Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kad apkārt nav neviena, jūs varat būt viens otram!

Šis covid laiks ir licis mums domāt citādāk un mainīt ierasto lietu kārtību – arī kāzu plānošanas un organizēšanas jautājumā. Plānojot savu neaizmirstamo dienu, nevajag uztraukties par to, ka nevarēsiet uzaicināt klātienē visus sev tuvos un mīļos kuplā skaitā. Laiks būt radošiem un pārliecināties par mazformāta kāzu skaistumu, būt kopā ar pašiem, pašiem tuvākajiem un pārvērst sapņus realitātē.

apprecēties covid
Foto: VALDIS KAULIŅŠ

Laiks ķerties pie plāna B!

Jāatzīst, ka mazākam cilvēku lokam ir vieglāk atrast piemērotu svinēšanas vietu. Iespējams, ka sapņoji par kādu krāšņu nelielu muižu, bet cilvēku skaits viesu sarakstā apslāpēja šo domu. Izmanto šo iespēju, jo pie mums Latvijā ir tik daudz skaistu, romantisku vietu, kur pavadīt neaizmirstamas nelielas svinības greznā vidē! Privātākā gaisotnē sajutīsiet arī personiskāku attieksmi.

apprecēties covid
Foto: LAURA VIĻUMA

Atsevišķās pozīcijās, kā norises vieta, ēdināšana, naktsmītnes u.c., jūsu izdevumi samazināsies, kas ļauj ieguldīt līdzekļus krāšņākās dekorācijās ceremonijas vietā un norises vietas noformējumā. Greznas ziedu kompozīcijas, eleganti trauki, sveces un citas bagātīgas dekorācijas, kas ļaus jums priecēt acis un sirdis. Atvēliet budžetu floristiem un dekoratoriem, kas realizēs jebkuru jusu vēlmi un pievērsiet lielāku uzmanību detaļām.

Ļaujieties gurmānām izvirtībām personīga šefpavāra izpildījumā – ekskluzīva ēdienkarte tikai jums un jūsu tuvākajiem. Šī noteikti ir pozīcija, kur jūsu izdevumi, iespējams, lielāku kāzu gadījumā būtu ierobežotāki, bet tagad varat atļauties ko tādu, ko citā formātā nedarītu.

apprecēties covid
Foto: KRISTAPS BARDZIŅŠ

Skaistām atmiņām skaistas fotogrāfijas un video! Atvēliet budžetu fotogrāfiem un video operatoriem, kas jūsu dienu iemūžinās augstā kvalitātē. Šie noteikti būs īntīmāki brīži, kurus iemūžināt. Jo mazāk viesu – jo vairāk laika uzņemt foto tieši ar viesiem, jo lielākās kāzās šis moments bieži vien tiek ļoti sasteigts, bet tagad varat lēni ieelpot, izelpot un izbaudīt mirkļus ar saviem tuvākajiem.

apprecēties covid
Foto: LAURA VIĻUMA

Lai arī nevaram svinēt kopā ar viesiem līdz rīta gaismai, ņemot vērā šī brīža covid ierobežojumus, jūs varat rītausmu sagaidīt divi vien intīmākā gaisotnē.

Sagaidiet saullēktu viens otra apskāvienos.

Tas būs tik maģisks brīdis! Un kāzu organizatori noteikti palīdzēs atrast piemēroto vietu un iekārtot to tā, lai jums būtu silti un mājīgi.

Neaizmirstiet par sejas aizsargmaskām!

Neaizmirstiet par sejas aizsargmaskām! Ja valstī noteiktie covid ierobežojumi joprojām liek nēsāt maskas, radiet savas īpašās un modernās kāzu seju aizsargmaskas, kuru dizains pielāgots tieši jums. Arī viesiem tā būs kā neliela dāvana. Un, protams, distancēšanās. Krēslu izkārtojums ceremonijas vietā un kāzu norises vietā ļaus to ievērot.

apprecēties covid
Foto: EDIJS LĀNS

Plāns C!

Nav noslēpums, ka šis ir digitāls laiks pasākumu jomā, kad tehnoloģijas ir lielākā daļa mūsu ikdienas un notikumu. Ja jūs nebiedē un nemulsina kameras un jūtaties brīvi to priekšā, esiet kopā ar saviem mīļajiem šajā dienā un ļaujiet viņiem priecāties kopā ar jums tiešraidē. Profesionāla filmēšanas komanda nodrošinās kvalitatīvu kāzu tiešraidi jebkurā ierīcē.

Nosūtiet viesiem digitālus ielūgumus ar tiešraides linku. Saviem viesiem varat sarūpēt nelielas dāvanas – piemēram, prosecco ar uzkodām un nelielu dāvanu no jums, kas viņiem atgādinās par šo kāzu dienu. Varat iekļaut iekšā jau sagatavotu aploksni ar adresi, kuru katrs var jums nosūtīt atpakaļ ar mīļu novēlējumu vai pat sirsnīgu vēstuli jaunajam pārim. Mūsdienās to visu ir tik ātri un ērti nosutīt caur pakomātu vai kurjera starpniecību. Fonā jūsu izvēlētā mūzika un krāšņas dekorācijas, viesu tosti un siltie vārdi – tas viss kopā joprojām rada maģisku notikumu.

Un neaizmirstiet par kopbildi!

Mīlestības svētki nav atcelti un nebaidieties nosvinēt tos citā formātā jebkādos apstākļos! Mēs katrs esam savas dienas arhitekti, kas būvē skaistus un neaizmirstamus notikumus. Ja esi apjucis un nezini, kā šo dienu “uzbūvēt”, kāzu organizatori un aģentūras būs tie, kas padomās par katru detaļu un palīdzēs uzburt neaizmistamu dienu!

apprecēties covid
Foto: ANNIJA VELDRE

Raksta autors: LISTT WEDDINGS

Foto: KLAIDS LIELBIKSIS, EDIJA LĀNS, ANNIJA VELDRE, LAURA VIĻUMA, KRISTAPS BARDZIŅŠ, VALDIS KAULIŅŠ


Lasi arī: KĀZAS COVID LAIKĀ. KĀ MUMS PALĪDZĒJA KOUČINGS

Citi Raksti