Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

PADOMI, KĀ NEKĻŪT PAR “TO” KĀZU VIESI

PADOMI, KĀ NEKĻŪT PAR “TO” KĀZU VIESI

Kāzu sezonai aktīvi sākuši gatavoties ne tikai jaunie pāri un kāzu pakalpojumu sniedzēji, bet arī viesi, bez kuriem kāzas pavisam noteikti nebūtu iedomājamas. Kāzu svinībās mēdz notikt visneiedomājamākās un neparedzamākās lietas, un neviens viesis noteikti nevēlas, lai viņu atcerētos nepareizu iemeslu, tai skaitā, skandālu, pārmērīgas alkohola lietošanas vai nepiedienīgas uzvedības dēļ, tādēļ piedāvājam TOP lietas, ko, ejot uz kāzām, der atcerēties.

Vai kāzas ir īstā vieta, lai iepazītos?

Nenoliedzami, visiem no attiecībām brīvajiem viesiem, kāzas ir lieliska vieta, kur satikt potenciālās otrās pusītes. Nereti tieši kāzās izveidojas jauni un brīnišķīgi pāri.

Tomēr - īstā “partnera” izvēle ir noteicoša tam, kā šis vakars izvērtīsies. Visnepatīkamākais scenārijs noteikti būtu tajos gadījumos, ja jūsu noskatītais potenciālais kandidāts uz kāzām ieradies kopā ar citu cilvēku. Ja šai situācijai vēl pievienosies liels daudzums alkohola, tad pastāv iespēja, ka skandāls būs neizbēgams. Tādēļ der atcerēties, kas šajā dienā ir pats svarīgākais, proti, jaunais pāris, un neradīt neveiklas situācijas, kas varētu sabojāt kopējo svinību atmosfēru.

Atceries - līgava un līgavainis ir galvenajās lomās

Kāzu rīkotāji visā pasaulē iesaka kādu būtisku lietu, respektīvi, ierodoties uz kāzām, sava emocionālā bagāža ir jāatstāj aiz durvīm, proti, tā nav ne īstā vieta, ne laiks, lai pārdzīvotu par “to, kā viņiem veicas, bet man ne” vai par to “cik viņa šodien skaista, bet es ne”. šādas emocijas visbiežāk var novest arī pie pārmērīga alkohola lietošanas, žēlošanās citiem viesiem un līdz ar to jūs līgavai un līgavainim nozogat to spozmi un uzmanību, kas šajā dienā paredzēta vienīgi viņiem.

Kāzu diena ir īstais brīdis, lai no sirds priecātos par tiem, kas mīl.

1+1 nav 4

Saņemot ielūgumu ar norādi sev un savai otrajai pusītei, noteikti jānoskaidro, vai jaunais pāris paredzējis, ka uz kāzām ierodas arī jūsu atvases. Ja par to ielūgumā nekas nav teikts, vajadzētu pajautāt, nevis automātiski to pieņemt kā faktu.

Aizvien biežāk pāri izvēlas aicināt savus viesus mazākās atvases uzticēt vecvecākiem vai auklītēm un kāzās ierasties divatā, lai spētu atpūsties un pilnībā izbaudīt svētku atmosfēru.

Ievēro jaunā pāra lūgumus

  1. Ignorēt jaunā pāra aicinājumu pavisam noteikti nav labs stils.

    Ja reiz līgava un līgavainis vēlas, lai viesi viņu kāzās neizmantotu savas mobilās ierīces, lai fotografētu vai filmētu, tad šis lūgums jāņem vērā.Tas pats attiecas uz fotogrāfiju publicēšanu sociālajos medijos.

  2. Otra lieta, kurā viesi nereti mēdz neievērot pāra lūgumus, ir apģērbs. Ja pāris vēlas, lai viesi viņu kāzās būtu tērpušies pasteļu krāsas apģērbā, tad sliktākais, ko varētu izdarīt - ierasties spilgti sarkanā vai melnā kleitā. Viesu apģērbu izvēle kāzās parāda arī viņu cieņu pret konkrēto jauno pāri. Tieši tādēļ dāmām vajadzētu izvairīties arī no pārlieku atkailinātiem tērpiem - kāzu rīkotāji visā pasaulē atzīst, ka izskatīties seksīgi nav noziegums, bet pārāk liels kleitas izgriezums var likt justies neveikli ne tikai jaunajam pārim, bet arī citiem kāzu viesiem.

Nekļūt par “to viesi”

Jūs pavisam noteikti nevēlaties, lai pēc kāzām jūs atcerētos, kā “to viesi”, kas iedzēra daudz par daudz. Kāzas, protams, teju vairs nav iedomājamas bez alkoholiskajiem dzērieniem, tomēr mērenība ir atslēgas vārds, ko nevajadzētu aizmirst.

Ja dzerat vīnu, tad svarīgi atcerēties dzert arī ūdeni, regulāri izkustināt kājas uz deju grīdas, neaizrauties ar dažādu alkoholisko dzērienu jaukšanu, kā arī apzināties savu spēju robežas, lai nekļūtu par “to viesi” un nākamajā dienā iztiktu bez kauna sajūtas.

Ja nav nekā laba, ko teikt, tad nesaki neko

Kāzas pavisam noteikti ir tā vieta, kur kritikai (pat, ja tā ir konstruktīva) nav vietas. Pāri parasti velta ļoti daudz laika, lai saplānotu savas kāzas un radītu skaistus svētkus ne tikai sev, bet arī saviem viesiem, tādēļ vajadzētu izvairīties kāzu dienā vai pēc tam citiem viesiem vai pašam jaunajam pārim dalīties savos kritiskajos novērojumos par līgavas kleitas izvēli, matu sakārtojumu, dekorācijām vai maltīti.

Saki - labu vai paklusē.

Raksta autore: LIENE PĀLĒNA

Citi Raksti