Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

ATTĀLINĀTĀS ATTIECĪBAS. KĀDAS DĀVANAS SŪTĪT PA PASTU MĪĻOTAJAM

ATTĀLINĀTĀS ATTIECĪBAS. KĀDAS DĀVANAS SŪTĪT PA PASTU MĪĻOTAJAM

Darba specifika, ilgstoša ceļošana, studijas ārvalstīs, dzīvesvietas dažādās pilsētās vai valstīs attiecību sākumposmā, Covid dēļ noteiktie ierobežojumi – tie ir daži no faktoriem, kādēļ pāri var būt attiecību formātā, ko dēvē par attālinātām attiecībām.

Kā pārsteigt ar dāvanu mīļoto, kas dažādu iemeslu dēļ atrodas tālu?

Viens no pārsteigumiem ir negaidīts apmeklējums, kas patreizējā situācijā varētu arī neizdoties. Kā kompensēt šo situāciju ar iepriecinājumu, dāvanu svētkos, Ziemassvētkos, Valentīndienā, jubilejā vai tāpat vien?

attāluma attiecības un dāvanas mīļotajam
Foto: PINTEREST

Attālinātas attiecības

Attiecības, kurās pieredzam ilgstošu mīļotā cilvēka prombūtni, stiprina mīlestību un alkas pēc otras pusītes. Ja pāris viens otram uzticas un attālums nešķeļ viņu attiecības, tas spēcina viņu saikni. Jo vairāk gaidām tikšanos, jo kaislīgāka kļūst mīlestība. Protams, šīs emocijas paspilgtina arī ilgas, iespējams arī greizsirdība, kas šo dzīves posmu viennozīmīgi padara emocionālāku.

Kad iejaucas attālums, cilvēku izpratne par mīlestību mēdz mainīties. Tie, kuri uzskata, ka attālums ir šķērslis, nevar slēpt izbrīnu, kā cilvēks var būt iemīlējies, uzturēt attālinātas attiecības  un būt mierā ar šādu situāciju, ilgstoši neredzot mīļoto cilvēku sev blakus. Šī iemesla dēļ attālinātas attiecības bieži ir pagrieziena punkts pāru kopdzīvē.

attāluma attiecības un dāvanas mīļotajam
Foto: PINTEREST

Kaut arī daudzie kilometri pārus attālina savā starpā fiziski, ne vienmēr tas nozīmē attālināties arī sirdī.

Dāvanu veidi

Ir daudz veidu, kā atrodoties jebkurā pasaules malā, parādīt viens otram, ka jums rūp otra pusīte. Ja tuvojas svētki vai gadadiena, bet aptrūkušās idejas, piedāvājam dažus padomus pāriem, kas šobrīd atrodas tālu viens no otra, lai palīdzētu sajusties mazliet tuvāk.

Dāvanu veidi variējas no hi-tech produktiem, dekoratīviem priekšmetiem līdz pat mājīgām segām un romantikas pilnu vēstuļu sūtīšanai. Viens no ērtākajiem veidiem, kā iegādāties dāvanu mīļotajam otrā pasaules malā, ir iepirkties online, pasūtīt jau gatavus izstrādājumus, attiecīgi iesaiņotus, kas var būt arī draudzīgi budžetam, kā arī iegādāties uz vietas un saiņot pašam. Protams, jāatceras arī, ka, ar roku rakstītai kartiņai vai vēstulei piemīt šarms un cita vērtība.

Un viens no veiksmīgākajiem sūtīšanas veidiem šobrīd, lai dāvanas piegādi varētu izsekot un tā tiktu laicīgi piegādāta – DPD sūtīšanas jeb kurjera pakalpojumi.

attāluma attiecības un dāvanas mīļotajam
Foto: PINTEREST

Dāvanas svētkos, Ziemassvētkos, Valentīndienā, dzimšanas dienā

Kad mīļotais vai mīļotā ir tālu, mainās dāvanas nozīmīguma kritēriji. Kaut arī dārgas un greznas dāvanas piesaista uzmanību, lielā distancē nozīme ir arī sentimentālai vērtībai. Senos laikos tās bija matu šķipsnas, lūpu nospiedums paraksta vietā uz romantiskas vēstules. Mūsdienās tehnoloģijas sniedz daudz un dažādas iespējas, kā nodot emocionālu ziņu, kas var būt arī digitālā formātā, savukārt agrāk dāvanu atrast prasīja vairāk pūļu un uzmanības. Dārgas, pārdomātas dāvanas var būt ļoti aizkustinošas, taču, tām pievienojot zīmīti, tekstu, ko, piemēram, saprotat tikai jūs divi vien, piešķir šādai dāvanai vēl lielāku vērtību.

Attālinātās attiecībās ir svarīgāka emocionālā deva, nekā mantiskā izteiksme. Sūtot dāvanu, tā it kā reprezentē cilvēku, kas to sūta, ja nav iespēja ierasties pašam, līdz ar to, tai ir liela nozīme.

attālinātas attiecības un dāvanas mīļotajam
Foto: TIFFANY GAGE PHOTOGRAPHY

 Idejas dāvanām:

 • Dāvanu kaste, ar mīļākajiem saldumiem, produktiem, mīļāko aromātu;
 • Mājīga sega, ar mīlestības vēstuli vai apskāvienu, kas mīļotajam cilvēkam, ar to apsedzoties, vienmēr atgādinās par jums, apskāvienu spilvens;
 • Kaklarota vai gredzens ar koordinātēm;
 • Mīlestības vēstule, rakstīta ar roku;
 • Mīlestības vēstule ar humora devu;
 • Emocionāla videoziņa, kas papildina sūtījumu, ar piebildi: “Noskatīties pirms dāvanas atvēršanas”;
 • Iegravēta sentimentāla ziņa, ko saprotat tikai jūs divi vien  (kuloni, rotaslietas, dažādi dekori ar gravējumiem – krūzes, foto rāmji, albumi);
 • Hi-tech pieskāriena rokassprādzes (tai pieskaroties otra pusīte sajūt vibrāciju) vai digitālā pieskāriena lampa (otra lampa iedegas, kad pieskaries tai );
 • Digitālā sirds ziņu kastīte. Šī sentimentālā ziņojumapmaiņas ierīce ļaus jums nosūtīt mīlas piezīmes no jebkuras vietas pasaulē;
 • Rozes, kas ilgstoši saglabājas;
 • Digitāls duālais pulkstenis, ja atrodaties citā laika joslā;
 • Praktiska dāvana – īpaši ērts koferis, kas atvieglos ceļotāja ikdienu;
 • Grāmata par tēmu “Why I Miss You”;
 •  “Vēstules, kuras atver, kad…” Vēstuļu grāmata ar vēstulēm dažādām situācijām – skumjām, priekam un jautrībai, kuras aizpilda otrajai pusītei, un viņš tās lasa, kad dzīves situācijās nepieciešams otra plecs;
 • Atpakaļskaitīšanas pulkstenis, kas noregulēts līdz nākamajai tikšanās reizei.
attāluma attiecības un dāvanas mīļotajam
Foto: TIFFANY GAGE PHOTOGRAPHY / PINTEREST

Kā sagatavot dāvanu kasti mīļotajam cilvēkam

Ļoti jauka ideja ir sagatavot konceptuālu dāvanu kasti atbilstoši mīļotā vai mīļotās interesēm. Piemēram, ja viņam patīk grāmatas, tām var pievienot vai to iekšpusē ievietot pārsteiguma zīmītes, grāmatzīmes vai ierakstīt piezīmes. Kafijas mīļotājus var pārsteigt ar krūzi, termosu, kafiju un atbilstošiem aksesuāriem. Svarīgi nosūtīt arī kaut ko tādu, kas noteikti atgādinās par jums pašiem. Tā var būt pat matadata vai šalle. Jāpiemin, ka nelielas un pārdomātas dāvanas mēdz būt daudz efektīgākas, kā lielas un bagātīgas.

attālInātas attiecības un dāvanas mīļotajam
Foto: PINTEREST

Praktiskas dāvanas vīrietim

 • Pasūtīt mājas uzkopšanas pakalpojumu abonementu, kas ir ļoti praktiska dāvana un vīrietis par to būtu īpaši pateicīgs;
 • Ja viņš ir kafijas cienītājs, jūs varat viņam uzdāvināt kādas kvalitatīvas kafijas ražotājfirmas dāvanu karti;
 • Ja viņš ir klasisks un romantisks – “Best boyfriend” T-kreklu un krūzi;
 • 100 mīlestības piezīmes vienkopus, kas atgādinās viņa labākās īpašības vai jūsu kopīgi piedzīvotos notikumus;
 • Rezervējiet viņam vakariņas viņa mīļākajā restorānā vai pasūtiet tās viņam uz māju, padomājot par ēdienu, kas viņam vislabāk garšo;
 • Bilžu albums ar jūsu fotogrāfijām un īpašām piezīmēm;
 • Spotify izveidojiet viņa iecienītāko vai jums abiem nozīmīgu dziesmu sarakstu. Katru reizi to klausoties, tas atgādinās par jums;
 • Jūs varat izgatavot personalizētas aproču pogas. Ja viņš valkā uzvalkus, viņam tas noteikti patiks.
attālinātas attiecības un dāvanas mīļotajam
Foto: TIFFANY GAGE PHOTOGRAPHY / PINTEREST

Jubilejas vai gadadienas apsveikumi attālinātās attiecībās. Teksta piemēri

Jauku ziņojumu varat gan uzrakstīt, gan ierunāt video ziņā:

 • Es katru gadu mīlu tevi arvien vairāk!
 • Mūsu gadadiena atzīmē 365. dienu, kad liec man smaidīt atkal un atkal.
 • Katrs mīlas stāsts ir īpašs, unikāls un skaists – bet mūsējais ir īpaši mūsu stāsts.
 • Daudz laimes gadadienā  vienīgajai personai pasaulē, kurai es vēlos būt līdzās katru dienu un katru vakaru visu savu dzīvi! Es tevi mīlu!
 • Es uzskatu, ka visam ir savs iemesls, jo tas mani atveda pie tevis. Es mīlu tevi.
 • Būšana ar tevi padara mani par vislaimīgāko veiksminieku/ci pasaulē. Daudz laimes jubilejā manam dvēseles, ikdienas un dzīves pavadonim!
 • Dažreiz es tevi apskaužu. Galu galā tu apprecējies ar izskatīgāko un inteliģentāko cilvēku pasaulē. Daudz laimes jubilejā, mīļā!
attālinātas attiecības un dāvanas mīļotajam
Foto: TIFFANY GAGE PHOTOGRAPHY

Ieteikumi laika pavadīšanai ar mīļoto otrpus ekrāna

Spēlējiet spēles

Tas, ka jūs neatrodaties vienā telpā, nenozīmē, ka jūs nevarat viens otru pārspēt kādā spēļu mačā. Piedāvāto spēļu klāsts online ir ļoti plašs, varat izvēlēties spēlēt tādas spēles kas atbilst jūsu vēlmēm.

Vienlaicīgi lasiet kopā grāmatu

Lasiet grāmatas vienlaikus. Izvēlieties grāmatu, kas derēs jūsu abu gaumei, piemēram, noslēpumu piesātinātu trilleri, vai citu žanru, kas jūs abus interesē, lai abām pusēm nebūtu garlaicīgi. Apmainieties ar piezīmēm un kopējiem iespaidiem!

Gatavojiet vakariņas kopā

Gatavojiet kopīgi vienu un to pašu ēdienu, kas radīs kopā būšanas sajūtu, līdz pat vakariņošanai pie galda un vīna glāzes.

attāluma attiecības un dāvanas mīļotajam
No kreisās: ELEVENELEVEN FILMS / PINTEREST

Foto: TIFFANY GAGE PHOTOGRAPHY, ELEVENELEVEN FILMS, PINTEREST

Atrodi dāvanas šeit: DĀVANAS SVĒTKIEM


Lasiet arī: UZTICĪBA ATTIECĪBĀS

Citi Raksti