Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

KĀZU DEKORATORE: LĪGAVAS IR KĻUVUŠAS DROSMĪGĀKAS!

KĀZU DEKORATORE: LĪGAVAS IR KĻUVUŠAS DROSMĪGĀKAS!

Decembris ir laiks, kad ne tikai gatavojamies gada skaistākajiem un ģimeniskākajiem svētkiem, bet arī atskatāmies uz gada laikā piedzīvoto. Gan katrs individuāli, gan visi kopā. Arī kāzu nozarē strādājošiem šis bijis patiesi aizraujošs un interesants gads, tādēļ

līdz pat gada beigām LĪGAVĀM.LV dalīsies TOP kāzu ekspertu viedokļos par šo gadu un cerībām par gaidāmo.

Kāzu dekoratore un rīkotāja Iluta Piternika / MintDeco norāda, ka šī gada kāzu sezona ir bijusi ļoti intensīva ne tikai darba apjoma ziņā, bet arī emociju un krāsu ziņā. Līgavas esot kļuvušas arvien drosmīgākas. “Līgavas vairs nevēlas būt tikai maigas, bet grib savu spilgto personību izcelt ne tikai savā vizuālajā tēlā, bet arī kopējā kāzu noformējumā. Mums kā dekoratoriem kļūst arvien interesantāk strādāt, jo dekorācijās var integrēt dažādus interjera priekšmetus un aksesuārus, ko agrāk nemaz neatļāvās kāzu noformējumā iekļaut. Piemēram, sarkanus paklājus, vecas vīna mucas un citas lietas. Ļoti priecājos, ka kāzās ir atgriezušās apjomīgas krāšņas ziedu kompozīcijas, kas vintage/rustic kāzu posmā bija pieklusušas.

šovasar esam aizsākuši jaunajiem pāriem izdekorēt arī nakts pārsteiguma vietas, par kurām viņiem nebija ne jausmas. Piemēram, nakts brīvdabas kino vai nakts buduārs.

Ceru, ka šo ideju savā kāzu konceptā jau nākošajā gadā iekļaus arī citi vedēji vai kāzu rīkotāji, jo no pieredzes varu pateikt, ka jaunajam pārim īsi pirms mičošanas ir nepieciešams atpūsties no viesiem un šādā skaistā vietā pabūt divvientulībā, lai samīļotos un emocionāli sagatavotos pēdējam kāzu dienas rituālam - mičošanai,” iesaka Iluta.

Kāzu dekoratore saka paldies visiem šīs sezonas kāzu pāriem par uzticēšanos, mieru un paļāvību. “Par katru no šiem pāriem esam daudz domājuši un veltījuši savu sirds darbu. Noteikti skaļi varu apgalvot, ka man šajā un iepriekšējās sezonās ir bijušas ļoti skaistas līgavas un laimīgi līgavaiņi. Vēl joprojām pasakos visumam par iespēju darīt tik skaistu darbu un būt klāt jaunu ģimeņu dzimšanā,” tā Iluta.

Viņa atzīst, ka šobrīd nākošā gada kāzu kalendārs aktīvi pildās. “Jau tagad priekā berzēju rokas, redzot, cik interesanti būs nākošā gada kāzu koncepti, izvēlētās vietas un jaunā pāra vēlmes.

Kāzu dekorators pēc būtības ir mākslinieks, kam patīk kāzu dienā atstāt skaistus un pārdomātus otas triepienus. Lai šis būtu tieši jūsu mākslas darbs, svarīgi ir apzināt tieši savu kāzu sajūtu un uzticamus palīgus, kas to realizēs.

Lai nākošā gada pāriem ir mierīga gatavošanās kāzām un spēja atturēties no stresa, kurā negribot var ievilkt apkārtējie,” novēl Iluta.

Skati MintDeco dekorētās kāzas šeit: MINTDECO

Citi Raksti