kāzu fotogrāfs – plkst. 15.00

Kāzu ceremonijas nozīme un kā saglabāt mieru kāzu dienā

Savas sievišķības un būtības apzināšanās, kā saglabāt mieru un būt saskaņā ar sevi un savu izredzēto un kāzu ceremonijas nozīmīgums

Sarunu vadīs Inin Nini (Moonlight Tribe) – plkst. 16.00

BIĻETES CENA par katru lekciju 5 EUR

Biļetes šeit: www.ekase.lv

Biļešu skaits ierobežots

Gada kāzu modes notikums – vienīgais KĀZU MODES ŠOVS Latvijā 

Jaunatvērtajā 5-zvaigžņu viesnīcā blakus Operai Grand hotel Kempinski Riga

Plkst. 19.00 (ieeja no plkst. 18.30)

Ikvienam apmeklētājam būs iespēja aplūkot Latvijas un ārvalstu TOP kāzu salonu un dizaineru kāzu kleitas un vakarkleitas.  Vairāk kā 100 kāzu tērpi grandiozā šovā, baudot māksliniecisku programmu, piedaloties dziedātājam no Lielbritānijas un sabiedrībā atpazīstamām personām, kas prezentēs katru modes dizaineru.

Tiks pārstāvēti šādi kāzu kleitu un vakarkleitu zīmoli:

PAOLO CORONA PARIS

Ekskluzīvais viesis no Parīzes – Paolo Corona, piedalījies Paris fashion week, skaistās kleitas rotājušas Vogue un Brides magazine vākus! Esam neizsakāmi pagodināti prezentēt jums, dārgās līgavas, kāzu viešņas, šo augstās modes zīmolu!
Arī mūsu jaunajā Līgavām kāzu grāmatžurnāls numura stila lapās būs skatāmas šīs zīmola kleitas, ko iemūžinājusi fotogrāfe Kristine Grinvalde. Projekts tapis sadarbībā ar Luxe Paris Events
Biļetes šeit: www.ekase.lv

KATYA KATYA 

KATYA KATYA ir Rīgā un Londonā bāzēts modes zīmols, kurš gaumīgi un mūsdienīgi apspēlē sievišķības tēmu. Rīdzinieces Katjas Šehurinas vīzija ir radīt tērpus, kas apvieno dažādību, komfortu un laikam nepakļaujošos eleganci. Lai gan vintage stila klātbūtne ir intuitīvi jūtama ikvienā KATYA KATYA meistardarbā, Katja iedvesmu rod mūsdienu pasaules dažādībā. Rūpīgi piemeklēti toņi, franču mežģīnes un itāļu zīds, roku darba aksesuāri rada izsmalcināti drosmīgu un pamanāmu tēlu.

Esi jau sen sapņojusi savā kāzu dienā tērpties KATYA SHEHURINA kāzu kleitā? Šī iespēja ir klāt! Nāc uz kāzu modes šovu un LAIMĒ individuāli dizainētu un šūtu, atbilstoši tavai personībai kāzu kleitu 1500eur vērtībā! Loterijā piedalās iegādātās biļetes. Izlozes rezultāti tiks paziņoti uz vietas, šovam noslēdzoties. Savu kāzu kleitu iespēja pasūtīt gada laikā.

Biļetes šeit: www.ekase.lv

Tik laimīga bija līgava Madara Sviķe Svītiņa, kas laimēja savu kāzu kleitu pagājušajā kāzu modes šovā.

Madara savā kāzu dienā, 2017.gada septembrī ar Katya Katya laimēto kāzu kleitu.

Skati pilnu Madaras & Andreja kāzu stāstu ŠEIT

MILLA NOVA, RARA AVIS – KĀZU GALERIJA / MYOSOTIS

MODECA DUTCH DESIGN

Kāzu salons „6. Septembris” – īstena sievišķības un izsmalcinātības pasaule – piedāvā plašu klāstu ekskluzīvu dizaineru tērpu, sākot no greznām sniegbaltām kleitām karaliskā stilā līdz izteikti mūsdienīgiem dažādu krāsu un fasonu tērpiem no diviem pasaulē atzītiem zīmoliem – pašmāju Katya Katya un Nīderlandes Modeca.

AGNESE EIDUKA

Zīmols veido smalkās rokdarbu tehnikās veidotas kleitas un tērpu papildinošos aksesuārus. Kolekcija tika radīta kā atbilde uz līgavu jautājumu: ko lai velk mugurā otrajā dienā, pēc svinīgā notikuma?

AMELII

Amelia kāzu kleitas atšķiras ar savu askētismu, eleganci un romantismu. Katra detaļa ir roku darbs, ko darinājušas Amelia čaklās šuvējas un dizainere. Divu pilnīgi vienādu kleitu vienkārši nemēdz būt, tas vien jau nozīmē, ka mēs mīlam savu darbu — mūsu kleitas.

EFL FASHION

EFL Fashion dizainere Elmīra Kakimova piedāvā vakarkleitu kolekciju sievietēm. Elmīras radītajiem tērpiem raksturīgas piegulošas formas, sievietes seksualitāti izceļoši silueti un to valkātāju drosme uzdrošināties būt pamanāmām.

ZANE ZAHAROVA

Kāzu kleitu dizaineres Zane Zaharova stila galvenie atslēgas vārdi ir sievišķīgi, auguma siluetu izceļoši un slaidinoši griezumi, romantiskas detaļas un smalki akcenti. Dizainere mīl strādāt ar dažādiem materiāliem ne tikai ar tradicionālo tillu un mežģīnēm, piedāvājot plašāku redzējumu par iespējām. Dizainere aicina līgavas uzdrošināties un šajā dienā izspēlēties.

KV COUTURE / KRISTINA VIIRPALU

KĀZU MODES ŠOVA nākošais viesis ir no Igaunijas- KV Couture / Kristina Viirpalu. KV Couture kāzu kleitas pozicionē laimi brīnumaini krāšņā stilā. Trikotāžas kāzu kleitas ir mūsdienu funkcionalitātes un Igaunijas kultūras mantojuma apvienojums. Pilnīgs roku darbs, kas iedvesmojies no Igaunijas senču adīšanas modeļiem, dod unikālu iespēju nēsāt valsts mantojumu augstās modes veidā. Šīs kleitas neburzās un tās var viegli pārvadāt rokassomiņā. Kleitas sastāv no 2 daļām, kas rada vieglu tērpu valkāšanu un var tikt lietotas arī pēc jūsu lielās kāzu dienas!
KV Couture zīmola kleitas būs iespēja arī apskatīt un iegādāties KĀZU TĒRPU IZSTĀDĒ

Bibliotēka Nr.1 restorānā, sākot no plkst.12-18.

Biļetes šeit: www.ekase.lv

SADONI

Kāzu modes šova viesis – SADONI – norvēģu kāzu modes zīmols! 2003. gadā to radījuši Trude un Hamid Sadoni, īstenojot unikālu nordic kāzu modes stilu. Kāzu tērpi pieejami vairāk kā 50 pasaules valstīs. Kleitas raksturo vienkāršība, tīras līnijas, bohēmas stils un glamūrs, respektējot mūsdienu līgavu! SADONI Bridal 2018 prezentēs savu jaunāko kāzu kleitu kolekciju – “Flower field”! Tiekamies KĀZU MODES ŠOVĀ Grand Hotel Kempinski Riga

Biļetes šeit: www.ekase.lv

DINARI COUTURE

Dinari Couture izceļ sievietes skaistumu, pateicoties greznām korsetēm. Zīmols sapludina pagātnes modes elementus ar mūsdienu modes stilu, tādejādi izceļot sievietes eleganci!

CHIFFON

Chiffon apģērbu sortimentā ir gan ikdienas apģērbs, gan ekskluzīvas vakarkleitas un kāzu kleitas. Dizainere Sarmīte Čippa salonu atvēra 2013. gadā un jau otro gadu katru sezonu izrādām kolekcijas savām klientēm, kas dod iedvesmu mūsu kolektīvam kā arī potenciālajām tērpu īpašniecēm. Katru tērpu iespējams pasūtīt atbilstoši savai figūrai un pielāgot savām vēlmēm. Dizains tiek mainīts, pielāgots ievērojot katras individuālās nianses, tāpēc tērpa tapšana ir sarežģīts un abpusējs process ar vairākām laikošanām, un trīs nedēļas ir maksimālais laiks, lai varētu doties uz balli vai citu sev nozīmīgu pasākumu. Individuālā un kreatīvā pieeja salonā Chiffon devusi plašu atpazīstamību Rīgā un citur Latvijā. Audumi un furnitūra tiek pasūtīti no Francijas un Itālijas audumu ražotājiem, kas tērpiem piešķir oriģinalitāti un neatkārtojamību.

ALONA’S WORKSHOP

AĻONA MJALIKA – kāzu kleitu dizainere piedāvā individuālo kāzu kleitu un vakarkleitu izveidi, sākot no auduma piemeklēšanas līdz pat pēdējās podziņas piešūšanai. Vairāk kā 12 gadu pieredze dizaineres darbā. Katra kleita tiek individuāli izstrādāta, pievēršot uzmanību detaļām un klienta velmēm. Kleita – tā ir sievietes rota, atļaujies būt skaista, viegla un trausla, kombinē savā sapņu kleitā mežģīnes, pērles un visdārgākos dimantus! Neaizmirsīsim par līgavaini – piedāvāju pieskaņotu tauriņa, kaklasaites vai žaketes lakatiņa izstrādi. Par visu ir padomāts!

IEVA ĀDAMSONE

Tērpu māksliniece Ieva Ādamsone : “Es neradu modi, bet radu tērpu, kas atspoguļo valkātāja raksturu, dzīvesveidu un pieredzi. Es radu ietvaru personībai apvienojot tērpos tradicionālo tehniku ar modernām nano tehniloģijām, uzsvaru liekot uz valkājamību. Vairāku gadu pieredze radīt tērpus gan prasīgajai prožektoru gaismām, gan dzīves skatuvei. Nebaidos no izaicinājuma strādāt ar sarežģītām konstrukcijām un nestandarta ķermeņa proporcijām. Mans lielākais atalgojums- sievietes prieka asaras uzvelkot manis radīto tērpu.”

9 MĒNEŠI

Zīmols 9 mēneši ir specializējies topošo māmiņu kāzu kleitu radīšanā. Visi tērpi radīti Latvijā un pieejami 1 līdz 2 eksemplāros, saglabājot katras kleitas nēsātājai unikalitātes sajūtu kāzu dienā. Kāzu kleitas,kuras ikvienai topošajai māmiņai liks izskatīties sieviešķīgi un eleganti visskaistākajā dzīves periodā. Lai skaisti!

WILDE HANDMADE ROTAS

Katra līgava savā īpašajā dienā vēlas būt skaista un neaizmirstama. Evita Vilde Onzule rotas, kas darinātas no eksotisko putnu spalvām un greznotas ar swarovski kristāliem un mežģīnēm līgavu padarīs cēlu, elegantu, īpašu un neaizmirstamu. Spalvu rotas ir viegls un ērts aksesuārs, rada dārgu un elegantu tēlu. Kā arī greznā spalvu rota padarīs krāšņu kāzu kleitu skaistāku, savukārt vienkāršāku kleitu par elegantu.

BRIGITAS STRODAS ROTAS 

Unikāli kāzu kroņi atbilstoši tavai personībai. Dēvēta par kroņu patronesi Latvijā un ne tikai, jo kroņi ir meklējami gan Igaunijā, gan Itālijā, Zviedrijā, Ņujorkā un pat Austrālijā. Brigita taisa mīļu, oriģinālu mākslas darbu. Kroņiem tiek izmantoti vissdažādākie materiāli kā misiņa, kapara un sudraba stieples, antīkas mežģīnes, zīda bantītes, kristāla, stikla un metāla zīlītes un veselu audumu plejādi.

BIĻETES CENA 10 EUR

Biļetes šeit: www.ekase.lv

Biļešu skaits ierobežots

Skati šeit iepriekš notikušo kāzu modes šovu Melngalvju namā

Ikviena iegādātā biļete uz KĀZU MODES ŠOVU piedalīsies loterijā ar iespēju laimēt sekojošus LAIMESTUS:

 • KATYA KATYA kāzu kleitu 1500eur vērtībā.

Īpaši Katjas Šehurinas dizainētu konkrētai līgavai.

 • Atpūtu 5* Grand Hotel Kempinski Riga:

  • 2 Spa / dienas apmeklējuma kartes
  • Afternoon Tea ceremonija 2 personām Lobby Lounge zonā
 • Eisenberg Paris sejas kopšanas līdzekli.

Šis īpaši iedarbīgais, samtainās tekstūras nakts kopšanas līdzeklis atjauno ādu, un ir grezni bagātināts ar īstu dimanta pulveri, kas veicina mikrocirkulāciju, harmonizē sejas toni un izgaismo ādu. Rezultāti: āda ir atjaunota, apgādāta ar skābekli un aizsargāta, tā atgūst mirdzumu un spēju pašai atjaunoties. Intensīvi uzlabojošs, atjaunojošs krēms naktij nogurušai un nedzīvai ādai.

Ekskluzīvu Mercedes Benz auto kāzu dienai no ATT agency

Iespēja laimēt Mercedes Benz W222 – 2016.gada auto jūsu kāzu dienai. Piedāvājumā iekļauts auto vadītājs, auto īre, un degviela 100km.

Biļetes šeit: www.ekase.lv

Biļešu skaits ierobežots

Citi Raksti