Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kāzu kurpju meklējumi var būt tikpat aizraujoši kā kāzu kleitas iegāde. Gaumes ir dažādas, un ikviena līgava var izpaust savu personīgo stilu, piemeklējot savas kāzu kurpes. Košas un rakstainas, zemas un praktiskas vai neitrālas un maigas - izvēle ir tavās rokās. Svarīgi neapjukt plašajā klāstā un atcerēties vairākas svarīgas nianses. LĪGAVĀM apkopoja praktiskus padomus, kas palīdzēs izvēlēties kāzu kurpes savai skaistajai dienai.

Balts vienmēr modē

Agrāk līgavas nemainīgi pieturējās pie pārbaudītām vērtībām - klasiskām baltām laiviņām, kas piestāvēja jebkurai kleitai, tāpēc nereti tika nodotas no paaudzes paaudzē. Tomēr kāzu modei attīstoties, arī balts vairs nav tik vienkāršs. Kurpes pieejamas visdažādākajos baltajos toņos un nokrāsās, piemēram, sniegbaltas vai krēmbaltas. Ja izvēlies iegādāties baltas kāzu kurpes, svarīgi zināt, kāds ir kāzu kleitas tonis. Iespējams, daudz labāk piestāvēs kurpes bēšā, miesaskrāsas vai šampanieša tonī.

kāzu kurpes, apavi kāzām

Lai kājas justos komfortabli

Kāzu kurpes vari izvēlēties jebkurā krāsā, pieskaņot tās kāzu pušķim, līgavaiņa kreklam vai izcelt kā košu un atšķirīgu akcentu. Tās var būt siksniņkurpes, laiviņas, platformas kurpes, uz papēža vai bez, turklāt pieļaujami ir pat sportiska stila apavi vai zābaki, ja tas atbilst tavai būtībai. Ja vien neesi izlēmusi pie altāra doties basām kājām, svarīgi ņemt vērā papēža augstumu un formu. Izvēlies tāda augstuma kurpes, kurās jutīsies ērti un spēsi brīvi pārvietoties un dejot.

Noteikti noskaidro, kāda ir grīda vai zemes segums ceremonijas un svinību vietā. Iespējams, ar ļoti smailiem apaviem būs grūti paiet, jo tie var ķerties grīdas režģī vai iestigt zālājā. Vidēji lieli un stabili papēži vai kurpes uz platformas būs labāka izvēle. Ja kurpes uz papēža tev ir neērtas, droši vari iegādāties glītas zempapēžu kurpes vai zābaciņus. Ja izvēlies sportiska stila apavus, labāk, ja kleita ir garumā līdz zemei, tad tie nebūs pārāk redzami, ja vien nevēlies tos izcelt.

Labāk ir justies ērti un brīvi, nevis stīvi sēdēt pie galda, jo tā ir vienīgā ērtā poza.

kāzu kurpes, apavi kāzām

Neaizmirsti par detaļām

Daudzi apavi papildināti ar skaistām mežģīnēm, lentēm, kristāliņiem, pērlītēm, mākslīgajiem ziediem un citiem dekoriem. Ja kurpes vēlies izcelt, tad interesantas detaļas ir pat vēlamas. Tomēr, izvēloties ekstravagantas, detalizētas kurpes, ir jāraugās, lai dekori būtu izturīgi. Ja tie dejojot kritīs nost, ķersies kleitā vai kā citāti apgrūtinās un traucēs brīvi pārvietoties, tad tās noteikti būs vairāk apgrūtinājums. Izvēlies kvalitatīvu zīmolu apavus ar izturīgām detaļām.

kāzu kurpes, apavi kāzām

Iegādājies laikus

Kāzu kurpju meklējumiem labāk veltīt vairāk laika, nevis iegādāties pirmās, kas šķiet pieņemamas. Tāpat atceries tās ievalkāt vēl pirms lielās dienas. Varbūt tās iespējams uzvilkt uz kādu citu pasākumu, kur varēsi saprast, vai visa dienu šādos apavos jutīsies kā staigājot pa mākoņiem, vai gluži otrādi - asiem stikliem. Vari tās valkāt arī mājās. Sākumā teju jebkuras kurpes atstāj kādu noberzumu vai pat tulznu - jo labāk tās ievalkāsi, jo labāk jutīsies svarīgajā dienā.

kāzu kurpes, apavi kāzām

Rezerves variants

Ja kāzu svinībās paredzētas daudzas aktivitātes vai laiks brīvā dabā, apsver iespēju sagādāt vēl vienas kāzu kurpes, kas ir zemākas un ērtākas ilgstošai nēsāšanai. Tās var kalpot gan kā rezerves kurpes gadījumā, ja ar pirmajām kaut kas atgadās, gan kā maiņas apavi, kad kājas jau nogurušas un gribas uzvilkt ko ērtāku.

kāzu kurpes, apavi kāzām

Uzvilkt vienreiz vai tomēr atkārtoti

Daudzi kāzu saloni, dizaineri un apavu zīmoli piedāvā kāzu kurpes, taču atceries, ka šādus apavus visticamāk uzvilksi tikai vienreiz. Tad rūpīgi jāizvērtē cenas un vilkšanas reižu attiecība. Risinājums ir kurpes, uz kurām paskatoties nav skaidri saprotams, ka tās paredzētas tieši kāzām. Galvenais, lai tās papildina kāzu tērpu, turklāt tās būs iespējams uzvilkt arī citos pasākumos.

Raksta autore: ELISA RUDZĪTE

Lasi arī: KĀZU KEDAS UN ZĀBACIŅI - LAI ĒRTĪBA GARANTĒTA!


Kāzu apavus meklē šeit: KĀZU APAVI

Citi Raksti