Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

JEĻENAS UN EINĀRA ELEGANTAIS MĪLESTĪBAS STĀSTS

JEĻENAS UN EINĀRA ELEGANTAIS MĪLESTĪBAS STĀSTS

Jeļena un Einārs iepazinās jau 10. klasē, un viņu vidusskolas mīlasstāsts viņus aizveda līdz kāzu dienai pagājušā vasarā. Viņi par sevi saka – jau no paša sākuma bija nepārvarama vēlme būt kopā. Savukārt pēc kāzām abi savās attiecībās izjūt lielāku briedumu, atbildību un dziļumu, kā arī biežāk saka un domā “mēs”, nevis “es”.

Smalkas, elegantas un romantiskas kāzas

Jeļena un Einārs savas kāzas jau no paša sākuma redzēja smalkas, elegantas un romantiskas, gluži tāpat kā pati līgava. Tas tika panākts, kāzas svinot Bīriņu pilī, kā arī uzaicinot stīgu orķestri, kura priekšnesumus gan varēja baudīt tikai kāzu viesi, jo Jeļena un Einārs tajā laikā bija fotosesijā. Par kāzu mašīnu jaunais pāris izvēlējās Rolls-Royce, kuru vadīja pats īpašnieks. Viņu kāzas bija pilnas detaļām – smalki un samtaini ielūgumi, svinību galds, kas klāts ar ziediem un mirdzošu galdautu, kā arī īpašā kāzu deja.

“Plānojot kāzas, domājām par to, kā tās padarīt atraktīvas, lai viesiem nav garlaicīgi. Mēs nevienam viesim nestāstījām, kāda kāzu programma viņus gaida, saglabājām intrigu.

Bija uzaicināts bārmenis, kurš pasniedza gardus kokteiļus un sniedza nelielu priekšnesumu, tika uzaicināti dejotāji, kuru dejošanas izpildījums sakāpināja emocijas, beigās arī viesi tika aicinati iesaistīties dejā. Un, protams, lielākais pārsteigums viesiem bija Intars Busulis. Visi bija sajūsmā par viņu. Mēs ar vīru izvēlejāmies viņa izpildīto dziesmu “Я ТЕБЯ РИСУЮ” savai pirmajai dejai, kuru viņš izpildīja mūsu dejas laikā. Pirms dejas visi viesi tika uzaicinati uz terases. Neviens nezināja, ka uzstāsies Busulis. Bet visu vakaru noslēdza brīnišķīgs salūts virs ezera,” spožākos kāzu mirkļus atceras Jeļena. Tomēr pats īpašākais mirklis, protams, Jeļenai bija, kad stāvēja pie Krimuldas baznīcas durvīm un gatavojās iziet pie vīra.

“Es biju tik saviļņota un uztraukusies, ka man pat bija grūti elpot. Es elpoju ļoti skaļi,” smaidot saka Jeļena.

Kāzu plānošanā uzticējās organizatorei

Par savu kāzu svinību vietu Jeļena un Einārs izvēlējās Bīriņu pili, un atzīst, ka jau no paša sākuma šajā vietā iemīlējušies.

“Biju līgava, kura īpaši neiedziļinājās detaļās, pilnībā nodevos savas kāzu kleitas meklēšanai, ielūgumiem un dejas apmācībām. Kopējais kāzu koncepts man bija skaidrs, bet es pilnībā uzticējos kāzu organizatorei.

Līdz ar to kāzu periodā jutos mierīgi, un baudīju notiekošo. To mēs arī ieteiktu citiem pāriem – neiespringt. Galvenais ir baudīt mirkļus kopā, lai kāzu gaidīšanas laiks būtu patīkams, nevis stresa pilns,” iesaka Jeļena.

Atkārtot, atkārtot!

Galu galā Jeļena un Einārs atzīst, ka viņu kāzu dienā viss izdevās, kā iecerēts. Pat vēl labāk.

“Kāzu viesi bija sajūsmā. Un mēs tāpat, protams. Draugi teica, ka vajadzētu atkārtot. Viesiem gribējās šo dienu pagarināt vēl un vēl. Mēs metaforiski to salīdzinājām ar ēšanu “ir labāk, kad nedaudz nepietiekami apēsts, nekā parēdies,” tā Jeļena.

Kāzu organizatore: Boutique Event Planning by Alise Kolosova

Kāzu fotogrāfs: Bazaly Photography

Kāzu kleita: Myosotis veikals, kleita Milla Nova

Kāzu ceremonijas vieta: Krimuldas baznīca

Kāzu svinību vieta: Bīriņu pils

Kāzu make-up: Linda Briede

Kāzu vadītāji: Stass Florencovs un Natalya Olesik

Pilnu kāzu stāstu skati šeit: JEĻENA & EINĀRS

Citi Raksti