Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

KĀ IZRĀDĪT PATEICĪBU SAVAM PARTNERIM

KĀ IZRĀDĪT PATEICĪBU SAVAM PARTNERIM

Gada mīlestības pilnākais mēnesis ir sācies – Ziemassvētku un gada nogales gaidīšanas burvībai pavisam noteikti piemīt kas maģisks. Tieši tādēļ ir vērts vēl vairāk novērtēt to, kas mums ir, un izrādīt cieņu un pateicību tiem, kas mūs mīl. Lūk, daži ieteikumi, kā to vislabāk izdarīt.

Būt klātesošiem

Laikmetā, kad ar tehnoloģiju palīdzību, spējam būt vairākās vietās vienlaicīgi, vislielākā dāvana, ko pasniegt otram, ir patiesa klātbūtne.

Būt šeit un tagad ir jāmācās ikvienam no mums. Lai gan ikvienas attiecības ir atšķirīgas, sāc ar to, ka noliec malā visus iespējamos traucēkļus, kad esat divatā, tai skaitā, viedierīces un sociālo tīklu izmantošanu. Mīlēt nozīmē būt klātesošiem.

Pie tam – klātesoši var būt arī neesot kopā. Piemēram, ja gadās nokavēt vakariņas vai kādu kopā būšanu, varat mīļoto iepriecināt ar kādu mīļu ziņu pa ceļam, bet ierodoties kā atvainošanos pasniegt kaut ko, kas mīļotajam vislabāk garšo.

Ieklausies

Spēja klausīties un sadzirdēt ir viena no vērtīgākajām dāvanām, ko pasniegt savam partnerim, īpaši tādēļ, ka sarunas ir ikvienu veiksmīgu attiecību pamatā.

Laimīgās attiecībās partneri var viens pie otra vērsties, uzticēties un zināt, ka taps uzklausīti. Mūsdienu steidzīgajā laikmetā mēs mēdzam pieļaut kļūdu, domājot, ka nereti pietiek tikai ar mūsu fizisko klātbūtni, bet tikpat klātesošām jābūt arī mūsu domām un attieksmei.

Iepriecini ar mazām lietām

Decembris ir laiks, kad lielās dāvanas un pompozos mīlestības apliecinājumus var un vajag aizstāt ar mazajām un mīļajām lietām, kas patiesībā otram cilvēkam nozīmēs daudz vairāk.

  • Aiznes mīļotajam kafijas krūzi uz darbu;

  • izved no rīta pastaigā ar suni, lai mīļotais var ilgāk pagulēt;

  • pagatavo gardas brokastis;

  • vai uzaicini uz kino šķietami parastā darba dienas vakarā.

Tieši šīs mazās lietas ļaus otram justies novērtētam un radīs drošības sajūtu. Un, visticamāk, ja dosiet, tad šādus mazus un mīļus mīlestības apliecinājumus saņemsiet arī pretī no sava partnera.

Esi emocionāli atvērts

Lai gan decembris tiek dēvēts par gada mierpilnāko mēnesi, kad mums vajadzētu norimt, tomēr nereti tieši gada pēdējā mēnesī mūsu kalendārs ir pārpildīts ar pienākumiem darbā, dāvanu iegādāšanos, pasākumiem, koncertiem un ballēm.

Ja neesam uzmanīgi, pavisam ātri varam pārvērsties par “grinčiem” un decembris var kļūt par gada nepatīkamāko laiku. Lai tas nenotiktu, ir svarīgi saglabāt emocionālu atvērtību un uzticēties savam partnerim par visu notiekošo.

Laiks sev dara arī laimīgāku partneri

Viena no vērtīgākajām lietām, ko varam izdarīt un kas palīdzēs ne tikai mums pašiem, bet arī partnerim, ir sakārtot pašiem sevi. Viens no veidiem, kā to izdarīt, ir atrast mieru sevī. Tā var būt vismaz piecu minūšu ik rīta meditācija vai atelpas brīdis darba dienas vidū – šādas piecas minūtes var izmainīt visas atlikušās dienas gaitu un ļaus jums justies daudz mierpilnāk.

Ļauties piedzīvojumiem

Maldinoši ir domāt, ka viss jaunais un vēl līdz šim nepiedzīvotais, jāatliek uz jauno gadu.

Decembris ir īstais laiks, lai izdarītu kaut ko, ko jau sen esat vēlējušies, bet visu gadu esat atlikuši. Deju kursi, sākt kopīgi sportot, aizlidot mini ceļojumā uz pāris dienām – tās visas ir idejas, ko vēl var paspēt realizēt šajā gadā.

FOTO: AINĀRS MAZJĀNISILZE OSE, ĢIRTS RAĢELISLIENE LEONOVIČAMAREKS ŠTEINS
Citi Raksti