Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

KĀZAS DĀVANĀ – TOP KĀZU PROFESIONĀĻI APVIENOJAS UNIKĀLĀ PROJEKTĀ

KĀZAS DĀVANĀ – TOP KĀZU PROFESIONĀĻI APVIENOJAS UNIKĀLĀ PROJEKTĀ

Kāzu portālam mūsdienīgām līgavām Līgavām.lv ir liels gandarījums piedāvāt topošajām līgavām vienreizēju projektu “Kāzas dāvanā jeb krāsaini sapņi nomodā”. Iespējams, teiksiet, ka “kāzas dāvanā” tiešām izklausās kā sapnis, taču nebūt nē! Fotogrāfe Kristīne Grīnvalde, projekta idejas autore, sadarbībā ar portālu Līgavām.lv ir iedvesmojusi brīnišķīgu komandu

vienam laimīgam pārim uzdāvināt spilgtu un neaizmirstamu notikumu – sapņu kāzas!

Pieteikšanās 30.03.-23.04.2016. plkst. 24:00

Intervijas ar projekta žūrijas izvēlētiem pieciem pāriem notiks 26.04.-27.04.2016.

28.04.2016. tiek paziņots laimīgais pāris

30.05.2016. – kāzas!

Dāvāt prieks, iespējams, ir pat lielāks par prieku dāvanas saņemt. Bet dāvināt ko skaistu un īpašu, kopā apvienojoties līdzīgi domājošiem cilvēkiem, sniedz vēl lielāku gandarījumu.

Projekta komandu veido TOP kāzu jomas profesionāļi – Līgavām.lv sadarbības partneri.

Kādu sapni varēs izsapņot laimīgais jaunais pāris savā kāzu dienā?

Fotogrāfe Kristīne Grīnvalde (Kāzu fotogrāfe Kristīne Grīnvalde) apstādinās mirkļus, dāvinot pārim brīnišķīgas atmiņas par kāzu dienu, kuras pāris varēs saglabāt skaistā kāzu albumā. Savukārt Kanepes Films (Kāzu video Kaņepes films) radošais tandēms Aldis Kaņepe un Ieva Rubene rūpīgi sekos notikumu norisei, veidojot neaizmirstamu filmu, pie kuras pāris smiesies vai pat apraudāsies, kavējoties atmiņās par īpašo dienu.

Krāšņus ziedu rotājumus, atmosfēru ceremonijā un svinību vietā, kā arī elegantu līgavas pušķi uzburs Jānis Buševics un SHISHI Home of Beauty komanda (Kāzu floristika SHISHI Home Of Beauty). Nevainojamu kāzu dienu izplānot līdz pēdējai detaļai palīdzes aģentūras Pop Up Sense (Kāzu aģentūra POP UP SENSE) vadītāja-pasākumu producente un kāzu plānotāja Gunta Skalberga. Ielūgumu meistare Oksana Solnceva (https://ligavam.lv/profils/oksana-solnceva/) veidos oriģinālus ielūgumus kāzu viesiem un parūpēsies par elegantām papīrlietām svinību vietā.

Līgavas diena sāksies viesnīcas Neiburgs apartamentos, vietā, kas apvieno vēsturisku mantojumu un mūsdienīgu dizainu. Tur viņu sapucēs talantīgā vizuālā tēla stiliste Dita Grauda, Maybelline oficiālā grima pārstāve Latvijā. Savukārt frizūru veidos izcilā friziermeistare Inese Alšāne. Gatavojoties kāzām, līgava varēs izbaudīt masāžas studijas Figura Line Vecrīga (Figure line ķermeņa koriģējošās procedūras) dāvāto kursu veselībai un skaistumam.

Savas īpašās dienas rītā līgava tērpsies jutekliskā nakts tērpā no veļas zīmola Amoralle (Kāzu veļa AMORALLE), bet līgavainis pirmo reizi līgavu ieraudzīs ekskluzīvā kāzu kleitā no salona Fiancée (Kāzu kleitu salons FIANCEE). Boutique salons vienīgais Baltijas valstīs pārstāv pasaules kāzu modes līderi – itāļu zīmolu Atelier Emé Montenapoleone. Par līgavaiņa labsajūtu un vizuālo tēlu kāzu dienā parūpēsies meistari no kungu frizētavas Rīgas Bārddzinis (Vīriešu frizētava), kā arī modes zīmols Baltman (https://ligavam.lv/profils/baltman/), kas līgavainim dāvinās uzvalku.

Sapucēti, patīkama satraukuma pilni, pēc romantiskas fotosesijas un video pastaigas, līgava kopā ar līgavaini dosies prom no pilsētas burzmas uz Andrejsalu baudīt brīnišķīgus skatus Daugavas malā restorāna KOYA terasē (Restorāns kāzu svinībām KOYA), lai viens otram teiktu „jā” ģimenes un tuvāko draugu lokā.

Pēc ceremonijas svinības turpināsies restorānā KOYA. Restorāns ir izbūvēts senā laivu nojumē un šodien to raksturo laikmetīgs dizains, izcila ainava un pasaules valstu iedvesmota ēdienkarte. Ideāla vieta Rīgas centrā, kur var justies kā nekurienes vidū. Viesi, malkojot kokteiļus, sveiks jauno pāri un baudīs KOYA šefpavāres Jolantas Bulas pasniegtās vakariņas.  Kā punktiņš uz „i” vai ķirsītis uz kūkas būs izmeklēta saldumu izlase no Kanēļa konditorejas (Kāzu tortes Kanēļa konditoreja), ar ko palutināt garšas kārpiņas. Romantisko vakara turpinājumu jaunais pāris baudīs viesnīcā Neiburgs.

Šīs nav parastas kāzas, tās raksturo košas un drosmīgas krāsas, formāts, kas atšķirsies no klasiskā un, protams, augstākās klases profesionāļi, kas palīdzēs šo dienu padarīt neaizmirstamu.

Kāzu svinības notiks 2016. gada 30. maijā, vienā no pēdējām pavasara dienām, kad vasara klusi paver durvis pretī saulei, vilinot ar jasmīnu saldo smaržu.

Mīļie pāri, vai jūs arī iedvesmo šī ideja?

Nebaidāties no neparastā un savas sapņu kāzas iedomājaties spilgtas – gan emocijās, gan krāsās? Tad piesakieties projektam “Kāzas dāvanā jeb krāsaini sapņi nomodā”! Iespējams, tieši jūs izbaudīsiet šādas sapņu kāzas!

Pieteikšanās līdz 2016. gada 23. aprīlim plkst. 24:00

Lai pieteiktos, sūtiet 5-6 fotogrāfijas un aizpildītu pieteikuma anketu uz Kristīnes Grīnvaldes, projekta idejas autores, e-pasta adresi info@kristinegrinvalde.com. Žūrija projekta partneru sastāvā izvēlēsies 5 pārus, kurus aicinās uz iepazīšanās intervijām 2016.gada 26.-27. aprīlī, pēc kurām tiks izvēlēts dāvanas saņēmējs. Laimīgais pāris tiks paziņots 2016.gada 28.aprīlī!

Portāls Līgavām.lv sekos līdz sapņa realizācijai un dalīsies ar jums ar skaistām fotogrāfijām un video klipiem no šīm īpašajām kāzām!

Citi Raksti