Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

SKAISTĀKO KĀZU DĀVANU TOPS

SKAISTĀKO KĀZU DĀVANU TOPS

Trauki runā, trauki skan. Katram dzīves pagriezienam ir sava skaņa. Sudraba karotīte ieskandina kristības, kristāla glāzes – kāzas un citas lielas svinības. Pirmie paša pirktie šķīvji drosmīgi šķind, pārceļoties uz jauno dzīvesvietu. Kafijas krūzīte svētdienas rītos pieskaras tasītei klusām, lai nepamodinātu mīļos. Bet, kad sāk skanēt katli un pannas un dzirdams mīļākās servīzes tinkšķis, – droši zināms, ka pienācis laiks svētkiem. Labu dzīvi var pazīt pēc skaņas. Tā nāk no labiem traukiem.

RITO  veikali jau 25 gadus ir bijuši lielu dzīves notikumu liecinieki, ne jau tieši, bet caur dāvanām! Šobrīd droši varam sevi saukt nu jau par īstiem lietpratējiem.

Ko dāvāt nozīmīgos brīžos? Mūžīgais jautājums! Lai atvieglotu dāvanu izvēli, esam apkopojuši populārāko dāvanu izvēli jaunlaulātajiem.

Kāzu dāvanu tops:

 1. Topa augšgalā noteikti jāizceļ dāvanu kartes! Tā ir ne tikai iespēja saņemt skaistu vai praktisku lietu virtuvei un mājai, bet arī izbaudīt iepirkšanās procesu, un pašam dāvanas saņēmējam būt savu vēlmju noteicējam.

  kāzu dāvanu tops
  Trauki: RITO

 2. Galda piederumu komplekti būs skaista un praktiska dāvana jaunajam pārim kopdzīvi uzsākot. Galda piederumu komplekts ir izvēle Nr.2, jo jaunā pāra virtuve nav iedomājama bez vienādiem un skaistiem galda piederumiem.

  kāzu dāvanu tops
  Trauki: RITO

 3. Klasiskas vērtības nemainās. Trauku servīze ir vienlaikus eleganta un ļoti noderīga dāvana. RITO plašajā klāstā atradīsi dažāda izmēra, krāsu, materiālu un formu, kā arī dažādu komplektāciju trauku servīzes.

  kāzu dāvanu tops
  Trauki: RITO

 4. Paliekoša un skaista dāvana noteikti būs glāzes.  RITO veikalos atradīsi dažādas glāžu sērijas, kā arī  īpašus šampanieša glāžu komplektus, īpaši paredzētus tikai jaunajam pārim.

  kāzu dāvanu tops
  Trauki: RITO

 5. Nezūdošai romantikai – mīkstās paplātes brokastu servēšanai gultā. Šī dāvana noteikti būs katra pāra saldākais sapnis.

  kāzu dāvanu tops
  Trauki: RITO

 6. Personiskai dāvanai izvēlies vāzi, kas gandrīz kā kristāla glāzes nepieciešama ikkatrā miteklī. Vāzi iespējams izvēlēties atbilstošu dāvātajiem ziediem un kombinēt ar skaistu kartiņu.

  kāzu dāvanu tops
  Trauki: RITO

Kāzu dāvanai noteikti ir jābūt īpašai un skaisti iesaiņotai! RITO veikalos pieejams plašs klāsts ar iesaiņojamiem papīriem un greznām lentām. Pieredzējušās pārdevējas palīdzēs izvēlēties un radīt skaistu un personisku iesaiņojumu jūsu izvēlētai dāvanai.

Foto: Publicitātes

Kāzu dāvanas meklē arī šeit: KĀZU DĀVANAS

Citi Raksti