Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

IETEIKUMI – KĀZU VIESU DĀVANU TOP 5

IETEIKUMI – KĀZU VIESU DĀVANU TOP 5

Ko dāvāt jaunajam pārim viņu nozīmīgākajā dienā? Mūžīgais jautājums! Lai atvieglotu dāvanu izvēli, tirdzniecības centra Spice blogere, ziedu un sajūtu dizainere Santa Kļava / SK FLOWER & MOOD DESIGN dalās padomos par dāvanu izvēli kāzu laikā.

Saņemot kāzu ielūgumu, kurā pie dāvanām nav norādītas konkrētas vēlmes, rodas apjukums? Kāzas ir īpašs notikums, kurās ikviens viesis vēlas dāvāt to labāko un skaistāko jaunajam pārim. Kas ir svarīgākais izvēloties kāzu dāvanas? Tām jābūt pārdomātām un ar nelielu eleganci, lai kāzu dienā pārim pasniegtu ko īpašāku nekā parasti.

Aploksne ar jumtiņu

“Tā var būt radoši noformēta aploksne ar paslēptu naudu vai dāvanu karti. Šī dāvana ļauj jaunlaulātajiem izbaudīt iepirkšanās procesu un būt savu vēlmju noteicējam.”

Ziedošas dāvanas jaunlaulāto piemājas dārzam

“Nereti jaunlaulātie pēc kāzām iekārto savu kopīgo mājokli. Ir vērts padomāt ne tikai par nepieciešamāko virtuvei, bet arī dārza vai balkona iekārtošanai. Paliekoša dāvana būs kāds zaļums vai puķu podiņš, ko jaunais pāris var kopīgi iestādīt savā jaunajā dārzā vai izdekorēt balkonu. Šī dāvana katru dienu, augot un ziedot, atgādinās par viņu dzīves skaistāko dienu!”

Klasika – servīzes un virtuves piederumu komplekti

“Klasiskas vērtības nemainās. Trauku servīze ir vienlaikus eleganta un ļoti noderīga dāvana. Galda piederumu komplekti būs skaista un praktiska dāvana jaunajam pārim kopdzīvi uzsākot. Galda piederumu komplekts ir laba  izvēle, jo jaunā pāra virtuvē noderēs vienādi un skaisti galda piederumi. Paliekoša un skaista dāvana noteikti būs glāzes. Specializētajos trauku veikalos atradīsi glāzes ar dažādu dizainu, kā arī īpaši jaunajam pārim paredzētus šampanieša glāžu komplektus. Personiskai dāvanai var izvēlēties vāzi, kas gandrīz kā kristāla glāzes nepieciešama ikkatrā miteklī. Vāzi iespējams izvēlēties atbilstošu dāvātajiem ziediem un kombinēt ar skaistu kartiņu.”

Dāvanas ar piedzīvojumu garšu

“Šādas dāvanas izvēle nederēs visiem jaunlaulātajiem, bet gan tiem, kuriem ekstrēmas un asas izjūtas nav sveša lieta. Dāvanām ar piedzīvojumu garšu ir sava burvība, tās satuvina cilvēkus to baudīšanas laikā. Tas var būt lidojums ar gaisa balonu vai deltaplānu, lēciens ar izpletni vai gumiju, tāpat aizraujoša ir klinšu kāpšana. Tiem kam tuvāka motoru rūkoņa, interesants piedzīvojums būs brauciens ar Ferrari automašīnu vai asu izjūtu tveršana ar krosa motociklu.”

Mūzikāls vai radošs priekšnesums

“Ar šādu dāvanu noteikti iepriecināsi jauno pāri. Tas var būt emocionāls muzikāls priekšnesums vai kaut kas uzjautrinošs un smieklu raisošs. Ja ne mūzika, tad varbūt iluzionists, karikatūrists, ziepju burbuļu meistars, bārmeņu šovs vai kas tamlīdzīgs.

Lai aiztaupītu vedējiem rūpes par laika trūkumu vai novirzīšanos no grafika, tad labāk šāda veida dāvanu būtu jāsaskaņo ar viņiem,” atklāj Santa Kļava.

Vairāk dāvanu šeit: KĀZU DĀVANASDĀVANAS SVĒTKIEM

Citi Raksti