Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

KĀ BŪT LAIMĪGAI KATRU DIENU – 30 DIENU IZAICINĀJUMS

KĀ BŪT LAIMĪGAI KATRU DIENU – 30 DIENU IZAICINĀJUMS

Psiholoģijas vārdnīcā laimes jēdziens skaidrots šādi: „Laime ir visaugstākais cilvēka apmierinājums ar dzīvi, dzīves mērķis, dzīves jēga un sociālā vērtība”.

Meklēt mieru un laimi pasaulē ir liela kļūda. Mums jāmeklē miers sevī; ja mēs to darām ar tīru prātu un sirdi, tad noteikti sasniegsim patiesu laimi.

Tātad patiesībā mūsu priekšstati par laimi ir maldinoši

Savā praksē bieži saskaros, ka sievietes  apziņā laime ir atkarīga no viņai apkārt esošo lietu stāvokļa – vai ir ideālais svars, krūšu apkārtmērs, pēcpuses forma, vai ģimenes dzīvē un attiecībās visi ir apmierināti un laimīgi, vai viņa labi izskatās, vai ir prestižs  un labi apmaksāts darbs, slavena dizainera kleita un somiņa u.tml. Bet cik bieži mēs uzdodam sev jautājumu Kas mani dara laimīgu un priecīgu? Kas man rada patiesu un dziļu baudu?

Ja tava laime ir pilnībā atkarīga no ārējiem apstākļiem, tu riskē pazaudēt SEVI – savus spēkus, savu iekšējo harmoniju, un ļoti bieži – arī mīlestību un labestību pret sevi.

Redzot, cik “dzelžaini” sievietes meklē laimi ārējos apstākļos un lietās, kā arī gaida, ka viņas darīs laimīgas apkārtējie cilvēki,  izveidots 30 dienu online projekts: “Kā būt laimīgai katru dienu”.

Ne mirkli nešaubījos uzņemties ļoti atbildīgu lomu – parādīt, kā iespējams būt laimīgām katru dienu. Kāpēc? Jo es ticu, ka mūsu dzīves uzdevums ir būt laimīgām.

Arī es kādreiz domāju, ka būšu laimīga, kad mani atzīs mani draugi un skolas biedri, kad vilkšu skaistas drēbes, kad iegūšu izglītību, kad iegūšu labi apmaksātu darbu, un, protams, kad notievēšu, tad, kad……, tad, kad…., tad, kad…… – un es esmu pārliecināta, ka mēs katra šo sarakstu varētu turpināt un turpināt, līdz mēs nonāktu pie secinājuma, ka NEKAD, jo tik daudz vēl vajag izdarīt… Un, lai to izdarītu, nepieciešama nauda un laiks, kura mums nav. Tajā brīdī ir tikai viens secinājums – es nevaru būt laimīga, LAIME ir nesasniedzama. To var iegūt tikai izredzētie un “laimes luteklīši”.

Es laužu šo maldīgo priekšstatu.

Vēl tikai vakar saņēmu “uzbrūkošu” ziņu no sievietes, kas bija padevusies. Katrs vārds, kas tika uzrakstīts, bija rakstīts ar spēcīgu naidu pret dzīvi un ticību tam, ka nespēj būt laimīga. Un tādu stāstu ir daudz. Neticība sev, ka varu būt laimīga, ir galvenais iemesls,  kāpēc tu joprojām tāda neesi. Pat ja esi izcila aktrise, no sevis nekur tālu neaizbēgsi. Galvenais nosacījums, kas jāievēro, lai būtu laimīga, ir jāgrib būt laimīgai no sirds un jābeidz vainot citi pie tā, ka tu tāda šobrīd neesi.

Laimīga Sieviete spēj radīt savu laimi no iekšpuses, neskatoties uz stāvokli sabiedrībā vai attiecībās, ne uz dzīvesvietas,  veselības,  vai maka biezumu. Viņa lieliski apzinās, ka, ja pati neatradīs vidi, kas viņu garīgi piepilda, viss pārējais būs īslaicīgi prieka mirkļi.

Es nezinu, kurā savā dzīves posmā esi tu, bet izbeidz sevi mānīt!

Mūsu laime vai vērtības apziņa nav atkarīga no ārējiem, bet no iekšējiem apstākļiem.

Vai mēs rūpējamies par savu iekšējo pasauli tikpat ļoti, cik mēs rūpējamies par mūsu ārējo izskatu, jo tas šķiet svarīgāk, jo to redz apkārtējie cilvēki.

Kā būt laimīgai katru dienu – 30 dienu izaicinājums

Uzdod sev neērtos jautājumus:

  • Kā jūtas tava iekšējā pasaule un tava sirds?
  • Ko tu pēdējā laikā esi darījusi, lai par to rūpētos?

“Mēs varam radīt tik brīnišķīgu vidi, kādu vien vēlamies, bet ja mēs nemainīsim sirdi, tad tas viss ir tikai zūdošs ietērps.” /Džons Hagi/

Daudzi cilvēki līdz pat pašām beigām neapzinās, ka laime ir izvēles iespēja. Viņi palikuši iestrēguši vecos paradumos un rutīnā. Kā ir ar tevi?

Ja tu vēlies saprast, kā atrast savu laimi, pievienojies 30 dienu online izaicinājumam “Kā būt laimīgai katru dienu”. Tu būsi sajūsmā, jo saņemsi ne tikai atbildes kas veido tavu laimes formulu, bet  arī sapratīsi, kāpēc šobrīd nespēj būt laimīga un ko darīt, lai to mainītu.

Dažas atsauksmes no septembra grupas dalībniecēm:

“Aizdomājoties par savām sajūtām, domām,  rīcībām, attiecībām, laimes sajūta ir vairojusies. Ir pamainījusies attieksme pret notiekošo un dzīves uztvere. Es noteikti nenožēloju, ka pieteicos šim projektam.”

“Iedvesmojos, vairāk aizdomājos par  sevi, savu dzīvi. Sāku reaģēt uz situācijām no sava skatu punkta. Paldies!”

“Secināju, ka dažās lietās esmu iestrēgusi zemapziņas dzīlēs, jo par šo to  nedomāt ir vieglāk. Bet es esmu priecīga, ka tas sāk nākt gaismā un sāk “likties pa plauktiņiem”. Ikdienas haoss sāk mazliet sakārtoties. Paldies par šo piedzīvojumu. Tagad tikai uz priekšu!”

“Man ir skaidrs, ka viss atkarīgs tikai un vienīgi no manis… Arvien vairāk un vairāk manas domas kļūst pozitīvākās, jau spēju noķert to brīdi, kad ienāk negatīva doma un uzreiz laboju. Atrodu vairāk laika sev… Beidzot es esmu tāda, kādai man ir jābūt… Paldies Tev! Tu mani ved pie manis pašas!”

“Jūs visas iedvesmojat neapstāties. Dažreiz šķiet, ka o… šo uzdevumu ātri izpildīšu, bet tad saproti, ka tas ir kas dziļāks un ne vienmēr, kā Baiba minēja, ir tik viegli sevī rakāties.”

“Projektu ieteiktu visām sievietēm, kuras jūtas nepārliecinātas par sevi, vēlas piedot, sapņot un virzīties reāli uz priekšu, būt laimīgas katru dienu.”

“Šo programmu ieteiktu katrai sievietei… Pirms programmas likās, ka man ir tikai viena problēma, bet izrādās, ka viss tomēr ir saistīts, un nekas nav izraujams no konteksta. Kamēr nebūs salikti visi puzles gabaliņi pareizā vietā, puzle gatava nebūs.”

Kā būt laimīgai katru dienu – 30 dienu izaicinājums

Kāpēc Es Tev varu palīdzēt?

Sevi par laimīgu atzīstu nu jau vairāk kā 7 gadus. Joprojām turpinu pētīt, kas rada sievietes labsajūtu. Patieso labsajūtu, kas rodas no iekšpuses, nevis no dizainera radītās kleitas! Saprotu, ka tikai praksē pārbaudīta teorija ļauj noticēt, kā iespējams dzīvot tādu dzīvi, kādu vienmēr esam vēlējušās.

Mana izvēle –laimīga dzīve!

Tu vēl vari paspēt pieteikties, aizpildot pieteikumu šeit: https://www.laimigasieviete.com/ka-but-laimigai-katru-dienu-30-dienu-izaicinajums/. Pirmās 20 sievietes, kas norādīs atsauci uz @ligavam.lv, iegūs atlaidi, maksājot vien Eur 49.00. Standarta maksa Eur 59.00

Raksta autore: Baiba Auziņa / www.laimigasieviete.com / https://www.instagram.com/laimigas_sievietes_formula/

Citi Raksti