Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

TOP KĀZU MEDIJA LĪGAVĀM DARBĪBAS ATSKATS 2017. GADĀ!

TOP KĀZU MEDIJA LĪGAVĀM DARBĪBAS ATSKATS 2017. GADĀ!

LĪGAVĀM zīmols radies tikai 2 gadus atpakaļ, pateicoties Ivetas Rikmanes iniciatīvai, idejām un Jāņa Līviņa tehniskajam partnera atbalstam. Dzima kāzu portāls mūsdienīgai līgavai, kas nu jau pārtapis par TOP kāzu mediju.

LĪGAVĀM atklāšanas pasākumu skati šeit: LĪGAVĀM atklāšanas bilžu galerija

šo divu gadu laikā esam radījuši unikālus produktus un pakalpojumus:

 • kāzu portāls, kas transformējas par līgavas dzīvesstila portālu;
 • vienīgais kāzu grāmatžurnāls Latvijā 272lpp biezumā;
 • unikāls kāzu plānotājs līgavai sadarbībā ar Guntu Skalbergu;
 • vienīgais kāzu modes šovs Latvijā, kas norisinās 2x gadā grandiozās atrašanās vietās;
 • kāzu izstādes, kas apvieno labākos kāzu nozares profesionāļus

Kāzu medijam LĪGAVĀM 2017. gads bijis patiesi bagātīgs ar daudziem notikumiem, projektiem un jauniem sadarbības partneriem.

Vēlamies atskatīties uz aizejošo gadu un visu, ko šī gada laikā esam piedzīvojuši.

Valentīndienā sadarbībā ar My print piedāvājām unikālu iespēju pateikt paldies mīlestībai un nosūtīt mīlestības pastkarti (ar roku rakstītu) savam mīļotajam/-jai.

Izvēloties sirdij tīkamu pastkarti, ko radījis kāzu fotogrāfs Miks šēls un ar skaistu senlaicīgu spalvu (sadarbībā ar Manilla) uzrakstīt vēstuli mīļotajam/ -ajai, kura nonāks pie adresāta tieši Mīlestības dienā 14.02.17.  Sūtot mīlestības vēstuli, ikviens piedaljās loterijā, kurā bija iespēja laimēt pāru spēli “Ceļojums Mīlestībā” un 3 ēdienu vakariņas 100 eur vērtībā pilsētas romantiskākajā restorānā Grand Palace Hotel, baudot burvīgo vokāla un klavieru atmosfēru par kuru parūpējās Ivo Grīsniņš Grīslis.

Cienājām ar Laima Gourmet ekskluzīvām šokolādes konfektēm un Henkell-Baltic šampanieti!

KĀZU GADA NOTIKUMS - PASĀKUMS “KĀZU BRĪVDIENAS”

2 dienas - 8 un 9 aprīlī Melngalvju namā bija iespēja jaunlaulātajiem, kāzu rīkotājiem, kāzu viesiem apmeklēt profesionāli organizētus pasākumus ar mērķi iegūt informāciju un iedvesmu savu kāzu realizācijai.

Citādā kāzu izstādē labākie kāzu pakalpojumu sniedzēji vienuviet oriģinālā izpildījumā demonstrēja savus kāzu produktus/pakalpojumus. Kāzu svinību vietas, kāzu kleitas, kāzu fotogrāfi, video meistari, kāzu ielūgumi, banketi, dāvanas, kāzu dekoratori un floristi, laulību gredzeni un rotas! Izstādes laikā ikvienam bija iespēja iegādāties jauno LĪGAVĀM kāzu grāmatžurnāla pavasaris/vasara numuru, kas tika prezentēts ar diviem vākiem, kā arī jaunumu - LĪGAVĀM kāzu plānotāju un kāzu kalendāru!

Apmeklētāji tika cienāti ar gardiem kokteiļiem un Magnum saldējumu, radot pavasarīgu noskaņu! Visas dienas garumā skanēja dzīvās mūzikas izpildījums, ko izpildīja profesionāli mūziķi - Miks Dukurs, The Origināls, Gints Smukais, ļaujot sajust patiesu svētku noskaņu!

Savukārt vakarā ar kvalitatīvu KĀZU MODES šOVU Melngalvju namā tika atklāts jaunais LĪGAVĀM kāzu grāmatžurnāla pavasaris/vasara 2017 numurs!

Topošās līgavas vienuviet apskatīja jaunākās un līdz šim neredzētās kāzu kleitu kolekcijas - 10 TOP kāzu kleitu zīmoli, 100 kleitas, pasakainas mežģīnes, izsmalcināti audumi, galvas rotas, grezna apakšveļa un izklaidējoši pārsteigumi - tas viss kāzu modes šovā greznajā Melngalvju nama zālē. -  Katya Katya Shehurina 6. Septembris, kāzu salons Amelia - kāzu kleitu dizaina studija Agnese Eiduka Dolce Cuore Bridal Gallery Liina Stein Fashion AmoralleEvita Vilde Onzule rotas ImperialLace Phase Eight Dress4You, SLOW. Katra zīmola krāšņāko kleitu prezentēja sabiedrībā atpazīstama dāma! Kāzu modes šovu vadīja šarmantais Renārs Zeltiņš!

Skati “Kāzu brīvdienas” pilnu foto galeriju šeit: KĀZU BRĪVDIENAS FOTO GALERIJA

Pēc fantastiski pavadītas “Kāzu brīvdienu” pirmās dienas sekoja “Izsmalcinātās līgavu brokastis” visām topošajām un esošajām līgavām, kā arī viņu vedējmātēm un draudzenēm.

Brokastis brīnišķīgā svētdienas rīta atmosfērā norisinājās restorānā Entresol. Brokastu dalībnieces ne tikai baudīja restorāna šefpavāra Raimonda Zommera kulināros brīnumus, bet arī ieguva vērtīgu informāciju no vairākiem lektoriem - kāzu plānošanas trikus atklāja kāzu aģentūras Sparkling radošā direktore Dagnija Lībane; padomus par kāzu fotografēšanu un skaistām bildēm sniedza kāzu fotogrāfe Inta Lankovska; dekoratore Baiba Prindule-Rence dalījās gan savā personīgajā pieredzē, gan sniedza reālus ieteikumus, kā nonākt līdz savam kāzu stilam, bet šefpavārs Raimonds Zommers pastāstīja, kas noteikti jāņem vērā, izvēloties ēdināšanas pakalpojumu sniedzējus, savukārt pasākuma kulminācijā Inin Nini (Moonlight Tribe) dalījās ar līgavām, kā atklāt savu sievišķību un kā uzdot sev lielos dzīves jautājumus, tai skaitā, kādēļ vēlamies precēties.

Skati Izsmalcinātas līgavu brokastu pilnu foto galeriju šeit: Izsmalcinātas līgavu brokastis foto galerija

Pēc pusgada, 12.novembrī jaunatvērtajā 5 zvaigžņu viesnīcā “Grand Hotel Kempinski Riga” TOP kāzu medijs LĪGAVĀM bija parūpējies par plašu programmu visas dienas garumā, kuras laikā notika gan izsmalcināta kāzu izstāde un tirgotava, gan dažādas nozares profesionāļu lekcijas, kā arī 3. LĪGAVĀM kāzu modes šovs, kurš ir vienīgais šāda veida pasākums Latvijā. Tāpat tika prezentēts arī jaunais LĪGAVĀM grāmatžurnāla 3-šais numurs - pilns iedvesmas un ideju.

Grandiozā LĪGAVĀM modes šova apmeklētājiem bija iespēja aplūkot Latvijas un ārvalstu TOP kāzu salonu un dizaineru kāzu kleitas un vakarkleitas. šovā piedalījās īpašais viesis no Francijas zīmols Paolo Corona Paris, piedalījies Paris Fashion Week, skaistās kleitas rotājušas Vogue un Brides magazine vākus, viesis no Norvēģijas zīmols Sadoni un zīmols KV Couture / Kristina Viirpalu no Igaunijas, kā arī plaši tika pārstāvēti Latvijas kāzu modes dizaineri un zīmoli - KATYA KATYA, Milla Nova, Rara Avis - kāzu galerija Myosotis, Modeca Dutch Designe / 6.Septembris, Agnese Eiduka, Amelia, EFL Fashion, Zane Zaharova,  Dinari Couture, Chiffon, Aļona Mjalika, Ieva Ādamsone, 9 mēneši, Wilde Handmade Rotas, Brigitas Strodas rotas, Baltman. Baudot māksliniecisku programmu, piedaloties dziedātājam no Lielbritānijas, tika prezentēti vairāk nekā 100 kāzu tērpi. Pasākumu vadīja aktieris Gints Andžāns.

Jau par tradīciju ir kļuvusi sabiedrībā atpazīstamām personu dalība kāzu modes šovā, prezentējot katru modes dizaineri.

Galveno balvu - kāzu kleitu 1500eur vērtībā no zīmola Katya Katya laimēja Vinita Vilcāne, apsveicam!

Skati bilžu galeriju šeit: KĀZU MODES šOVS

LĪGAVĀM bija sagādājis ne vien augstākās klases modes šovu, bet arī kāzu izstādi, kur apvienojās paši labākie un profesionālākie kāzu pakalpojumu sniedzēji. Vienā no Latvijas TOP restorāniem - Bibliotēka Nr.1. sešu stundu garumā ikvienam izstādes apmeklētājam bija iespēja gan degustēt dažādus gardumus, parunāties un uzdot savus jautājumus kāzu organizatoriem, aplūkot līgavu kleitas un pat uzzināt par medusmēneša iespējamiem galamērķiem. Savukārt viena laimīgā izstādes apmeklētāja - Anna Budreiko laimēja lielisku balvu - wedding box no kāzu organizatoriem Heaven 67, kas nodrošinās kāzu rīkošanas pakalpojumus 5000 EUR vērtībā!

Skati kāzu izstādes bilžu galeriju šeit: KĀZU IZSTĀDE

Kā padarīt patīkamu kāzu plānošanas procesu uz sarunām aicinājām kāzu jomas profesionāļus, 4 tēmas, 4 guru:

 • Kāzu budžets, Pop up sense, Gunta Skalberga
 • Kāzu plānošanas knifi, bannte, Inga Bērziņa
 • Kā tikt pie izcilām kāzu fotogrāfijām, Miks šēls
 • Kā saglabāt mieru kāzu dienā, ceremonijas nozīme Inin NiniKāzu medijs LĪGAVĀM, atskatoties uz 2017. gadu, saka paldies fantastiskajiem sadarbības partneriem par dzirkstošu un prieka pilnu gadu, radošām idejām un veiksmīgu sadarbību. Mēs visi kopā ikvienu līgavu darām laimīgāku, par to esam droši.

  2018.gads LĪGAVĀM paredzēts vēl apjomīgāks un aizraujošāks. Tiks realizēti sekojoši projekti:

 • Gada sākumā tiks īstenots vienīgais kāzu internetveikals Latvijā - www.ligavam.lv;
 • LĪGAVĀM vērs vaļā vienīgo Latvijā “KĀZU CENTRU” (Rīgas centrā), kurā vienuviet varēs iegādāties dažādas kāzu jomas preces, kā arī šī būs unikāla vieta kur jaunlaulātajiem satikties ar kāzu pakalpojumu sniedzējiem;
 • Galvenā redaktore Iveta Rikmane sniegs konsultācijas jaunlaulātajiem, lai atvieglotu kāzu plānošanas procesu un norādītu kā izvēlēties sev atbilstošākos kāzu pakalpojumu sniedzējus (sākot ar kāzu rīkotājiem, fotogrāfiem, dekoratoriem utt.), ņemot vērā pāra budžetu un kāzu tēmu;
 • Tiks izdots vienīgais kāzu katalogs Latvijā, kurā būs apkopoti labākie kāzu jomas profesionāļi sadalījumā pa pakalpojumu segmentiem;
 • Gada sākumā ikviens kāzu pakalpojumu sniedzējs varēs pieteikties “KĀZU GADA BALVAI”, kas Latvijā tiks realizēta pirmo reizi marta mēnesī. Apbalvošanas ceremonija k/n “Ziemeļblāzma” pateicībā par profesionālu darbu kāzu nozares attīstības veicināšanā;
 • Aprīlī nāks klajā 4-tais KĀZU GRĀMATŽURNĀLS un unikāls starptautisks KĀZU MODES šOVS ar līdz šim vēl nebijušu konceptu un citi nozīmīgi kāzu pasākumi.

   

  Lai laimīgs un kāzām bagātīgs arī 2018. gads! No sirds pasakamies par to, ka esat kopā ar mums! Par jaunām virsotnēm un skaistu dzīvi!

Citi Raksti