Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Tas, kā jūtamies un kāda ir mūsu dzīves kvalitāte, lielā mērā saistīts ar  to, kāda ir vide, kurā atrodamies. Gaismas piepildītas telpas, izsmalcināti un kvalitatīvi priekšmeti, svaigi ziedi un patīkama atmosfēra, noteikti vairos pozitīvu enerģiju, uzlabos garastāvokli un atmodinās radošumu. Brīžos, kad vēlamies iepriecināt savus vecākus, līgavas māsas, vedējus vai jebkuru citu sev nozīmīgu cilvēku ar skaistu dāvanu, ir vērts padomāt, kādu vēstījumu šī dāvana pauž.

LĪGAVĀM apkopoja 5 svarīgus kritērijus izcilu luksusa dāvanu iegādei.

Kam dāvana paredzēta

Svarīgākais aspekts dāvanas izvēlē ir cilvēks, ko vēlamies apdāvināt. Īpaša persona pelnījusi īpašu un pārdomātu dāvanu. Apsver, ko šis cilvēks patiesi vēlētos, kā viņa dzīves telpā pietrūkst, un kas patiesi iepriecinātu. Ieklausies viņa teiktajā, jo ļoti bieži tieši šādi varam atklāt otra vēlmes. Varbūt mamma jau sen sapņo par skaistu kristāla vāzi, kas rotās ēdamistabas galdu ar ziediem no viņas dārza. Draudzene, kas vienmēr pārsteidz ar elegantu galda klājumu, novērtēs augstākās kvalitātes galda piederumus un porcelāna traukus. Vectēvs, kas svētkos viesus cienā ar viskiju, priecāsies par skaistu karafi. Uzdāvinot to, ko otrs kārojis, parādīsi, ka pievērs uzmanību otra dzīvesstilam, ievēro detaļas un uzmanīgi klausies.

davanas crystal boutique
Dāvanas: CRYSTAL BOUTIQUE

Kvalitātes nozīme

Izvēloties izsmalcinātas luksusa preces, mēs ne tikai iepriecinām otru, bet arī norādām, ka šis cilvēks pelnījis pašu labāko. Dāvana dāvināšanas pēc var izraisīt vilšanos, tāpēc svarīgi saprast dāvināšanas mērķi un izdarīt pārdomātu izvēli. Kvalitatīvas preces ir investīcija, un jebkurš novērtēs dāvanu, kas nemainot savu vizuālo izskatu vai funkcijas, kalpos gadiem ilgi.

LĪGAVĀM ļoti patīk Crystal Boutique salona piedāvājums. Šeit atradīsi izcilas kvalitātes luksusa interjera priekšmetus, traukus, rotas un aksesuārus.

davanas crystal boutique
Dāvanas: CRYSTAL BOUTIQUE

Priekšmeti dzīves baudīšanai

Luksusa preces, interjera priekšmeti un trauki, ir ne tikai vizuāli un estētiski pievilcīgi, bet arī uzlabo garastāvokli un motivē dzīvot arvien labāk. Ir svarīgi koncentrēties ne tikai uz darbu un ikdienas pienākumiem, bet atcerēties, ka dzīve ir, lai to baudītu. Pat šampanietis garšo labāk no īstās glāzes! Crystal Boutique salonā atradīsi izcilas dāvanas saviem mīļajiem no vadošajiem luksusa preču zīmoliem. Ikviens ir pelnījis svinēt un izgaršot dzīvi pilniem malkiem.

Dāvanas: CRYSTAL BOUTIQUE

Mantojums no paaudzes paaudzē

Dāvinot augstas kvalitātes izsmalcinātas dāvanas, jāatceras, ka tie nav tikai priekšmeti īslaicīgai lietošanai. Tiem ir ilgs mūžs, tāpēc var kļūt par brīnišķīgu ģimenes mantojumu, pavadot to īpašos notikumos un svētkos no paaudzes paaudzē, un nesot līdzi svarīgākās atmiņas. Luksusa preces ir vērtība, kas nekad neiziet no modes.

davanas crystal boutique
Dāvanas: CRYSTAL BOUTIQUE

Karaliska atmosfēra

Meklējot īpašu, augstas kvalitātes dāvanu sev vai citiem, svarīgi ieguldīt savus līdzekļus uzticamos un pasaulē labi pazīstamos zīmolos. Crystal Boutique vairāk kā 10 gadu darbošanās pieredzē atlasīti un pārstāvēti tikai vadošie luksusa zīmoli Latvijā. Salonā atradīsi kristāla un porcelāna traukus un vāzes, galda piederumus, rotaslietas, interjera dekorus, mēbeles un aksesuārus, – no tādiem izciliem zīmoliem kā Baccarat, Christofle, Lalique un Bernardaud. Šeit atrodamās preces ir neatkārtojamas, unikālas un estētiski pievilcīgas.

Tās piešķir ikdienai krāšņumu, izsmalcinātu un karalisku atmosfēru.

Raksta autore: ELISA RUDZĪTE

Foto: CRYSTAL BOUTIQUE


Lasi arī: KĀDAS IR PIEMĒROTĀKĀS KĀZU DĀVANAS JAUNLAULĀTAJIEM?

Citi Raksti