Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kāzu kleitas iegāde sākotnēji var šķist neiespējamā misija, taču, ja esi veikusi nelielu izpēti, lai uzzinātu, kādi ir kāzu kleitu stili, to iedalījums un saistībā ar tiem lietotā terminoloģija, tad tas noteikti palīdzēs saprast, ko kāzu salonā tev piedāvā un ko tu pati vēlies. šeit ir pārskatāms ceļvedis.

1. A silueta kleita

A silueta kleitas ir ideāli piemērotas jebkuram ķermeņa “tipam”. Par A silueta kleitu to sauc tāpēc, ka tā atgādina burtu A, tai ir pieguloša augšdaļa līdz viduklim, tad tā kļūst platāka no vidukļa līdz apakšmalai. Tā ir kā balles kleitas mazā māsa, galvenā atšķirība ir tā, ka svārki ir mazāk kupli un pakāpeniski paplatinās.

Līgavai ar izteiktākiem gurniem, kura nevēlas tos kāzu dienā izcelt, kleita būs īpaši piemērota. A līnijas forma pārslīd pāri gurniem, padarot vidukli mazāku un novirzot skatītāja skatienu uz krūtīm. Petit jeb smalka auguma līgavas var to izmantot, lai vizuāli pagarinātu augumu, vienīgi šajā gadījumā nevar izvēlēties fasonu bez lencēm.

2. Balles kleita

Arī šī kleita lieliski piestāvēs jebkurai līgavai, ja vien šādas kleitas līgavai pašai patīk. Balles kleitas ir tradicionālais princeses vai Bārbijas stils, kurā pieguloša augšdaļa ir apvienota ar dramatiskiem, kupliem svārkiem. Tas ir ļoti glaimojošs siluets tām līgavām, kurām ir lielāks krūšu izmērs vai platāki pleci, jo tas izlīdzina ķermeņa augšdaļas un apakšdaļas proporcijas. Tomēr maza auguma līgavām jābūt uzmanīgām, jo var gadīties, ka jūsu personība pazūd aiz kuplajiem svārkiem.

šis stils izstaro glamūru un ir lieliski piemērots līgavām, kuras sapņo par klasiskām pasaku kāzām. Apvienojot mežģīņu augšdaļu un kuplu apakšdaļu, svārkus ar volāniem vai ielocēm, jūs patiešām izcelsiet smalko vidukli.

3. Pagarinātas korsetes kleita

Korsešu kleitām ir piegulošs ņieburs, kas beidzas tieši zem dabiskās vidukļa līnijas, un ņiebura priekšpusē ir maiga V forma. šis stils pagarina ķermeņa augšdaļu, bet pievērš uzmanību arī viduklim, tāpēc šādu kleitu nevajadzētu izvēlēties, ja nav vēlēšanās pievērst uzmanību vēderam.

4. Kolonnas vai taisna silueta kleita

šī silueta kleitas parasti izvēlas sportiska auguma īpašnieces. Piegulošs, taisns siluets, kas stiepjas tieši no kakla līdz apakšmalai. Tas izskatās lieliski jebkurām slaidām figūrām, taču tas ir nepielūdzams, jo audums parasti nav elastīgs. Taisna silueta kleitas pieguļ ķermeņa dabiskajai formai, tāpēc tā ir lieliska izvēle, ja vēlaties parādīt savu vijīgo augumu, taču no šādām kleitām jāizvairās, ja nevēlaties izcelt gurnus.

5. Kleita ar pazeminātu vidukli

Kleitai ar pazeminātu jostasvietu viduklis nokrīt zem dabiskās līnijas līdz gurnu vidum. šo kleitu var būt grūtāk novilkt un tajā var būt ne tik komfortabli apsēsties un kustēties. Vizuāli tiek pagarināta ķermeņa augšdaļa, kas nozīmē, ka mazāka auguma sieviešu kājas var izskatīties īsākas.

6. Empire stila kleita

Kleita, kura noslēpj vidukli un izceļ krūtis. Empire siluetiem ir augsta vidukļa līnija, kas sākas tieši zem krūšu līnijas, un pieguloša krūšu daļa. Svārki parasti ir gari un krītoši. Ķermeņa aprises zem šādas svārku daļas nav redzamas un šāda tipa kleita palīdz vizuāli pagarināt ķermeni.

Empire kleitas ir lieliski piemērotas slaidām līgavām ar nelielu krūšu izmēru un līgavām, kuras vēlas izskatīties garākas. šīs kleitas arī lieliski nomaskē vidukļa un gurnu apvidu, kājas, ja kādai no šīm zonām nevēlaties pievērst uzmanību.

7. Nāriņas tipa kleita

Nāriņas kleitas ir cieši piegulošas līgavas ķermenim un to paplatinājums sākas ceļgala rajonā vai zem tā. Tas rada nāras astes formu un lieliski izceļ visus izliekumus. Galvenā atšķirība starp nāras un trompetes kleitu (zemāk) ir vieta, kur sākas paplatinājums. Trompetei piegulošā kleitas daļa ir līdz augšstilba vidusdaļai, savukārt nāras kleita ievērojami paplatinās zem ceļgala.

Izvēloties mežģīnes kā galveno materiālu, tās novērsīs uzmanību no visiem izcilnīšiem, kuriem kleita varētu piegulēt un tos ieskaut. šī kleita noteikti arī pieprasa augstus papēžus, lai vizuāli pagarinātu kāju daļu. Tāpēc kurpes jāizvēlas rūpīgi, lai būtu ērti tajās visu dienu.

8. Trompetes tipa kleita

Trompetes tipa kleita ir kaut kur starp A līnijas kleitu un nāriņas kleitu. Audums ir piegulošs ķermenim no augšas līdz augšstilba vidum, kur tas paplatinās līdz grīdai trompetes formā. Visus šos nosaukumus kleitu dizaineri bieži lieto kā sinonīmus, tāpēc noteikti skaidri apskatiet, kur sākas kleitas, kuru pielaikojat, paplatinājums. Trompetes kleitās ir vieglāk pārvietoties, jo paplatinājums ir virs ceļgala.

9. Princeses vai karaliskā stila kleita

Princeses vai karaliskā stila kleita nav tas pats, kas balles kleita. Princešu stila kleitā ir izmantotas iešuves, kuras stiepjas no kleitas augšdaļas līdz apakšmalai un ir garas un izliektas. Kleitai nav griezuma līnijas viduklī. Iešuves palīdz kleitai cieši piegulēt līgavas ķermenim, kas to slaidina un piešķir vairāk vietas krūšu zonā. Izskatās lieliski jebkuram augumam.

10. Īsā vai tējas garuma kleita

Tās ir pavisam vienkāršas kleitas ar īsāku apakšmalu. Tās ir vai nu midi garuma, vai mini. šādas kleitas parasti izvēlas līgavas, kuru kāzas notiek kādā ļoti karstā zemē, pludmalē.

11. Divdaļīga kleita

Tradicionālās kāzu kleitas divdaļīga versija. Piemēram, augšdaļas un svārku komplekts vai kleita ar noņemamiem virssvārkiem ļauj mainīt tērpa izskatu. Turklāt šāda tipa kleitas var pēc tam izmantot arī citos pasākumos. Piemēram, korsetes daļu nēsājot ar biksēm un tamlīdzīgi.

12. Kombinezons

Kombinezons ir stilīgs, moderns un jautrs. Neatkarīgi no tā, vai bikses ir šaura piegriezuma vai platas, tās nodrošina papildu komfortu no ceremonijas līdz pat ballītes beigām. Turklāt kombinezons var būt arī ar šortiem!

Raksta autors: Imidža Klase

Savu īsto kāzu kleitu meklē šeit: VAKARKLEITAS / KĀZU KLEITAS

Lasi arī: 2023. GADA POPULĀRĀKĀS KĀZU KLEITU TENDENCES

Citi Raksti